6552 Vakcíny proti pračí chřipce Mac Slavo

[ Ezoterika ] 2024-05-25

Vládnoucí třída "prosazuje" svůj "plán" na výrobu 4,8 milionu "vakcín" proti ptačí chřipce
Ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb vládnoucí třídy nyní "prosazuje" své předem naplánované podvodné "vakcíny" proti ptačí chřipce. Aby se "připravila" na další plandemii, vládnoucí třída vytvoří 4,8 milionu vakcín proti ptačí chřipce H5N1 spolu s propagandistickou kampaní, aby přesvědčila třídu otroků, aby se znovu nechala očkovat.

Říká se, že historie se opakuje, dokud se z ní nepoučíme. Cožpak jsme se nepoučili, že pouhá existence vládnoucí třídy (někteří ji stále nazývají vládou) je nemorální? Nemluvě o mentální gymnastice potřebné k tomu, aby otroci nadále přijímali, že by měli být ovládáni a okradeni všemi pro své vlastní "dobro". Pokud jsme se nepoučili ze zjevné podvoddemie, kterou byl COVID-19, určitě se je nepoučíme ani tentokrát, když se zdá, že ptačí chřipka je dalším plánovaným podvodem.

CIDRAP z University of Minnesota Dawn O´Connell, JD uvedli, že zdravotničtí úředníci identifikovali výrobní linku u jednoho ze svých výrobních partnerů, aniž by došlo k narušení výroby vakcíny proti sezónní chřipce. V současné době je vakcína ve formě hromadného balení a bude vyráběna ve vícedávkových lahvičkách.

Dodali, že plnění a dokončení dávek vakcíny trvá několik měsíců, což by ušetřilo čas v případě, že by vakcína byla potřeba. Federální zdravotničtí úředníci uvedli, že jeden ze dvou kandidátních virů vakcíny H5N1 je dobře přizpůsoben cirkulujícímu kmeni. Ale jak vědí, jak bude mutovat, až se bude moci šířit z člověka na člověka? Nebo je to jen další předem naplánovaná záminka, jak se pokusit dostat to, co je v těchto injekčních stříkačkách, do těl otroků, kterým vládnou?

VY jste vytvořili největší spiknutí
Nirav Shah, MD, JD, hlavní zástupce ředitele Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), uvedl, že potenciální spouštěcí faktory mohou zahrnovat změnu sklonu k přenosu, jako je přenos z člověka na člověka kromě šíření ze zvířete na člověka, a jakékoli známky zvýšené závažnosti onemocnění.

Řekl také, že spouštěčem může být změna v barvě případů, jako je infekce H5N1, která se objevuje u lidí, kteří nemají žádné epidemiologické vazby na postižené mléčné farmy. "A my neustále hledáme mutace," řekl Shah. "Jsme v bohatých diskusích napříč federálními agenturami."

Pokud chtějí tento výstřel do těl co největšího počtu ochotných lidských dobytků, očekávejte, že nastanou všechny nebo většina těchto situací.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/25/ruling-class-advances-its-plan-to-produce-4-8-million-bird-flu-vaccines/

Zpět