6630 Sluneční erupce a kybernetické útoky Mathew Maavak

[ Ezoterika ] 2024-05-29

Když se sluneční erupce setkají s kybernetickými útoky na soutoku globálního chaosu

"Velký výpadek" je pravděpodobně nejvhodnější cestou k Velkému resetu. Ale jak to dopadne?

Jak jsem psal nedávno, Země byla vystavena dynamické sluneční erupci z aktivní sluneční skvrny zvané Oblast 3664 mezi 10. a 13. květnem. Vyvrcholila 11. května jako významná erupce třídy X5.8. Třída X představuje nejsilnější kategorii slunečních erupcí a má potenciál poškodit zdraví lidí a zvířat, stejně jako degradovat veřejné služby a telekomunikační infrastrukturu.

Nacházíme se uprostřed nového spirálovitého cyklu zvaného Sluneční cyklus 25, který začal v prosinci 2019 a očekává se, že vyvrcholí do "slunečního maxima" koncem roku 2024 a začátkem roku 2025. Bezprecedentní sluneční bouře třídy X, doprovázená masivními výrony koronální hmoty (CME), může vrátit společnosti o měsíce, roky, nebo dokonce desetiletí zpět.

Největším incidentem tohoto druhu v zaznamenané historii, který zaznamenal X45 na stupnici slunečních erupcí, byla Carringtonova událost, která se odehrála 1. září 1859. To způsobilo rozsáhlé narušení telegrafních systémů, zejména v Severní Americe a Evropě. Telegrafní linky zažily přepětí a požáry vypukly v několika telegrafních úřadech. Několik telegrafistů bylo dokonce zabito elektrickým proudem. Tyto telegrafní systémy, které byly v plenkách, byly rychle přestavěny. Opakování události v našem hyperpropojeném světě však může být jednoduše katastrofální.

Začněme tím, že si nejsem jistý, zda konstelace satelitů Starlink Elona Muska - čítající 4 000 až 6 000 - vydrží něco silnějšího než sluneční erupci X30. Relativně mírná sluneční bouře odsoudila v roce 2022 k záhubě 40 z nich.

Pouze odlehlé, nebo venkovské oblasti, které jsou relativně odpojeny od našeho hyper-drátového světa, mají šanci vrátit se po Carringtonově události k nějakému druhu normálnosti. Lidé se mohou relativně rychle naučit žít bez internetu, elektřiny a dopravních systémů, ale nemohou přežít bez okamžitého přístupu k jídlu a vodě. Proč si myslíte, že miliardáři, kteří neúnavně prosazují destruktivní globalistickou agendu, budují bunkry pro přežití v odlehlých oblastech po celém světě?

Ti, kteří žijí ve městech a nemají dovednosti pro získávání, výrobu, nebo zpracování potravin a vody, budou čelit chaosu, pokud nebudou do tří dnů obnoveny veřejné služby a telekomunikační systémy. Lidé mohou přežít bez vody až tři dny, ale kumulativní psychologický dopad bude nevyčíslitelný. Jak kdysi poznamenal americký spisovatel Alfred Henry Lewis: "Mezi lidstvem a anarchií je jen devět jídel (tj. tři dny)." To bylo řečeno v roce 1906, kdy byly společnosti mnohem soudržnější a odolnější.

Celá dnešní generace, bez reálných životních dovedností a beznadějně závislá na okamžitém multimediálním požitku, by praskla mnohem dříve než za tři dny. Lze si jen představit hordy zombíků potulujících se po různých ulicích, které se snaží vypořádat se životem bez Twitteru, WhatsAppu a Instagramu. Zranitelní budou čelit hordám rabujících a různým anarchistům, kteří budou srovnávat se zemí celé bloky v sousedství, pokud nebudou útočit na lidi náhodně. Bude to připomínat scény z franšízy Očista.

Bez přístupu k fungujícím telekomunikačním systémům by bylo téměř nemožné, aby policejní síly a jednotky národní gardy obnovily právo a pořádek ve všech oblastech. I když budou nasazeny nouzové systémy, pořádkový personál bude pravděpodobně čelit provizorním zátarasům a útokům ze strany anarchistických živlů. O tom jsme se přesvědčili během "protestů" George Floyda. Nemocnice, pokud jsou dostupné, by byly zaplaveny nemocnými a umírajícími.

Stanné právo může prospět pouze vysoce postaveným jedincům, kteří budou - v maximální možné míře - exfiltrováni ze svých městských pekelných děr do bezpečných útočišť v improvizovaných vojenských táborech, nebo provizorních bezpečnostních zónách. Tyto operace mohou být synchronizovány s cílenou likvidací identifikovaných disidentů. Rozlučte se se svými oblíbenými autory Substacku, pokud k tomu dojde.

Městské prepperské pasti
Ti, kteří si ve svých městských bytech nahromadili základní věci, budou čelit novým a nepředvídaným dilematům. Vaření jídla z uskladněných předmětů by jen upozornilo omámené, rozzlobené a hladové žijící poblíž. Spláchnutí záchodu byť jen jednou denně by upozornilo sousedy na skutečnost, že někdo má ve svém okolí připravenou zásobu vody. Uprostřed tohoto pekla by byly dálnice zablokovány vozidly vyjíždějícími z městských zón. Na druhou stranu, pokud by sluneční erupce X30+ udeřila, většina vozidel by byla vyřazena z provozu. Toto je zatěžkávací zkouška pro skutečnou sluneční bouři. Byli jste předem varováni.

Scénáře, které jsem popsal výše, nejsou ničím novým. Pravidelně se hrály na různých vojenských cvičeních, stejně jako ve filmech a románech. Během této doby mohou opakované erupce o síle přesahující 30 x, nebo větší zničit všechny záložní systémy, které byly uloženy ve vojenských Faradayových klecích. Obyvatelé měst v rozvinutých zemích se mohou vzpamatovat z jednorázové supererupce, ale většina z nich nepřežije opakované bombardování ze slunce.

Ale co když je likvidace veřejných služeb a telekomunikací příhodně svedena na supererupci, doprovázenou velkolepými polárními zářemi po celém světě? Co když mnoho nedávných polárních září, které byly svědky od 10. do 13. května, nebylo výsledkem slunečních erupcí? Co když některé z nich byly výsledkem experimentů HAARPu (High-frequency Active Auroral Research Program)? Podle expose-news.com několik chatbotů s umělou inteligencí dospělo k závěru, že mnoho polárních září, kterých jsme byli v poslední době svědky, mohlo být výsledkem experimentů HAARPu prováděných od 8. do 10. května. Věčným skeptikům se tyto vizuální extravagance zdají jako pokus o něco zlověstnějšího.

Umělé kybernetické útoky
Socioekonomické hráze napříč rozvinutým světem se brzy protrhnou. Systém již nelze opravit. Koronpsychóza byla svého druhu fiaskem; důvěra ve vlády klesla na historické minimum; A nyní je čas rozpoutat novou globální falešnou vlajku. Britský vicepremiér Oliver Dowden nedávno doporučil svým spoluobčanům, aby si vybudovali "národní odolnost" tím, že si vytvoří zásoby potravin a vody, které vydrží nejméně tři dny, spolu se svíčkami, pochodněmi a ručními rádii, která mohou poskytnout určitý stupeň "analogových schopností".

Chcete-li si přečíst zbytek článku, klikněte prosím na tento odkaz.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/29/when-solar-flares-meet-cyberattacks-at-the-confluence-of-global-mayhem/

Zpět