6767 Spojení mezi světy existence Savmeya

[ Ezoterika ] 2024-06-15

Co je na druhé straně Reality? Na příkladu konkrétního příběhu.
Náš charitativní maraton GOOD SPHERE pokračuje a Naděžda L. se stala účastnicí-2. Nadě je 62 let, kvůli těžkým událostem ve své zemi a neschopnosti žít v rodném Dněpru se stala uprchlíkem a příležitost jí dalo Německo. žít v jeho jižní oblasti. Její dcery se přestěhovaly do jiných míst: nejstarší v severním Německu a nejmladší v USA. Každý začal žít od nuly a Nadya také. První rok v Německu po přístroji proběhl snadněji, ale ve druhém roce tělo začalo protlačovat těžké karmické lekce, což se projevovalo a stále projevuje v životně kritických nemocech. Nadyina duše, která má hluboké kořeny na německé půdě, vytvořila události takovým způsobem, že Nadya jako zázrakem měla řadu drahých operací krytých pojištěním.

A ještě před operacemi, v říjnu 2023, se Naděžda seznámila s mužem z jiného města, který jí nabídl vztah a společné bydlení v jeho domě, ALE vše se obrátilo úplně jiným směrem,
Před naším setkáním se Nady nikdy nepodařilo k vyřešení této vnitřní záhady a využili možnosti absolvovat bezplatné sezení v rámci propagace BLAGO SPHERE.

S Nadyou se znám dlouho, ale za poslední rok jsme se potkali jen v komentářích na Channelu a krátce jsme si povídali, takže jsem nevěděl, co se všechno děje,
Pokud máte obtížnou situaci, potřebujete pomoc - přejděte na náš příspěvek o trvalé akci BLAG SPHERE a napište nám https://t.me/sferaYasnosti/707

Příběh z relace.
S Naděždou jsme začali pracovat s tím, co ji trápí nejvíc - nočními křečemi v nohách.
Průzkum vnitřního bydliště nás zavedl do období, kdy zdejší hustá, omezující energie vypadala jinak: Nadě bylo 50-52 let, byla aktivní, rozhodná, vysílání z ní v té době pocházelo z "Jsem silná! Jsem sama!", zatímco Naďa byla energeticky jako v brnění, srdeční centrum bylo uzavřeno, Nadya právě začala své duchovní hledání, začala se zajímat o otevření Anahaty, v čakrách obecně, začala poznávat Spřízněné duše a duše kolem ní, se kterými měla karmickou smlouvu, se spontánně začaly vynořovat vzpomínky z minulých životů, a když před 4 lety Nadya poprvé vstoupila do Sféry Jasnosti, poznali jsme se,

Duše si pamatují všechny kolem sebe, ve skutečnosti je jen velmi málo Duší, se kterými jste se nikdy nesetkali, tak či onak dochází k průsečíkům a dnešní vztahy nevznikají náhodou, nás dvě Duše spojují obtížnými společnými katolickými mnišskými inkarnacemi v Evropě, žijící tehdejší fanatickou víru a hlubokou religiozitu. To bylo tehdy, ale teď mě našla Nadya jako Duše, věděla jistě, že tady musí být a bude tu podpora.

Když se srdeční centrum otevřelo na cestě duchovního rozvoje, Nadiino energetické pole přijalo měkké bílo-modré energie a energie "brnění" sestoupila do nohou a v tomto období se v nohách usadila z husté hmoty, druhu směsi kovových paprsků a hlenu (obrázek je čten tak, jak je pro toto chápání jasné, ale vypovídá o specifičnosti energií, v tomto případě o dvoudílné povaze, kterou je třeba poznávat odděleně).

Při dalším zkoumání jsme poznali, že hlen (jako energie) mate linie života, brání proměnlivosti, zpomaluje pohyb Nadyi,navzdory její snaze změnit svůj život radikálně (nacházet vztahy a prožívat šťastné časy). Duše v poli, která má husté energie, ještě nemůže projít uvědoměním jednotlivce, a proto je odstraňuje přes tělo nemocí. V Učitelském kanálu duše se pro nás tyto 2 energie oddělily, paprsky se narovnaly, jako variace cest. Naším úkolem zůstává propracovat se "hlenem".

Tato těžká energie páchla jako mrtvola, bylo možné ji prozkoumat pouze ve fantomovém obrazu, aby vědomí nebylo vtaženo dovnitř a Nadya prošla, aniž by se ponořila do starých traumat Duše. Ukázalo se, že "hlen" je koncentrací bolesti a utrpení, ale byl vnímán jako něco heterogenního a po otevření se ukázal jako silný vír jdoucí do země. Ve víru Nadya rozpoznala tuto heterogenitu - na vrcholu, na úrovni skutečného života, byly shromažďovány energie utrpení a čistá energie šla do země a nebyla v životě rozpoznána. Ukázalo se, že je to Radost a blažený stav.

To znamená, že v Systému Nadi žilo utrpení a bolest nashromážděné během tohoto života a některých minulých životů ve fyzičnu, prostřednictvím nemocí - Duše je takto vynesla, protože něco nebylo rozpoznáno a nebylo jiné cesty, Co je to? To jsme si ještě museli uvědomit,

Poté, co jsme se vrátili z fantomového obrazu do skutečného těla, požádali jsme Tělo, aby ukázalo oblasti fixace této husté energie: krk, kýly podél páteře, kyčelní klouby, pánevní orgány, kosti a svaly nohou - pro většinu části se zde projevovaly nemoci, místy byly pociťovány méně, někde zřetelně a silně. Bylo nám jasné, že Duše je v určitém konstruktu energií utrpení a bolesti. Další práce nám umožnila se z toho dostat a začali jsme s ní pracovat v astrální realitě a ne přes fantoma.

Konstrukce se ukázala jako Kříž utrpení, "Ježíš trpěl za nás všechny", "Pán trpěl a přikázal nám", - užitečné inkarnační náboženské dogmatické programy, V Channelu jsme vzývali Ježíše Krista . Zeptal jsem se Ho, zda jsou jeho energie zde a zda přišel trpět?
-Ne. Přišel jsem žít svůj život, jak jsem uznal za vhodné. Chtěl jsem pochopit, jak moc je vědomí lidí vystaveno utrpení a jak moc se z toho chtějí oni sami dostat,

Požádal jsem Ho, aby vzal svou energii z tohoto Kříže - vyšel malý kouř se slovy "Jen mé jméno Je zde." Všechno ostatní se ukázalo jako mnoho fragmentů jiných duší, disharmonizovaných fragmentů Nadiny duše, Začalo se hodně pracovat na návratu částí , energií radosti a blaženého stavu. Nadya si uvědomila, že celý život pro sebe něco dělala, aby netrpěla, a chtěla mít vztah, aby se o ni měl někdo starat, Jedla to "správné" jídlo aby její tělo neonemocnělo, chodila sportovat, aby ji tělo nebolelo. Chtěla mít sex, protože je to dobré pro tělo, tedy vše proto, aby Netrpěla a síly byly vyrovnány.

Na konci sezení si Nadya uvědomila, že můžete jíst správně, protože to chutná a vašemu tělu se to líbí, taková výživa dává lehkost a mobilitu, sport dává energii a radost a můžete se projít venku, ne proto, že je kyslík užitečný, ale protože si můžete užít pěkné počasí a vůně květin,
MŮŽEŠ SI UŽÍT!

A onen muž utekl, protože energeticky rozpoznal energie utrpení a ta Duše do nich neplánovala vstoupit,

Budeme pokračovat ve spolupráci s Nadyou, protože projít všemi integracemi vyžaduje čas a další energetickou podporu. Druhý den jsme od Nadi obdrželi následující komentář:
Dobré odpoledne a dobré zdraví, křeče se v noci stále vyskytovaly, ale již tak 30 % ze 100 %. Nálada je výborná, žádné noční můry. Z celého srdce ti děkuji, s Láskou tě objímám!

Zdroj: https://absolutera.ru/article16779

Zpět