6719 Archanděl Michael: Kotel stvoření Barevné světlo a revitalizace Celia Fenn

[ Ezoterika ] 2024-06-13

Zářivé barvy polárních září, které byly vidět po celém světě v květnu 2024, byly projevem velkých změn na Zemi a v Galaxii. Šablona Nový Strom Života byla aktivována prostřednictvím Stromu Milosti. Bitva mezi Dobrem a Zlem, která byla charakteristickým znakem Duality, ustoupila Proudu Milosti a Lásky, který je na Zemi vyjádřen jako Božská Láska a Podpora z Vyšších Úrovní Světla. Tyto nové energie byly aktivovány po celém světě prostřednictvím mřížek Vyděšených Míst, která byla kdysi místy Velkých Posvátných Stromů, které se spojily, aby vytvořily Síť Života na Zemi. A tak, když aktivujete novou šablonu Stromu Života ve svém Srdci, stanete se také součástí této Posvátné Sítě Nové Země. Tyto mocné víry a spirály nové energie jsou kotlem Stvoření Nové Země. Barvy, Světla a Frekvence pomáhají oživit Zemi a aktivovat Nové Stvoření. Tato intenzita vysvětluje, proč jste se v posledních týdnech cítili divně, když jste vstupovali do mřížek Posvátné Nové Země. Zde jsou některé z pocitů, které jste možná zažili.

Na fyzické úrovni:
🪽 Pocit velké únavy až vyčerpání. Je to proto, že vaše fyzické tělo překonfigurovává vaši DNA, aby se sladila s novými šablonami a frekvencemi. To může zahrnovat bolesti svalů a křeče, zejména v nohou a horní části zad a v oblasti krku. Budete muset odpočívat a praktikovat péči o sebe. Netlačte na sebe.
🪽 Pocit potřeby pít mnohem více vody a jíst jednoduché organické potraviny, pokud je to možné. Já podporuje hloubkovou očistu a změny ve vašem těle.
🪽 Velmi intenzivní sny, které pro vás často mají poselství.
🪽 Cítit se přitahován přírodou a být součástí revitalizace přírody. Chtít zažít úplné ponoření do přírody, cítit lásku a podporu přírody, stromů a divoké zvěře.
🪽 Cítit se přitahován k přírodní medicíně a energetické medicíně.

Na mentální/emocionální úrovni:
🪽 Potřeba zpomalit. Zdá se, že čas plyne příliš rychle a čím rychleji běžíte, tím více jste vyčerpaní. Ve vyšších dimenzích musíte zpomalit a zhluboka dýchat, abyste byli schopni pracovat s těmito přicházejícími světelnými kódy.
🪽 Potřeba žít z Otevřeného Srdce a v souladu s Láskou a Soucitem.
🪽 Hluboké pocity míru a harmonie ve chvílích, kdy se vám podaří zpomalit.
🪽 Pocit potřeby bydlet někde jinde, nebo přesun okolnostmi do ˝nového místa˝.
🪽 Cítíte potřebu změnit svou práci, nebo poslání, ale nejste si jisti, jaký bude další krok, protože se to ještě neprojevilo.
🪽 Cítím se povolán k tomu, abych byl sprchou Cesty Nové Země.
🪽 Cítíte potřebu najít svůj kmen, nebo komunitu.
🪽 Pocit velmi ˝cítění˝ s hlubokými emocemi od blaženosti po smutek. Cítit všechny své pocity, včetně zranitelnosti.
🪽 Cítit potřebu vytvářet vztahy, kde jsou všichni lidé posíleni a milováni a schopni vyjádřit svou nejvyšší úroveň bytí.

Na duchovní úrovni:
🪽 Hluboké pocity spojení s vaším Vyšším Já a Galaktickým/Hvězdným Já.
🪽 Vědět, že jste lidský anděl a galaktická bytost světla.
🪽 Pocity milosti a podpora Božskou Láskou.
🪽 Cítit se požehnaný a žít v hojnosti.
🪽 Hluboká láska a soucit ke všem formám života na Zemi.
🪽 Chtít sloužit lidstvu a Nové Zemi pro nejvyšší dobro.
🪽 Chtít vždy vyjádřit svou Duši a Vyšší Já.

Všechny tyto pocity jsou indikátory toho, že jste se posunuli na práh velkého posunu do Vyššího Vědomí jako ukazatel cesty a že povedete mnoho lidí na toto místo očekávání a radosti.

Ať je vaše cesta vždy požehnána láskou a radostí.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/13/archangel-michael-the-cauldron-of-creation-color-light-and-revitalization/

Zpět