6706 Nejvyšší rada: Všechno už je na místě Nadina Boun

[ Ezoterika ] 2024-06-09

Nemůžete vidět to, o čem věříte, že tam není! Musíte najít způsob, jak zmírnit svůj odpor k jeho existenci. Musíte najít důkazy jinde a pak se zeptat sami sebe, pokud se to děje přirozeně tady a tam a téměř všude, proč to musí skončit tady, u tohoto tématu, v této oblasti, u tohoto jednoho tématu? Inteligence proudící celým tímto vesmírem je obnovitelná, nevyčerpatelná energie. Tuto obnovu vidíte všude. Voda se sama obnovuje, oceány se obnovují. Země se obnovuje, tam, kde kdysi bývala suchá země, kvetou květiny. Stromy se samy obnovují. Vzduch, který dýcháte, se sám obnovuje, jinak by všichni zemřeli, kdyby tomu tak nebylo, kdyby byl vzduch omezen na určité množství. 8 miliard lidí, kteří dýchají každou sekundu dne, by vyčerpalo vzduch za méně než rok.

Při vší této obnově si musíte položit otázku, zda se skutečně zastaví, pokud jde o lidské tělo? Odpověď je samozřejmě ne. Proč tedy nevidíme tuto neustálou obnovu v sobě, ve svém těle? Protože vy nevěříte, že to tak je. Nemůžete vidět to, o čem nevěříte, že tam je. Zmírníte svůj odpor a najdete důkazy jinde. Když najdete důkazy jinde a když jste přesvědčeni, že vše proudí z Jednoho Zdroje a že tento Zdroj proudí všude, začnete vidět chybu v myšlení, která způsobila, že jste si nedovolili vidět to, co bylo a co už tam je, a proto se zastavíte, nedovolíte si prožívat to, co je tam přirozeně. co se děje přirozeně, bez úsilí z vaší strany. Když vidíte vyčerpanou zahradu a pustíte vodu a brzy všechno znovu vyroste, vzkřísí se, musíte se ptát, jestli to platí o vodě a rostlinách, a pokud podobně i my žijeme v moři vody, svěcené vody, kouzelné vody zvané život, pak se totéž musí dít i zde. Proč tomu tak tedy není? Jak zapnu vodu, průtok? Uvědomujete si, že je tam v první řadě. A pak to dovolíte tím, že už neřeknete, že to tam není. Začínáte potvrzovat obnovu spíše než smrt. Všechno JIŽ je tam. Hojnost, kterou si přejete, zdraví, po kterém toužíte, vztahy, po kterých toužíte, jasnost, po které toužíte, peníze, po kterých toužíte... je již tam.

Otevřít své vědomí více znamená uvědomit si, že je přítomno, na více a více místech. Jde o odstranění omezení, která jste nastavili na věci ve stále více oblastech, na více a více témat. Stvořitel vesmíru, vlastník všeho v tomto vesmíru, štědře se rozdávající celému vesmíru, nezastaví a nemůže zastavit tuto hojnost, pokud jde o vás, nebo o téma peněz, nebo o zdraví, nebo jakékoli jiné téma. Děje se to neustále. Přirozeně se to děje neustále. Rozšíření vašeho vědomí, uvědomění, znamená uvědomění si, jak to funguje na více tématech, takže se to stává normou, kterou to ve skutečnosti je. A pak se život stane snadným, zábavným, bohatým a vše, po čem toužíte a o co žádáte, se stane nejen možností, ale jistotou, ve skutečnosti nutností, protože víte, že se to již děje a jde jen o to, abyste to poznali, a proto to dovolili, aby to bylo odhaleno, aby to bylo vámi viděno a prožíváno.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/09/the-high-council-everything-is-already-there/

Zpět