6701 Matthew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2024-06-04

S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Byli jsme dotázáni, jak verdikty o vině u všech obvinění ze zločinů uvalených na Donalda Trumpa ovlivňují vývoj světla v této zemi. Ačkoli soudní proces poskytl politickým a právním analytikům jakousi skandální potravu k diskusi, nebude to ve vesmírné historii znamenat víc než poznámky pod čarou. Dokonce i energetické pole potenciálu Země, které odráží aktivitu na povrchu, mělo po oznámení verdiktu jen škytavku.

To neznamená, že se v této zemi děje jen velmi málo důležitého. Tam i jinde jsou i ty nejsilnější duše. během této poslední fáze bitvy světla a tmy zasaženy narůstajícími energiemi. Temnota ví, že je s ní konec, a vlny jejích posledních záchvěvů tlumí zesílené světlo z nesčetných zdrojů na planetě i mimo ni. Vy jste mezi nimi, drazí bratři a sestry, a vaše světlo je vskutku silné, ale vaše těla ve třetí hustotě jsou náchylná k záchvatům únavy a nerovnováhy způsobených střetem energií.

width=
Světlo je mnohem víc než jen "zbraň", která může zvítězit nad temnotou. Světlo je to, kým jste, mocné nesmrtelné duše. Světlo je vše, co existuje v tomto vesmíru, je to život a vědomí tohoto vesmíru. Požádal jsem svou matku, aby sem prosím zkopírovala pasáže, které postupně označím. Ať už jsou pro vás tyto informace nové, nebo známé, jejich zapamatování vám pomůže proplout nadcházejícími měsíci se sebedůvěrou, mírumilovností a optimismem ohledně budoucnosti Země. (Níže uvedené úryvky pochází z knihy Osvícení pro novou éru a četných poselství.)

Suzanne: Matthew, pověz mi prosím o božském světle.
MATTHEW: Není to tak, že přídavek slova "božské" světlo povýší na "nejjasnější", matko. Prostě světlo JE božské. Světlo a jeho nedělitelná složka lásky je zdrojová energie Stvořitele, nejmocnější síla ve vesmíru a samotná podstata života. Světlo lásky je Stvořitel a Stvoření!

Navíc není jen životní silou všeho, co kdy bylo stvořeno, je také složením duší.

Pokračování: http://galacticchannelings.com/cesky/index.php


Zdroj: http://galacticchannelings.com/cesky/index.php

Zpět