6636 Archanděl Michael: Kde je bolest největší Jahn J Kassl

[ Ezoterika ] 2024-05-28

Co vás nese časem? Jaké myšlenky a pocity určují váš každodenní život? Máte pozitivní přístup, nebo je vaším domovem slzavé údolí? To, jak se mentálně a emocionálně sladíte, určuje váš život. Vaše vnitřní vyladění je největším faktorem, pokud jde o přilákání štěstí, nebo smůly. Začíná ve vašich myšlenkách, pokračuje ve vašich emocích a vede k odpovídajícím činům. Proto pozorujte sami sebe, zkoumejte příčiny, které jsou základem vašeho myšlení. Ponořte se do svého příběhu a vneste světlo tam, kde je bolest největší. Nyní jsou podniknuty rozhodující transformační kroky a je důležité, abyste tak učinili s naprostým nasazením a pozorností.

Tolik lidí, kteří přišli na Zemi s velkými ambicemi, ztratí cestu, sejdou z cesty a zradí své poslání. Ztrácejí své vnitřní spojení - své spojení se sebou samými - a nechají se unášet z jednoho místa na druhé jako list ve větru. Nejsou schopni vzít svůj život do vlastních rukou, a tak zůstávají vydáni na milost a nemilost těm, kteří vědí, jak hrát hru.

Ústup
Pokud vás události přemáhají, pokud vás přemáhají negativní scénáře, pokud jste zaplaveni názory, pak je čas ustoupit! Všechno vyřešte! Zkontrolujte vše z hlediska pravdivého obsahu! Znovu získejte suverenitu nad svými myšlenkami a emocemi! Uvolněte to, co ve vás vyvolává pocit nejistoty v božském světle. Udělejte si na tuto práci čas! Osvícení nezná spěch. Osvícení zná trvalou oddanost léčení. Tak si občas dejte pauzu! Stahujte, když se nahromadí příliš mnoho energetického odpadu a vy ztratíte orientaci.

Mnoho bojovníků světla věnuje veškerou svou energii vnějším bitvám a často jim nezbývá žádná energie na vnitřní bitvy. Tímto způsobem se někteří bojovníci světla již nevyvíjejí, jejich bojové techniky zastarávají a jejich metody ztrácejí účinnost. Každý, kdo si uvědomuje potřebu neustálé vnitřní obnovy, jedná v kontextu času a nemusí se starat o minulost ani se bát budoucnosti. Zpětně orientovaná společensko-politická akce nepřináší ovoce, protože se mění všechno, a zejména lidé.

Bojovníci duchovního světla
Dnes jde o to zahrnout duchovní úroveň do každé bitvy, která musí být vybojována venku. Vlak svobody nyní míří přesně tímto směrem. S jasnou myslí, odvážným srdcem a probuzeným duchovním vědomím je člověk silou, která se nemusí nikoho bát a může dosáhnout čehokoli.

Toto semínko pro duchovní bojovníky světla bylo zaseto a toto semínko nyní klíčí. Povzbuzuji vás, abyste se hluboce ponořili do svých zbývajících ran z dávných dob, protože uzdravení je základem, ze kterého můžete bojovat, pracovat a vytvářet uzdravení pro lidi. Jak můžete zažehnout své světlo a žít svou touhu? Přesunutím pozornosti z vnějšku dovnitř v poměru 20 ku 80.
Toto je mé dnešní poselství pro vás: Vše, co má hodnotu, ve vás zraje, roste a vzkvétá!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/28/archangel-michael-where-the-pain-is-the-greatest/

Zpět