6685 Sladění se s účelem vaší duše Victoria Cochrane

[ Ezoterika ] 2024-06-06

Cítíte se ztraceni, unášeni a nenaplněni? Pracujete, nebo alespoň naplňujete své dny "děláním", ale stále máte pocit, že je ve vašem životě velká díra?

Účel duše je to, kvůli čemu člověk přišel. Obvykle se jedná o nějakou službu, nebo pomoc druhým a o nějakou změnu, ale ne vždy. Pokud se duše naučila mnoho tvrdých lekcí, může se reinkarnovat, aby se naučila, jak milovat, nebo být milována bezpodmínečně, nebo aby vyřešila trauma z minulých životů, aby si člověk mohl uvědomit svůj plný potenciál a začít vstupovat do svého mistrovství.

Sladění se s účelem své duše začíná uznáním vyššího poslání a uvědoměním si svých darů, ať už jsou duchovní, psychické, nebo ne. Může se objevit nepřekonatelné nutkání, nebo neochvějné myšlenkové procesy, které člověka tlačí směrem, který je nový, nebo mimo levé pole. Mohou také náhle zjistit, že se začínají objevovat problémy v práci, kterou dělali, nebo s lidmi, se kterými přišli do styku - radikální změny, které člověka vytlačí z jednoho oboru do druhého, mohou být často Božím zásahem! Podle mých zkušeností se sladění s vlastní duší, nebo duchovním záměrem může u různých lidí odehrávat velmi odlišně, ale obvykle v době, kterou si zvolili před narozením - nikdy to není náhoda.

Jak poznáte, že se váš hlavní účel reinkarnace vyvíjí? Pravděpodobně zjistíte, že se také vyvíjíte, začínáte si více uvědomovat své vědomí a vědomí druhých a budete si více uvědomovat vliv, který máte na Zemi a na lidi kolem vás. Můžete také zjistit, že se vaše psychické smysly začínají vyvíjet a že jste citlivější na nižší energie. To, co vás dříve naplňovalo, vás už nenaplňuje a ve vašem životě vznikne velká mezera.

Důvěřovat! Přechod k vyššímu účelu je matoucí, chaotický a těžko se v něm orientujete, ale vy prostě budete vědět, že je to správné. Věřit! Narodili jste se pro to, a jak vše začíná zapadat na své místo, ti, kteří byli vybráni, aby vám pomáhali, jak v duchu, tak na Zemi, vstoupí do vašeho života. Požádejte o pomoc! Snažit se to udělat sami by mohlo znamenat, že ztratíte víru v sebe sama, všechno zpochybníte a promeškáte příležitost udělat další krok na své cestě k duchovnímu vývoji a mistrovství.

Musí být vyšší účel psychické, nebo duchovní povahy? Rozhodně ne! Probudí však ve vás to nejlepší a snadno a s talentem najdete svůj groove - téměř jako by to tak mělo být, což samozřejmě je!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/06/aligning-to-your-soul-purpose/

Zpět