6628 Pohyblivost je svatost Neale Donald Walsh

[ Ezoterika ] 2024-05-29

Minulý týden jsme v tomto prostoru diskutovali o Hnutí jako nástroji při vytváření Svaté zkušenosti v životě člověka. Řekl jsem, že ať už ho použijete jakkoliv, je známo, že tento nástroj pohybu přináší významný užitek. Nejen, jak se může zdát samozřejmé, fyzické tónování a tvarování, ale také metafyzické zostření a otevření. Tento týden budeme pokračovat tím, že řekneme, že výše uvedené je pravda, protože pohyb je o rozhýbání energie. Je to míchání hrnce prvotní polévky. Je to důkladné protřepání Stuff That Is, jeho nepatrné přeskupení, udržování v pohybu, plynutí a čerstvě vypraného.

Rozhovory s Bohem nám říkají, že celý život je pohyb - a tak by nemělo být překvapivé, že nás pohyb spojí s celým životem bezprostředněji.

V životě není nic, co by se nehýbalo. Dokonce i to, co nazýváme "neživé předměty", se pohybuje. Pokud tomu nevěříte, umístěte kámen pod mikroskop. A tak je Pohyb v tomto smyslu posvátný. Je to posvátná charakteristika a tajný aspekt samotného života. Proto, pokud si přejete zůstat ve spojení se Životem, udržujte tělo a mysl v pohybu. Cvičte obojí. Nedopusťte, aby stagnovaly.

Najděte nějaký způsob, jak se pohybovat. Pravidelně. Důrazně. Nepřetržitě. Záměrně. Dalo by se dokonce říci, že nábožensky. Nestůjte na místě. Udržujte energii proudící vaším tělem. Nestůjte na místě kvůli ničemu. Hýbejte se, hýbejte se, hýbejte se.

Pohyb je jedním z nejvíce opomíjených, nebo nepoužívaných nástrojů Svaté Zkušenosti. Mnoho lidí to nevidí jako cestu k Bohu. A přece je pohyb Bůh... a Bůh je pohyb. CwG říká, že Bůh je proces. Tento proces se nazývá "změna". A změna - změna čehokoliv - je pohyb.

Zbožnost je tedy pohyb.
Takové slovo samozřejmě neexistuje. Pohyb je tak zřídka uznáván jako přímá cesta k Bohu, že pro tento stav bytí v pohybu neexistuje žádné slovo. Musel jsem si jedno vymyslet! Nezáleží na tom, jak se pohybujete, prostě se pohybujte. Naplňte svůj život pohybem a naplníte svůj život krásou, radostí a štěstím. A jestli tohle není zbožnost, tak už nevím, co to je.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/29/moveliness-is-holiness/

Zpět