6691 Fauci grilován lékařem pohotovosti při slyšení v Kongresu Neenah Payne

[ Ezoterika ] 2024-06-06

Dr. Anthony Fauci byl v letech 1984-2022 ředitelem Národního institutu alergických a infekčních nemocí (NIAID). Fauci vydělal 417 608 dolarů v roce 2019, což je poslední rok, pro který jsou k dispozici federální platy. Byl nejlépe placeným federálním zaměstnancem - vydělával víc než američtí prezidenti. Dr. Fauci také působil v pracovní skupině Bílého domu pro koronavirus a v éře COVID často poskytoval rozhovory v televizi.

Dr. Fauci slavně prohlásil, že každý, kdo kritizuje jeho politiku COVID, kritizuje vědu, protože "reprezentuji vědu". Každý, kdo nesouhlasil s politikou COVID, byl označen za "konspiračního teoretika", nebo "antivaxxera" a byl obviněn ze sobectví a "zabíjení lidí". Lékaři, kteří léčili pacienty s covidem vitamínem D, vitamínem C, HCQ, ivermektinem, nebo budesonidem, riskovali ztrátu licence.

Během slyšení v Kongresu 4. června však Dr. Fauci připustil, že pro mnoho politik COVID neexistuje žádný vědecký základ - včetně nošení roušek a sociálního distancování, které bylo použito k ospravedlnění ničivých lockdownů.

Fauci říká, že neexistují žádné důkazy pro pandemické pokyny týkající se maskování, nebo sociálního distancování.

Podvýbor Sněmovny reprezentantů pro slyšení o pandemii koronaviru odhaluje, že Dr. Fauci učinil rozhodnutí o zmírnění bez faktických důkazů

ŽIVĚ: Dr. Fauci vypovídá o federální reakci na pandemii COVID-19 3.06.24

Republikáni ve Sněmovně reprezentantů grilují Dr. Anthonyho Fauciho na slyšení, zatímco zákonodárci nadále zkoumají jeho reakci na pandemii COVID-19 a zkoumají teorie o původu viru.

Dr. Rich McCormick je lékař na pohotovosti, který slouží ve Sněmovně reprezentantů v 6. kongresovém okrsku Georgie. Při konfrontaci s doktorem Faucim v Kongresu 4. června Dr. McCormick vysvětlil, že úspěšně léčí tisíce pacientů s COVID na pohotovosti pomocí špičkové technologie. Byl však stažen z internetu a jeho lékařská licence byla ohrožena, protože nesouhlasil s byrokraty.

Dr. McCormick řekl, že "byl poprvé cenzurován vládou Spojených států, která zasáhla a zaujala místo lékařských profesionálů jako "expertů" ve zdravotnictví! Jakýkoli nesouhlas s léčbou COVID-19, nařizováním nošení roušek, jakoukoli veřejnou politikou týkající se pandemie byl okamžitě označen za "antivědecký".

"Sledoval jsem, jak úředníci veřejného zdraví a politici říkají mým pacientům, jaké možnosti léčby jsou pro ně nejlepší, bez ohledu na jejich komorbidity, nebo anamnézu. Navzdory mému vzdělání, výcviku a zkušenostem byly mé názory odsunuty do "konspirací", "dezinformací" takzvaných "zdravotnických expertů", kteří za celou dobu pandemie nikdy neléčili pacienta.

To je černé oko na medicíně a zdůrazňuje, proč by se vláda NIKDY, NIKDY neměla vměšovat mezi pacienty a jejich poskytovatele zdravotní péče. Američané si zaslouží, aby lékařská rozhodnutí činili prostřednictvím rozhovorů se svými lékaři, a ne politicky motivovanými mandáty.

Pane doktore, léčil jste někdy během pandemie pacienta s COVIDem?"
Fauci řekl, že je součástí týmu NIH, Dr. McCormick řekl: "Ne prakticky. Proč bych měl být kritizován byrokratem za to, že dělám, co můžu, a pomáhám pečovatelům - to je řečnická otázka. Ale proč? Proč by to dělala vláda, která nikdy neléčila pacienta s COVIDem - můžete si přečíst všechny stránky, které chcete, ale nejste tam. Nevidíte pacienta. Nedíváte se, jak lidé umírají, intubovaní pacienti, přímo s tou nemocí ve vaší tváři, nedíváte se, jak se to děje, sledujete vývoj nemoci a učíte se z ní. Ale byrokraté mi říkají, co je správné a co špatné! Víte, co je vtipné? Všechno, za co jsem byl cenzurován; Ukázalo se, že jsem měl pravdu. Docela šílené, že?

V rozhovoru, který jste poskytl v audioknize napsané Michaelem Spectrem, jste řekl, že věříte, že instituce lidem ztěžovali jejich životy."
Byl přehrán zvukový záznam Fauciho projevu, který ukazoval, že schválil nucení lidí, aby se nechali očkovat proti COVIDu, aby mohli chodit do práce a do školy. Námitky proti očkování proti covidu označil za "ideologické kecy". Dr. McCormick se zeptal Fauciho: "Jsou všichni proti očkování proti COVIDu "ideologické kecy"? Fauci odpověděl, že to není to, co měl na mysli.

Dr. McCormick říká: "No, pokud jde o to, že je pro lidi těžké získat vzdělání, cestovat, pracovat, řekl bych, že to bylo do značné míry v kontextu - a to mě velmi uráží.

Paní Allison Williamsová svědčila před tímto výborem o tom, že přišla o práci, protože požádala o výjimku z očkovacího mandátu ESPN, který vzešel z doporučení byrokratů, jako jste vy. Ona a její manžel aktivně spolupracovali s odborníkem na plodnost - lékařem - na tom, jak otěhotnět, který souhlasil s předpokladem, že je mladá, zdravá, chce otěhotnět a neměla by se nechat očkovat pro lékařské účely. Ale byla vyhozena, protože jste jí to ztížil, přesně jak jste uvedl ve svém prohlášení, protože jste se chtěl ujistit, že jí ty "ideologické kecy" nebudou bránit v práci, v tom, aby žila svůj život, aby se rozhodla se svým lékařem.

Myslím, že Američané by se tím měli velmi urazit! To je PŘESNĚ to, co jste měl na mysli, když jste řekl: "Ztěžovat lidem život bez očkování"! VY jste ovlivnili schopnost lidí pracovat, cestovat, vzdělávat se, skutečně vzkvétat v americké společnosti - rozhodovat o sobě - stejně jako Bohem daná práva. Styďte se!

Doktore Fauci, stal jste se "doktorem Strachem"! Američané nenávidí vědu! Necítím nenávist k vědě. Američané nenávidí, když jim někdo bere jejich svobody. Inspirovali jste a vytvářeli strach prostřednictvím povinného nošení roušek, zavírání škol, povinného očkování, které zničilo důvěru Američanů v naše zdravotnické instituce. Tento strach - který jste VY vytvořili - bude mít dominový efekt po celé generace! Už jste viděli jeho účinky ve vzdělávání, v ekonomice a ve všem ostatním.

Zcela upřímně řečeno, řekl jste: "Pokud nesouhlasíte se mnou, nesouhlasíte s vědou." Pane doktore, nesouhlasím s vámi, protože nesouhlasím se strachem! A s tím se poddávám."

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/06/dr-anthony-fauci-grilled-by-er-doctor-in-congressional-hearing/

Zpět