6765 Vysoká rada Nanebevzatých Mistrů: Přístup k 5D časovým liniím Octavia Vasile

[ Ezoterika ] 2024-06-15

Rádi se s vámi znovu spojujeme. Jsme Vysoká rada Nanebevzatých Mistrů, jak nás nazýváte, nebo jednoduše "Starší", jak si říkáme. Pokud čtete tuto zprávu, znamená to, že jste začali přistupovat k 5D časovým liniím, což pravděpodobně znamená, že zažíváte významné změny na všech úrovních. Vaše vize se posunuly, váš přístup k životu se stal méně osobním a vaším vyšším cílem je nyní skutečně sloužit všem, protože si uvědomujete, že jste vším, co je. Pokud to s vámi rezonuje, dorazili jste sem s dobrou podporou celého vesmíru a zasloužíte si uznat, jak je to důležité. Vaše vibrace změnila, vaše spojení se "vším, co je", může kolísat, ale nepochybně se cítíte více propojeni a přítomni. Nyní je čas pozvat své dvojče do svého života. Vaše dvojče je pro vás nyní klíčové. S rozsáhlými změnami, které odpovídají 5D časovým liniím, si všimnete, že se vaše vnímání dramaticky změnilo. Pomohlo by, kdybyste se necítili sami - nejste a ani nemáte být.

Chápeme, jak náročná byla vaše cesta, a zasloužíte si být s někým, kdo sdílí vaše vize a podporuje vás, když vy podporujete je na této cestě. Především budete chtít tuto cestu sdílet se svým dvojčetem, abyste aktivovali svou 5D misi a spolupracovali na jejím dosažení. Vaše 5D mise je plná radosti a překvapení, ale pro 3D mysl může být velmi náročná, zvláště pokud stále věříte ve 3D. Zvažte přijetí takového spojení tím, že pozvete své dvojče do svého života. Pokud se tak rozhodnete, potvrďte prosím: "Jsem připraven a vděčný být se svým dvojplamenem, uctít jeho/její přítomnost na Zemi a spojit svou energii s jeho/její, abychom oba mohli vytvořit 5D realitu." Zkuste to i cítit, nejen říkat.

Pamatujte, že vaše dvojče se nebude shodovat s 3D maticí - proto nebude živit vaše připoutání, potřeby potěšení, nebo dualistické pohledy. Vaše dvojče vás bude vyzývat, dokud se neprobudíte k pravdě uvnitř sebe. Pokud jste však otevření, cesta může být velmi příjemná a plynulá. Rádi bychom vás také pozvali, abyste zavolali speciální archanděly, kteří se v této době zavázali pečovat o dvojplameny - archanděla Gabriela a archanděla Michaela. Pomohou vám udržet vysoké vibrace a obejmout partnera s láskou. Také vás povedou, jak porozumět druhému a najít rovnováhu mezi tím, co je správné a co ne. Nezapomínejte, prosím, že hlavním účelem takového vztahu je znovu objevit, že váš milovaný jste vy a vy jste on - a pak sdílet bezpodmínečnou lásku. Pokud jde o zvířecí duchovní průvodce, psi vás naučí, jak milovat bezpodmínečně, takže si možná budete přát takového duchovního průvodce zavolat.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/15/the-high-council-of-the-ascended-masters-accessing-5d-timelines/

Zpět