6697 NEGATIVNÍ ENERGIE: Jak s nimi bojovat, Duchovní ochrana Cosmic agency

[ UFO ] 2021-11-01

Gosia: Jaká je ochrana před těmi, o kterých jsi říkala, že se dají vyvolat? Mohou nám tito duchové ublížit? Jsou metody ochrany stejné jako dříve? Co když nevíme, co bylo provedeno, jelikož jsi řekla, že vědomí toho, co se děje, pomáhá.
Yazhi: Stačí váš záměr a vaše síla. Ale je to otázka síly proti síle, protože i za těchto okolností ti zlí duchové, nebo ti, kteří to dělají, přinesou proti vám více síly, aby hledali váš bod zlomu, pokud je jejich záměrem dostat se k vám. Obecně platí, že hledají snadnější oběť. Žijete v polévce frekvencí. Většinou to nemůžete vědět, můžete se jen domnívat, že se můžete stát obětí něčeho paranormálního nebo čarodějnického.

Gosia: Co by bylo naším bodem zlomu? Co nás činí zranitelnými? Nižší emoce, stres, vztek, alkohol atd. atd.?

Yazhi: Ano, například hledání toho, co vás emocionálně spouští. To je velmi důležitý bod, protože pokud se k vám zlé entity nedostanou, mohou jít a naštvat vašeho šéfa, takže to jde z jakéhokoli důvodu proti vám a způsobí, že se dostanete do spirály negativity, která vás nakonec učiní kompatibilními se záměry těchto entit. To je to, co mám na mysli, když mluvím o použití podvodu.
Mohou systematicky hledat vaše emocionální spouštěče, aby zmáčkli svá tlačítka, snížili vaši frekvenci natolik, aby se k vám konečně dostali. Můžete například mít tak špatnou náladu kvůli svému hloupému šéfovi, že jdete spát naštvaní a vyčerpaní, a v tomto stavu se nemůžete dostat do stavu lásky a nechce se vám představovat si světelné koule... a mají vás.

Matias: Takže, za žádných okolností nevstupujte do sestupné spirály, otočte ji a proměňte ji v něco pozitivního.

Yazhi: Dokáže to jen málokdo. Je také moudré si uvědomit, že nemůžeme mít vždy pozitivní dobrou náladu, ale to se musí stát součástí vaší reality, takže i ve špatné náladě můžete stále přivolat světelnou kouli a beze strachu jim čelit a oni utečou. A uvidí, že není dobré, aby vás rozhněvali.

Gosia: Matias říká, že nikdy nemá dobrou náladu, vždy neutrální. Bude to fungovat jako ochrana?

Yazhi: Zamysleli jste se někdy nad tím, že neutrální může být pozitivní? Nemá smysl zpívat v dešti, kroužit kolem kandelábrů a líbat poštovní schránky. Problém může být v tom, že když upadnete do deprese, tak už je vám to ukradené, a to je místo, kde se dostanete do tohoto stavu. Omlouvám se za svůj jazyk.

Gosia: Když se na příliš dlouhou dobu dostanu do nejnižšího stavu, mám pocit, že se z něj musím rychle dostat. Nedovolím si tam být příliš dlouho, i když také říkáte, že bychom měli cítit to, co cítíme.

Yazhi: Ano, a když jste v takovém stavu, naštvaní, smutní, nečekejte, ani se z toho nepokoušejte dostat. Může to věci jen zhoršit. Dovolte tomuto způsobu hněvu, smutku, aby se do vás ponořil. Vnímejte to, nechte se tím zničit a pak to zmizí.

Matias: Takže negativní věci vás mohou ovlivnit, pokud jim to dovolíte. Je dobré vědět, že máte moc, a nenechat se jimi ovlivnit. Udržujte vysokou frekvenci, buďte nebojácní a představujte si bílé světlo ochrany, které na vás neustále doléhá. Měli bychom se každý večer a každé ráno oblékat s ochranným štítem, který nás udrží v bezpečí?

Yazhi: Ne, další důležitý bod: nemůžete se chránit před ničím, aniž byste si nevytvořili to, před čím se chráníte, zejména pokud jde o esoterické, nebo paranormální věci. Buďte tedy ve své moci, ciťte se před tím vším v bezpečí obecně, aniž byste očekávali jakýkoli útok, a buďte si jisti, že zvládnete vše, co na vás kdokoli může hodit. Opět buďte neutrální, ciťte se jako bojový tank, není se čeho bát.

Matias: Proč dochází k těmto nočním útokům a paralýze, když o nich nevíte?

Yazhi: Živí se vámi, jsou jako komáři, chtějí vaši esenci, vaši energii. Ale i když jste na ně z toho či onoho důvodu nemysleli, stali jste se kompatibilními s tím, že na vás útočí; Jinak byste nebyli napadeni. Stejně jako při autonehodě. Lidé nepřemýšleli o tom, že by se do ní dostali, ale stalo se to, stali se kompatibilními z různých důvodů.

Všechno je frekvence. Ovládejte svou frekvenci svými myšlenkami a budete řídit svou realitu a svůj život. Není to to, co je mimo vás, co vás obtěžuje, nebo na vás útočí; To je to, o čem přemýšlíte, se vším všudy. Takže, pokud nenávidíte komáry, pak ve vás pracuje komáří mentalita stejné frekvence a potřebujete se dostat do kontaktu se svým vnitřním komárem. Škádlí vás kvůli tomu, co to pro vás znamená. Je to význam, který vám způsobuje problém.

Gosia: Vadí jí to, protože pak ji bodnou. Myslím, že kromě toho není žádné velké vnitřní drama.

Yazhi: Ani já je nemám rád. Tyto bytosti se živí bujností, což je koncentrovaný strach. Protože? Protože jsou to regresivní bytosti, které jsou výtvory, nebo projevy kolektivního nevědomí, nebo vašeho osobního nevědomí. Tyto bytosti nemohou udržet svou vlastní existenci, aniž by na ně někdo myslel. Jsou to viny a egregory, jsou to projevy vašich strachů. To je důvod, proč mohou existovat pouze tehdy, když je krmíte stejnou látkou, která je vytvořila.

Jen proto, že jsou to tulpy a egregory, neznamená to, že nejsou skutečné, jako strom. Jak jsem již někde vysvětlila, vše, co existuje a kdy existovalo, je a bylo tulpou, egregorem.

Gosia: Jak se chráníte před polévkou kolektivních myšlenek jiných lidí? Jak poznáte, že nejsou vaše? A jak zajistíme, abychom nebyli ovlivňováni?

Yazhi: V podstatě každá myšlenka, kterou dokážete rozpoznat, nepochází od vás, jako náhlá potřeba někoho bodnout, když víte, že byste to nikdy nemohli udělat a nechcete to udělat, a dokonce i uvědomění si, že jste tu myšlenku měli, vás trápí.
To není vaše, přichází to od něčeho kolem vás, co se vás chce pokusit přesvědčit, abyste udělali něco hrozného, protože se živí těmito událostmi, kvůli strachu a stavům, které vyvolávají. Extrémní příklad.

Existuje mnoho dalších, méně dramatických myšlenek, které také nejsou vaše. Jsme vždy kolektiv, nebo v kolektivu. Vy jako nezávislí byste všeho velmi obtížně dosáhli, takže jsme v podstatě výsledkem polévky, ve které se nacházíme. To znamená, že musíme prostě chtít být ve své vlastní náladě se svými vlastními myšlenkami. A k tomu potřebujete klid, nepoddat se všemu nepořádku, strachu a problémům každodenního života. S nimi, ale zároveň se od nich cítit nedotknutelní a oddělení.

Mezi nástroje, které můžete použít, mohou patřit určité kameny a krystaly s vysokými vibracemi, které je dobré nosit na náhrdelníku, nebo mít v kapse. Dávejte pozor, abyste s nimi nezacházeli špatně, protože budou vyzařovat pouze stejnou vibraci, jakou na ně kladete, to znamená, že s nimi zacházejte s láskou a péčí, a to je to, co od nich dostanete.

Uvědomte si, co není vaše. Jediný způsob je pozorovat své myšlenky a postarat se o to, aby nepřicházely jako v hrubém příkladu bodání. Mějte také na paměti, že pokud máte bezdůvodně špatnou náladu, může být sousedů, protože s nimi můžete spát tváří v tvář, na druhé straně zdi.
Abyste se tedy ochránili, musíte opět udělat vše pro to, abyste se stali duševně silnějšími. To znamená meditaci, vnitřní práci a dokonce i bojová umění, pokud to můžete a cítíte se na to. Poznej sám sebe. Hodně času v rozjímání nad vlastními myšlenkami.

Matias říká, že když se ode mě vzdálí, občas se u něj objeví vlny náhlých výkyvů nálad. Je stranou od všech a stane se to, aniž by věděl proč, jako by měl bezdůvodně špatnou náladu. Mohlo by to být tím, že některé entity, s nimiž je na pracovišti, se s ním sblíží, přilnou k němu a sledují ho? Pracuje v psychiatrické léčebně.

Yazhi: Je mi líto, že to musím říct, ano. A nevěřím v duševní nemoci jako takové, věřím ve vliv entit.

Gosia: A jak se jich zbavit? Stejné metody jako dříve?

Yazhi: Ano, vědět, že tam jsou. Také čistit a používat nabité přívěsky pro ochranu.

Matias: Mohou vás tyto entity následovat domů z práce? Jak tomu zabránit?

Yazhi: Metod čištění je mnoho. Například vítr a vysokorychlostní vzduch jsou vynikajícím čističem. Také voda, jako je koupání, a hudba. Hudba s vysokými vibracemi jako klasika, a cokoli, co zlepšuje náladu. Také binaurální a fraktální rytmy na 432 megahertzů.

Gosia: Vítr a vzduch ve vysoké rychlosti - vystrčit hlavu z okénka auta?

Yazhi: Spíš jako kolo, nebo motorka. A dokonce se říká, že nikdy neuvidíte motorku zaparkovanou před ordinací psychologa, pokud nepatří psychologovi.

Gosia: Jo, miluju ten pocit rychlosti a větru na tváři. Stejný pocit mám i na horské dráze.
Matias: Pokaždé, když jdu do práce, říkám si, že mám tu moc a nedovolím žádné entitě, nebo osobě, jejich energiím, aby mě negativně ovlivnily. Je to OK. Takže v podstatě všechny výše uvedené problémy lze vyřešit stejným receptem: buď statečný, měj vysokou frekvenci, věz, že existují, poznej sám sebe, abys věděl, kdy jsi ovlivňován vnějšími silami, krystaly, hudbou atd. atd. Vztahovala by se všechna výše uvedená protiopatření na všechny zde diskutované případy?

Yazhi: Ano, prozatím.

Matias: Zmínila jsi krystaly, které působí proti negativním účinkům. Které jsou ty dobré? A není to s tímto konceptem stejné jako se světlými zbraněmi atd.? "Oni nemají žádnou moc, já ano. Dávám jim moc." Takže samotné krystaly také nemají žádnou sílu?

Yazhi: Svým způsobem, ale nespočet lidí také vidí krystaly jako elementály, tj. bytosti. Takže to není mrtvá skála, je to domácí mazlíček, 1D mazlíček.

Matias: Ale já věřím, že šungit mě ochrání před wifi a EMR atd. atd., takže mě ochrání, protože mu dávám tu sílu, chráním sám sebe?

Yazhi: Pokud jde konkrétně o ty, není to přesně tak, jak by to mělo fungovat. Ano, myslím, že jsi to ty, kdo dělá tu práci, ale zatím to nechám otevřené.

Gosia: Otázka větru a rychlosti. Proč by vás nemohli následovat? Čeho se bojí? Rychlosti? Jsou mimo prostorovou rovinu, jak je vnímáme.

Yazhi: Pamatujte si, že jsou polofyzičtí. Proto vás mohou ovlivnit. Takže je vzduch může ovlivnit, a myslím, že nálada jezdce je s nimi také neslučitelná.

Matias: Dobře, když už mluvíme o krystalech. Použití těchto krystalů atd. moc nepomůže. Váš vlastní záměr učiní ochranu a uzdravení.

Yazhi: Ano, ale já bych je také viděla jako augmentaci, potenciátory, nebo čočky, které soustřeďují vaši energii.

Gosia: Mají svou vlastní inteligenci a mohou se koordinovat s naší?

Yazhi: Co se týče krystalů, ty mají svou vlastní inteligenci.

Gosia: Paranormální jevy jsou skutečné a odtud musíme začít - protože jsou skutečné, můžeme se s tím vypořádat později, pokud si to budete přát." Už jsme to pokryli?

Yazhi: To si nemyslím. Jak již bylo zmíněno dříve, veškerá realita, nebo skutečnosti jsou relativní k něčemu, nebo k nějakému rámci percepčních dohod o tom, co je skutečné a co není. Lidské tělo je navrženo tak, aby udržovalo člověka v nastaveném rozsahu možných vjemů, tj. v nastaveném rozsahu sluchu a v nastaveném rozsahu vidění, jako je tomu v bílém světle. Takže pokud něco nevidíte a neslyšíte, neznamená to, že to tam není. Například rádiové vlny. V realitě je tedy mnohem víc, než se na první pohled zdá, nebo než je společensky akceptováno.

Ale ve skutečnosti jsou fakta o paranormálních jevech na Zemi silně cenzurována a skrývána. Ale i přes takovou cenzuru spousta věcí uniká ven a existuje obrovské množství důkazů, které nelze vysvětlit. A důkazy poukazují na to, že paranormální věci jsou všude a informace jsou systematicky skrývány. Vše, co musíte udělat, je udělat malý seriózní průzkum online a budete zaplaveni důkazy všeho druhu. I když nepočítáme Photoshop, který je falešný a je všude.

Mluvili jsme o věcech, které jsou na půli cesty mezi fyzickým a astrálním. Například entity, které mohou být dostatečně hmotné na to, aby mohly být vymrštěny proudem vzduchu na motorce. Tyto částice nelze vidět pouhým okem, pouze vysokorychlostními kamerami s infračervenými čočkami. Nejsou fyzické jako takové, jsou v paranormálním rozsahu, nejsou ničím jiným než hmyzem v astrálu, napůl fyzickým, jak lidé chápou fyzické. Jen další příklad. Chci říct, že tam jsou, řídí se svými vlastními pravidly, která se neshodují s pravidly vytvořenými lidmi, ale jsou tam.

Matias: Takže když mimozemšťan sestoupí na Zemi, může vidět ty astrální brouky ve 4D?

Yazhi: Někdy ano, někdy ne. Není to zrovna měřítko, kde by 5D bylo lepší než 4D a 3D. Ale Sestoupení mají dostatek uvědomění a porozumění, aby viděli věci jinak, aby mohli vidět věci normální.

Gosia: Athéna Swaruu říkala, že nevidí elementály. Řekla, že to není jen o tom, že máte vyšší frekvenci, abyste je automaticky viděli. Říkala, že existují nějakým způsobem vedle, jako ve světě vedle. Proto to není vždy vidět. Jak bys popsala tento vedlejší svět?

Yazhi: Ano, je těžké to popsat, protože je to pocit. Jako bych šla chodbou nahoru a dolů, kde za vámi je nižší frekvence a před vámi je vyšší frekvence. A i když jdete chodbou nahoru a dolů, nic nevidíte. Musíte ustoupit do strany, abyste otevřeli další dveře. Vidím to, když medituji. Přecházíte z bdělosti, ale se zavřenýma očima, do spánku. Je to jako v jiném směru, abyste se vydali do astrálního cestování a teleportu.

Chápu, že je to jako ve více dimenzích, ne hustoty, ale dimenze. Vezměme si mě jako příklad. Dokážu si vzpomenout na více minulostí, i když mohou být protichůdné. Jako věty "V neděli jsem šel do Viery" a "V neděli jsem do Viery nešel". Obojí v mé paměti, platné, oboje s podrobnými vzpomínkami, které naznačují, že jsem šla, a že ne. Obě platné verze a obě formují mě a to, co si pamatuji. A nejen dvě, ale mnoho. Je to jako mít vzpomínkové události ze stejného data, jednu na druhou.

To samé se děje s paranormálními jevy. Jako by duch tam byl a není. Rozhodneš se, že tam není, protože tvoje vzdělání říká, že není., nebo víte, že tam je, a nepotřebujete žádný další důkaz, že tam je, kromě toho, že se vám ježí chlupy, které vám naskakují nevysvětlitelnou husí kůži. Rozhodnutí je na vás. Co vám říkají logicky, nebo co cítíte intuicí.

Loď venku detekuje skřety, takže to je pro mě fakt. Gravitační posun, což znamená hmotnost. Ale Athena je nemůže spatřit, dokud pro ni kosmická loď nezvětší obraz pomocí gravitačních senzorů, stejných jako ty, které se používají k měření nepatrných změn gravitace pro nastavení antigravitačních motorů sondy, v podstatě interferometrů.

Matias: Před chvílí jsi zmínila železné náramky pro ochranu. Můžeš přesně specifikovat, jaký typ železa mám použít, nebo něco jiného? Existuje několik variant železa.

Yazhi: I když je v tuto chvíli docela obtížné sehnat amulet vyrobený ze železa, řekla bych, že jakékoli železo by fungovalo, pokud by bylo koncentrované, a ne v levné slitině.
Dva nejlepší druhy železa jsou: 1. grafitové železo a 2. šedé železo. Jinými slovy, A: Hematit (Fe2-03), B: Magnetit (Fe2-04), přičemž magnetit má nejvyšší množství železné rudy v čistém stavu, 72,4 %, a ten druhý 70 %.

Dalším amuletem, který je v pořádku, je vzít si magnetitový kámen a mít ho u sebe. Prodávají se v esoterických obchodech. Můžete se také pokusit, pokud je to možné, nebo povoleno, léčit pacienty jejich blízkostí, zejména ty se schizofrenií a jakýmikoli jasnými známkami čehokoliv, co naznačuje pozici entity.

Dalším postupem je umístit kousky železa, jakékoli železo, postačí podkova, ale magnetitová hornina je nejlepší, do čtyř rohů vašeho domu, nebo alespoň do čtyř rohů vašeho pokoje, ložnic. Stabilizuje DNA, protože udržuje původní uloženou frekvenci, takže zachovává paměť. Odebírají specifická magnetická pole, která vytváří a udržují.

Matias: Děkuji ti, Yazhi.

Yazhi: Nemáš zač. Posilněte sami sebe, abyste byli svým Vyšším Já. Není třeba mít pocit, že jste někde jinde, protože jste to zase jen vy. Ciťte se silní v práci, nebo kdekoli jinde. Můžete projít peklem a neušpinit se.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/energias-negativas-como-combatirlas-proteccion-espiritual-sophia-swaruu-yazhi

Zpět