6594 Vesmírné zprávy 24, Vesmírné lodě, Ptáci Moghyay, Meteor nad Španělskem Cosmic agency

[ UFO ] 2024-05-24

K situaci taygetských hvězdných lodí, které jsou v současné době na nízké oběžné dráze Země. Musím používat lidskou terminologii, jinak byste nepochopili, co říkám. Loď Toleka je na nízké oběžné dráze Země, funguje velmi dobře a bez významných problémů, které by bylo třeba hlásit, loď Vigilant Eagle doprovází Toleku z levoboku. Větší a mnohem schopnější bitevníky třídy Asterope a Alion mohou dělat svou práci, takže menší torpédoborec Vigilant Eagle se může vrátit do svého vesmírného doku v Toleka city na konci června 2024, a poté bude přeřazen k jiným úkolům po obvodu své domovské hvězdy Taygeta. Návrat Vigilant Eagle do Taygety je pravděpodobný také kvůli příletu zbrusu nového lehkého křižníku třídy Star Decleya (?). Očekává se, že dorazí na nízkou oběžnou dráhu Země za 35-45 dní. Jejím prvním úkolem jako zbrusu nové lodi bude účast s flotilou Taygety zde na nízké oběžné dráze Země s velmi očekávaným projektem druhý kontakt. Její stavba byla uspokojivě dokončena a nyní zahajuje operační zkoušky k ověřenísprávné funkce systémů. Očekává se, že tyto zkoušky budou trvat nejméně 30 dní, měřeno ze Země, ale možná více. (pozn. taky dodržují linearitu času)

Hvězdná loď Asterope nyní funguje perfektně a je plně funkční. Doprovází celou flotilu, která je zde přítomna, a všechny její operace, včetně problematické údržby a oprav. V současné době obíhá v nejvýše od Země, a Vigilant Eagle je nejblíže Zemi, těsně následován Tolekou. Vážně se mluví o nahrazení stárnoucího Vigilant Eagle zde na nízké oběžné dráze Země jiným malým plavidlem jako třída Destroyer. Je v současné době ve výstavbě a zatím nemá žádné jméno, ani třídu, protože je první, který bude postaven. Velká zásobovací a údržbářská loď Sasca 1 je v současné době zakotvena po boku Alcyone a pomáhá jí s opravou uvolněných uložení motoru, které způsobily silné vibrace během cesty z Taygety. S tímto problémem se před cestou nepočítalo, protože Alcyone měl být ve špičkovém stavu. Vibrace motoru byly způsobeny prasknutím několika pružných tlumičů uložení motoru, což jsou ty, které drží a připevňují motory k trupu lodi. Praskly kvůli silnému namáhání dlouhou cestou v hyperprostoru. Tento problém je považován za běžný, pouze údržba kvůli stáří těchto tlumičů. Alcyone je nejstarší ve své třídě, ale ve výborném stavu a dokonale schopná. Nadměrné vibrace také způsobily prasknutí několika kovových trubek motoru, protože byl překročen jejich práh pružnosti.

Prasklé potrubí patřilo k chladicím systémům motorů. Způsobuje netěsnosti uvnitř motorového prostoru v inženýrských prostorech Alcyonu. Na rozdíl od toho, co vám říkají na Zemi v nesčetných sci-fi filmech a seriálech, chlad ve vesmíru není problém, vesmír není chladný. Z vibračního hlediska hmotné existenciální říše je vesmír vakuum, proto nemá žádnou teplotu. Nárůst teploty je tak skutečný problém, protože není žádná přímá cesta, jak vyzářit a rozptýlit teplo, které je generováno motory a systémy. Máme kapalinové chlazení motorů a všech ostatních systémů generujících teplo, a poté ho používáme pro výrobu elektřiny, čímž se jedna forma energetického tepla přeměňuje na jinou. Elektrické teplo je definováno pohybem molekul jakéhokoli měřeného objektu nebo věci, kde absolutní nula by byla úplná absence pohybu molekul a pomocí měření Země je někde kolem - 273,15 stupňů Celsia. V hlubokém vesmíru jediná teplota, kterou by váš teploměr vyhodnocoval, by byla jeho vlastní. Z rozšířenější a existenciálnější sféry je vesmír tekutina s velmi vysokými vibracemi, kterou mnozí nazývají éter. Chová se a reaguje jako voda, přesně jak je definováno vědou o hydrodynamice. Proto je považován za vodu s velmi vysokou frekvencí (odtud podnázev mého kanálu - nad vodami). Vlny a vlnky jsou pohyby se svými vektory a veškerou gravitací, která není chápána jako nic menšího než samotné Vědomí nesčetnými vyspělými mezihvězdnými rasami. Na Zemi existuje více či méně nová tendence říkat, že gravitace neexistuje, a že věci padají na povrch kvůli vztlakovému efektu. I když je tento efekt zcela pravdivý a je faktorem, který je třeba vzít v úvahu, jak bylo pozorováno u balónů, gravitace jako síla určitě existuje, jak dokazují antigravitační účinky vysokého magnetismu - jak bylo objeveno na Zemi.

Hvězdné lodě Alcyon a Asterope jsou obě vybaveny replikovanými lidskými digitálními počítači pro projekt Druhý kontakt. Očekává se, že bude trvat několik měsíců, než bude zahájen. Musím opravit minulé video. Bylo mi řečeno, že hvězdné lodě Asterope a Alcyon jsou stejně velké, i když jsou třída Alcyon první a druhé generace. Obvykle je druhá generace třídy Alcyon menší. Asterope je o něco delší kvůli větším a těžším předním a zadním štítům.

Jeden z našich dospělých ptáků Moghyay tragicky zahynul, když se zatoulal dovnitř Toleky daleko od Central Parku, kde by měl být s ostatními. Dostal se chodbami do zadní části spíže kuchyně, kde ho hloupě rozdrtil sjíždějící servisní výtah z hlavního hangáru, k velkému zděšení kapitána Eridanie, lodního kuchaře Area a jeho přítelkyně Zoa, kteří byli v tom výtahu. Strašlivá scéna pro každého z nás tady, ale zejména pro ty, kteří museli uklidit zbytky. Moghyay pochází z planety Tema, je velký asi jako velká domácí kočka a můžete si ho představit jako opeřeného leguána s teplou krví. Je velmi hbitý a rychlý, nemá křídla. Je pokrytý zeleným a barevným peřím a má čtyři silné ruce a nohy s drápy pro šplhání po stromech, které jsou jeho přirozeným prostředím. Jsou plodní a jsou považováni za mírumilovné, i když mohou být docela agresivní, pokud jsou obtěžováni. Jsou považováni za dobré domácí mazlíčky, i když ve volné přírodě a ve velkém počtu se mohou stát skutečnou nepříjemností, protože mohou jíst a ničit plodiny a ovocné stromy s děsivou rychlostí. V Tolece se populace ptáků rozrostla do bodu, kdy se začínají stávat problémem, protože i když by měli být uzavřeni ve velké oblasti Central Parku, toulají se do jiných částí lodi stále častěji, tentokrát s katastrofálním výsledkem. Začali se stávat nepříjemností, protože na vás zeshora serou, a my musíme procházet parkem mezi obytnými a lékařskými prostory této lodi. Používáme deštníky. V poslední době jsou také agresivní k našim domácím mazlíčkům. Kočky se mohou toulat skoro po celé lodi, a jsou rády v oblasti parku. Nesmí do inženýrských hangárů a elektrických prostor, které pro ně mohou být nebezpečné. Tragický incident se servisním výtahem by se jim největší pravděpodobností nestal, protože se snadno vyděsí zvukem a pohledem na pohybující se objekty, zatímco moghyay ne. Ve svém původním prostředí nemají moghyay žádného významného přirozeného nepřítele, zvláště když dosáhly dospělosti. Tady se stali příliš sebevědomými. Dveře do Central Parku jsou většinou zavřené, ale někdy jsou otevřené pro kočky. Služba jedněm ovlivňuje druhé, pokud jde o dveře do oblasti parku. Každopádně moghyay byl při incidentu velmi daleko od jeho místa.

18. května byla padající ohnivá koule oficiálně hlášena jako padající vesmírný kámen s vysokým obsahem minerálů, pročež prý hodně zářil. Jak mi oznámil CIC Toleky, šlo o pozůstatky nebo část horního stupně lidské rakety, která spadla a rozptýlila se do atmosféry. Vezla tajný náklad patřící známému miliardáři, který rád zneužívá jedno konkrétní písmeno v abecedě. Osobně jsem viděla ohnivou kouli z okna svého soukromého pokoje obráceného k Zemi. Trvalo to jen několik sekund, ale byla dostatečně svítivá, aby mi rozsvítila napůl temnou místnost a donutil mě podívat se z okna.

Stále nejsou žádné zprávy o dvou uvězněných pilotech Alfranů z Centauri, kteří byli zajati poté, co byla jejich černá loď 8. dubna sestřelena během zatmění. Neexistuje přesné datum, kdy Galaktická federace vysvětlí, proč musí Země zůstat izolovaná, ale odhaduje se, že začnou za měsíc. Kapitán Gorial z hvězdné lodě Alcyon se již přihlásil v zastoupení královny Alenym a nás ostatních, takže vás budu informovat o těchto rozhovorech.

Chci vám všem poděkovat za vaši lásku a podporu a za vaše krásné dary, nemáte ponětí, jak moc si jich vážím, protože doslova umožňujete mou a naši práci zde. Výdělky na YouTube nejsou dost pro mě a pro Athénu a malou Sophii, protože jsme silně závislí na Zemi a jejích zdrojích. Taygetské jídlo z nějakého důvodu neodpovídá mé biologii. CIC nebyl schopen poslat všechny děkovné zprávy PayPal darů během posledního měsíce, protože byli zahlceni nově příchozími z Asterope a Alcyone. Posíláme je ručně, takže buďte trpěliví, jsou moudře utráceny většinou za jídlo a potřebné zásoby. Budu i nadále přinášet všechny informace, které mohu ve dvou jazycích a denně. Moje práce, psaní a tvorba videí mě velmi baví. Přála bych si dostat se ještě blíž k vám všem krásným lidem a hvězdným semínkům, díky nimž je moje práce udržitelná.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=cOKqHBE6IcY

Zpět