6564 Vysoká rada Nanebevzatých Mistrů: Nechat 3D za sebou Octavia Vasile

[ Ezoterika ] 2024-05-22

Přinášíme toto poselství vám, probuzené duše, abyste ho mohli šířit dál mezi mnoho dalších. Nastal čas posunout se dál a opustit 3D Matrix spolu s jeho programováním. Žijete v holografické realitě, kterou vytváříte v každém okamžiku. Pokud cítíte, že něco není v souladu s tím, co chcete zažít, změňte to. Chceš umřít? Chcete zestárnout? Je v pořádku, když zakoušíte nemoc a utrpení kvůli stáří a jiným důvodům? Pokud ne, vězte, že máte na výběr. Jsme tu s vámi všemi z velmi důležitého důvodu: abychom podpořili váš úplný posun do 5D reality a změnili vaše naprogramování. Nebude to snadná cesta, ale dnes zasadíme první a nejdůležitější semínko, aby se tak stalo. Chcete-li zažít nesmrtelnost svého holografického těla, jednoduše potvrďte "ano". A pak, dále prohlašuji: "Vyzývám podporu, abych uvolnil všechny 3D programy, které mě drží svázaného s tím, že zažívám degradaci lidského těla."

Buďte si jisti, že jakmile toto přijmete, vaše volání vytvoří vlny v celém vesmíru, aby na něj mnozí reagovali. Bude poskytnuto poradenství. Bude to náročné, protože ke změně celoživotních přesvědčení nedochází jen tak. Budete muset vystoupit ze své komfortní zóny, dovolit novým zkušenostem, aby přišly, a nechat odejít malé radosti, abyste mohli objevit to nejpodstatnější, jednoduše být dokonalí takoví, jací jste.

Vaše tělo je hologram, vytvořený na základě frekvenčního kódu, který se mění podle toho, jak vaše mysl prožívá různé myšlenky. Je to mentální projekce, která pochází z mysli. Vaše tělo může zůstat takové, jaké je; Navíc nepotřebuje nic, co by ho podporovalo. Vaše tělo prostě existuje, protože ho vytvořila vaše mysl. Nicméně díky 3D Matrixu jste byli vychováváni k tomu, abyste věřili, že vaše tělo je fyzické, že stárne a že může onemocnět a nakonec zemřít - o vnímání času jako lineárního, což je další 3D vnímání.

Mnoho dalších programů bylo určeno k tomu, aby vás udrželo ve vztahu závislosti na vašem prostředí: že tělo potřebuje potravu, aby přežilo, že potřebuje spánek a tak dále. Neříkáme, že tomu tak není, protože právě teď to pro většinu z vás ano - protože to tak bylo podmíněno po velmi dlouhou dobu. Víra se musí změnit, abyste se osvobodili od tohoto vztahu závislosti.

Člověk bude i nadále existovat v režimu přežití tak dlouho, dokud takové programy budou řídit váš život. Ale když se začnete probouzet, posílíte sami sebe a vytvoříte více v souladu s tím, co chcete zažít. Změňte se a pozvěte ještě více změn, aby přišly, protože jste určeni k tomu, abyste zažili skutečnou svobodu a věčnou blaženost.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/22/the-high-council-of-the-ascended-masters/

Zpět