6717 Starší: Vybírejte moudře Robyn G. Locke

[ Ezoterika ] 2024-06-13

Vybíráte si moudře? A co vaše stravovací návyky?
Je tak důležité jíst věci, které jsou prospěšné pro vaše tělo. Dejte mu palivo, které potřebuje, aby vás dovedlo k dalšímu úspěchu. Co může urychlit Alzheimerovu chorobu, nemá žádné inherentní výhody pro tělo a postrádá hodnotu ve všech směrech? Odpovědí je zmrzlina. Je to jedna z nejnezdravějších potravin. Omezte přijaté množství, abyste ochránili tělo i mysl po celou dobu vaší cesty sem.

VYBÍREJTE MOUDŘE
Pokud si dopřáváte potraviny s velkým množstvím cukru, časem budete toužit po dalších potravinách, které mají ještě vyšší hladinu cukru. Jedno živí druhé, protože trvalé uspokojení se zde hledá těžko. Toužíte pravidelně a v určitou denní dobu po určitých potravinách s vyšším obsahem cukru, protože se magicky objeví odpovídající myšlenka, takže si nezapomenete dopřát? Potřeba požívat takové věci spouští vnitřní budík, protože se vyvíjejí nové chutě. Co můžete udělat, abyste toto chování změnili? Rozhodněte se změnit způsob, jakým přemýšlíte o jídle, abyste toužili po potravinách, které pohánějí vaše tělo a mysl. To může vyžadovat trochu mentálního tréninku, nebo přeškolení, protože může být použita taktika ˝studeného krocana˝. Tato metoda je dobrý způsob, jak zbavit tělo nezdravých potravin, které vašemu tělu nenabízejí nic skutečně hodnotného.

MŮŽETE SE DÍVAT NA POTRAVINY JINAK?
Lepší možností může být to, jak se rozhodnete dívat na své volby. Místo toho se můžete rozhodnout, že budete vidět věci jinak. Podívejte se na různé skupiny potravin a zjistěte, jaké výhody tyto potraviny přinášejí. Doplňte své tělo palivem tak, aby překonalo to, jak by jinak mohlo fungovat. Ovoce může být úžasnou dietní pochoutkou a nabízí tolik vnitřních atributů. Je to otázka překalibrování vašich chuťových pohárků, když ze svého jídelníčku odstraníte nezdravé, sladké potraviny.
Zamyslete se také nad tím, jak chcete vidět pozdější roky svého života. Uvědomte si, že je důležité udržet si, nebo znovu získat své zdraví. Každý podnik vám může zabrat méně času, než si dokážete představit, když si začnete vytvářet vědomější stravovací návyky. Vytvořte si nový způsob, jak se dívat na to, jak jíte. Jakmile to uděláte, budete se divit, jak jste vůbec mohli jíst tyto bezcenné potraviny.

CHRÁM TĚLA
Střežte to, co vkládáte do svého těla, protože je to svého druhu chrám. Proč nazýváme vaše tělo vaším chrámem? Představte si a vězte, že vše, čím jste, je tvořeno energií. Vaše tělo obsahuje a skládá se z čisté energie... i když to vypadá jako všechno, jen ne jako čistá energie, kterou to je. Vaše tělo bylo stvořeno Bohem, Vesmírem, nebo jakkoli jinak nazýváte svůj Zdroj. Jako taková je vaše rodová linie božská. Zacházejte se svým tělem s úctou, kterou si zaslouží, protože Boží Jiskra, nebo Esence uvnitř by měla být vámi chráněna.

Byli jste stvořeni se záměrem. Záměrem bylo dát vám tělesnou nádobu, kde by vše, čím jste, mohlo být snadno uchováno a udržováno. Tímto způsobem můžete také dosáhnout každé své touhy. Všechny energetické ingredience nezbytné pro tento život jsou uloženy ve formě vašeho současného těla. Jsou zde také uloženy energetické složky. Vaše tělo a mysl musí vydržet celý život, takže na tom vše závisí. Pokud věci selžou, možná budete muset odsud odejít dříve, než budete moci prožít plnou míru tohoto života a všeho, čeho byste jinak mohli dosáhnout. Proto se rozhodněte přijímat ty potraviny, které mají dobré živiny a pozitivní dopad na vaše tělo a vaše celkové zdraví. Vyberte si takové potraviny a skupiny potravin, které zbystří vaši mysl, dodají vám energii a inspirují váš den tím, že vám dají větší schopnost dosáhnout všeho, co v tomto životě chcete. (pozn. ... a to je zmrzlina...)

VYHNĚTE SE ZMRZLINĚ A KOBLIHÁM
Zmrzlina nemá a nikdy nebude mít ve své současné podobě stejnou nutriční hodnotu, jakou mají jiné skupiny potravin. Chutě mohou být návykové, zvláště když je cukr přijímán ve větším množství. Koblihy jsou dalším příkladem toho, co je třeba vyloučit, protože mohou ucpávat tepny a nenabízejí žádnou skutečnou nutriční hodnotu. Podívejte se na potraviny, které jíte, a analyzujte, zda některé z nich nemohou být omezeny, nebo zcela vyloučeny, protože nabízejí malé, nebo žádné palivo pro provoz vašeho těla. Přidali byste gumu do palivové nádrže vašeho auta? Určitě byste to neudělali, pokud byste chtěli udržet své auto v provozuschopném stavu. Vybírejte si tedy potraviny, které přispívají k vaší pohodě, spíše než ty, které by snížily schopnost vašeho těla podávat výkon. Chcete-li, aby vás všechny vaše schopnosti provázely po celý život, vybírejte moudře. Dejte si za cíl snížit příjem bezcenných látek, které se nacházejí v nezdravých potravinách. Mění účinnost vašeho těla i mysli.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/13/the-elders-choose-wisely/

Zpět