6573 Energetická rekalibrace Natalia Alba

[ Ezoterika ] 2024-05-26

Jak pokračujeme v integraci masivních hvězdných přenosů, které neustále sestupují na naši planetu, mnozí z vás mohou pociťovat extrémní únavu a další podobné pocity. Všechny fyzické pocity, které můžeme mít, nám dávají zprávu z našich těl o tom, co musíme v této době řešit. Mnozí z vás procházejí transfigurací čaker, monadickou integrací, walk-in zážitky a mnoha dalšími vnitřními procesy, které mohou zkolabovat energetické kanály našich těl. Slučování tolika energií není snadný proces, což je důvod, proč se moji průvodci podělili o to, jak tyto energie integrujeme, protože se řídí jedinečným a velmi přesným postupem, protože je ztělesňujeme v našich tělech, se zaměřením na fascie, a jak můžeme pomoci vybudovat silnější energetický systém, abychom se cítili harmoničtěji v této intenzivní vlně. Brzy přivítáme Lunu ve znamení Střelce. Jako znamení, které přesně řídí naši kostní strukturu, naše kyčle, křížovou oblast, stehenní kost a nervy v ischiasu, v dolní části zad. Oblasti našeho těla, které v této době ovlivňují mnohé z nás, kvůli mnoha vnitřním procesům, které zažíváme, a také ztělesnění současných energií.

Moji průvodci se s námi podělili o to, jak je důležité jít v této době hlouběji a využít současné energie, které jsou velkým zdrojem životní síly a světelných léčebných kódů, k práci na našich fasciích, které přesně vedou energii, světlo, do všech našich orgánů a tkání. Fascie jsou vrstvy pojivové tkáně, které se nacházejí za naší kůží, naším největším vnějším tělesným orgánem. Jeho funkcí je poskytovat podporu svalům, orgánům, nervům, šlachám a kloubům. Je to síť, která prochází celým naším tělem a která je životně důležitá pro naši pohodu. Při vzestupu má fascie na starosti senzory, přenášejí informace skrze ně, a tedy do našich energetických vrstev a jemných nefyzických těl. Je vnímána jako bílá síť, která prochází celým tělem, a když jsme dehydratovaní, nebo se o své tělo řádně nestaráme, dostává se do nerovnováhy, což způsobuje pocity ztuhlosti a únavu. To je životně důležité pro vzestup, protože jeho síť vede energii v buňkách našeho těla a poskytuje energii mitochondriím, aby ji zpracovaly. Pokud to nefunguje správně, světlo nemůže být přivedeno k našim přijímačům DNA, a proto cítíme nedostatek energie a jako bychom byli vypnuti, nedostávali jsme vedení a cítili jsme se zmatení. Pití velkého množství čisté vody pomáhá hydratovat a obnovovat naše fascie, pomáhá jim přenášet světlo a informace do buněk našeho těla. Pokud je fascie poškozena, Průvodci sdělili, že není možné přenášet světlo, které je transformováno ve formě vedení, a to je jeden z důvodů, proč se mnozí z vás mohou cítit tak unavení a bez energie.

Když dojde k odpojení duše, dojde také k poškození naší fascie, protože nepřijímáme světelné přenosy z našeho hlavního organického zdroje, naší duše, monády a Božího Já, ale z těch vnějších, a pak také vytváříme mitochondriální anomálie. Vzestup je především práce s našimi těly, jejich transformace, transmutace a přeprogramování, abychom mohli vzestoupit, zatímco jsme ještě ve fyzickém těle. Toho je dosaženo opětovným spojením duší, každodenním léčením a čištěním a za vším jednoduše udržováním čistého záměru sloužit našemu Božímu Já a veškerému stvoření, podněcováním zdravých návyků a posouváním těch, kteří poškozují naše blaho. Akupunktura při poškození fascie, stejně jako jakákoli vodivá energetická terapie, organické kapky oxidu křemičitého, které velmi dobře fungují na strukturu našich kostí, a fyzické příznaky, protože pomáhají při regeneraci naší tkáně, a kolagenové doplňky nám pomohou přesměrovat energii.

Pokud je však přítomen stres, nevyřešené vnitřní konflikty, nebo jakýkoli vnitřní proces ovlivňující naše emocionální a mentální tělo, nic vám nebude k ničemu, dokud neodstraníte bolest a nevyřešíte své vnitřní rány, protože vše začíná zevnitř. V tomto roce dostáváme nádherné energie, abychom pokračovali v realizaci naší duše a monády a znovu získali svou suverenitu jako svobodné bytosti, které mají na starosti naše těla a životní zkušenosti. Čím více se soustředíme na sebe a osobní léčení, tím více neutralizujeme vnější rozptýlení, protože nám brání v pohybu dovnitř a spojení s naším autentickým Zdrojem. Přeji vám láskyplnou a omlazující cestu. Pečujte o své drahocenné já.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/23/energetic-recalibration/

Zpět