6746 Vesmírné novinky 27 Cosmic agency

[ UFO ] 2024-06-09

Mari Swaruu
Než začnu, jsem si vědoma toho, že několik lidí říká, že se jim líbí naše informace, ale ne naše dramata. Není to prázdné drama, je to život a můžete se z něj také hodně naučit. Protože jsem tady a žiji to všechno, mnohokrát nedokážu oddělit jednu věc od druhé. I když nemíchám svá videa konkrétních témat s videi tohoto typu vesmírných zpráv, stále věřím, že byste měli vědět, co se tady nahoře děje s námi všemi, protože vás to nakonec ovlivní, i když většina lidí nevidí souvislosti. Život je drama, ať se nám to líbí, nebo ne, a není to o vyhýbání se tomuto dramatu, ale spíše o tom, abychom se naučili čelit problémům. Není to přímo o tom, že problémy nemáte, ale o tom, jak jim čelíte, vidíte je a interpretujete. Vím, že to vědí, ale říkám to proto, aby viděli, že jsem si toho také vědoma.

Obrázky vkládám pro ozdobu a ilustrační účely, nejsou důležité. Nemůžu dělat propracovanější videa s obrázky, dávám přednost tomu, co píšu téměř každý den. Dělám většinu hlavní práce sama, moji přátelé mi hodně pomáhají. Termíny princezna a Královna zde nemají stejný význam. Královská rodina na zemi je otřesná a jde proti lidem. Termín královská rodina zde nahoře neexistuje. Je to lidský termín a degradace pravého významu být králem, nebo královnou, jak je viděno velmi vyspělými mezihvězdnými civilizacemi, kde král, nebo královna musí být reprezentace lidu této civilizace jako tvář a jako příklad hodný následování. Ve vyspělých mezihvězdných společnostech, král, nebo královna je vnímán jako osoba, která nejlépe reprezentuje nejlepší vlastnosti své civilizace, vše stlačené do jediného jedince. Pozice se nikdy nedědí, je zasloužená, Nemusí to být na celý život.

Zde se nikdy neskloní jako ti na Zemi, je s nimi zacházeno s respektem. Stejný respekt jako kdokoli jiný, a i když mají titul králů a královen, jsou pouze služebníky svého lidu a své civilizace, a ne naopak. Je to velká čest být v této pozici. Můj názor je, že králové a královny mají velmi obtížnou a často nebezpečnou roli a nemají vyřešené životy, nebo nemají extra pohodlí. Častěji je to naopak, jejich život je komplikovanější a únavnější s mnohem více povinnostmi a bez zvláštního pohodlí, nebo jen ty, které jsou nezbytné k plnění jejich úřadu. Život králů a královen ve vyspělých mezihvězdných společnostech je velmi obtížný a málokdo vydrží takový tlak. Koncept králů a královen byl velmi pokřiven jejich chápáním a vnímáním na Zemi. Opakem není nic jiného než extrémní parazité, kteří lidem ubližují, loví je a někdy je dokonce požírají. Jsou to prázdné skořápky a organické portály, odkud mocné astrální a reptiliánské entity dělají svou špinavou práci a vykořisťují lidi ve světě živých, jsou to démoni. Nepřikládejte nám tuto lidskou interpretaci králů a královen, protože jsme opakem toho, co jsem popsala.

Přecházím k nejdůležitější části informací v tomto videu, podívejte se prosím na poslední dvě vydání Vesmírných zpráv, čísla 25 a 26, pro více podrobností, pokud tak již nečiníte. Je mi líto, že vás musím všechny informovat, že královna Alenym je stabilní. Chirurg této vlajkové lodi konečně objevil hlavní příčinu toho, co ji trápí. Do této lodi byla zavedena vysoce sofistikovaná genetická zbraň během minulých slavností, kdy bylo na palubě mnoho lidí, kteří se potulovali po parku, kde jsou ptáci Mogh-yay. Senetre tedy teoretizuje, že někdo musel ptáky krmit něčím, co obsahovalo genetickou zbraň, která byla navržena tak, aby specificky útočila na Alenym, když přišla do kontaktu s ptáky, kontaminovala se a onemocněla, aniž by to bylo odhaleno jako útok proti ní, Sestra Alenym NaiShara, která logicky sdílí stejnou genetiku, byla také silně ovlivněna, ale jiným způsobem protože její neduhy byly více zaměřeny na svalové problémy, které jí způsobovaly velké bolesti. Zotavuje se uspokojivě, Královna Alenym byla umístěna do suché zotavovací kapsle asi před 5 dny, ale její stav se nezlepšuje o tolik, jak by si chirurg na lodi přál. Protože byla zjištěna genetická zbraň, a již to není teorie, důrazně navrhl umístit Alenym do vlhké lékařské kapsle pro její úplné uzdravení: Tento vysoce sofistikovaný přístroj, který nahrazuje poškozené buňky novými pomocí technologie kmenových buněk, je velmi bezpečný a dokáže je plně získat zpět Alenym, ale vyžaduje to čas, často několik měsíců.

width=
Technologie Medpod je předmětem budoucího videa, dnes později bude královna Alenym umístěna do mokré lékařské kapsle na lékařské palubě hvězdné lodi Toleka, kde zůstane po dobu. Dnes složím přísahu před Nejvyšší radou Taygety jako úřadující princezna královna, dokud nebude Alenym připravena znovu se ujmout své role. Nepracuji sama, protože budu mít poradce Alenym vždy s sebou jako ona. Velet budu sama, než se zotaví. Je to pro mě obrovská výzva, jak říkají taygetské zprávy. Tato krize je také trénink pro mě, abych viděla, co ve mně je. Mám teď ještě více práce, kterou mohu dělat jen já, ale buďte si jisti, že budu pokračovat v nahrávání videí na různá témata jako vždy, a to je denně. To, co královna Alenin utrpěla, byl přímý útok na její integritu a její život. Byla jsem varována, že budu dalším stejně důležitým cílem, který je třeba zlikvidovat, jako královna sama. Všechny bezpečnostní protokoly kolem mě a Alenym byly maximalizovány na lékařské palubě, a už nejsme obě na stejné lodi, protože jsem byla převelena na hvězdnou loď třídy Alcyone, odkud budu dělat svou práci, ale nemohu říci, která z těch dvou.

Pokud jde o další novinku, hvězdná loď Sadic Leya neprošla předběžnými testy a vrátila se do suchého doku. Opět. Jak jsem byla informována, nepřipojí se k nám zde na nízké oběžné dráze Země v krátkém horizontu. V důsledku posledního pokusu o život královny Alenym nám Rada Alcyone pošle nový torpédoborec nové generace se všemi jeho testy dokončenými. Bude to její první nasazení a mise zde a její posádka je připravena a nedočkavá, je malá, obratná a kromě obrany flotily jsem zatím nebyla informována o jejím názvu, ani o dalších podrobnostech o její posádce, protože jsem informace dostala teprve včera. Torpédoborec Vigilant Eagle u nás zůstane minimálně do té doby, než dorazí nový. I když se její kapitán a posádka vyjádřili, že si nepřejí opustit své stanoviště, jejich budoucnost zatím není psána v kameni. Bitevní lodě Alcyone a Asterope zůstávají v aktivní službě s kadety na palubě obou bitevních lodí. Probíhají instruktáže a výcvik pro další projekt druhý kontakt.

A nakonec musím zaznamenat následující: od 10. června 2024 přebírám pozici princezny královny a vůdkyně společnosti Taygety ve věku 16 let. do Kéž se královna Alanym úplně uzdraví a já budu pokračovat v nahrávání videí jako vždy.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=FZbb3E1bD74

Zpět