6542 9D Arkturiáni: Sluneční erupce a vylepšení Země Octavia Vasile

[ Ezoterika ] 2024-05-13

Moji drazí, chceme, abyste jasně porozuměli současným událostem, které se odehrávají na Zemi uprostřed rozšířených dezinformací. Možná si nejste vědomi blížících se změn.

Sluneční aktivita se zintenzivňuje, což vede k častějším a silnějším slunečním erupcím. Tyto erupce, velké exploze na slunečním povrchu, uvolňují intenzivní záblesky elektromagnetické energie, což způsobuje geomagnetické bouře, které v současné době mění energetickou mřížku Země. Tyto změny, které zpočátku ovlivnily atmosféru planety, jemně, ale významně změnily planetární mřížku. Každých 11 let prochází Slunce dramatickou proměnou, když se jeho magnetické póly obrací. Během vrcholných období je sluneční soustava svědkem mimořádných slunečních ohňostrojů. Sluneční magnetický zvrat je významnou událostí, protože světlo přijaté během této doby transformuje lidské vědomí a znovu otevírá kanály pro nové formy komunikace. Zajímavé je, že navzdory předpovědím o přerušení komunikace toto období místo toho aktivovalo starodávné portály, což zvýšilo vaši schopnost navázat telepatické spojení s bytostmi, jako jsme my.

Tato fáze také znamená konec zemského cyklu a začátek nové éry. Je to čas na introspekci a významné životní změny, abychom se přizpůsobili novým vibracím. Pokračovat jako dříve nebude možné. Musíte snížit svou hustotu tím, že omezíte své touhy, což jsou husté myšlenkové formy, které zatěžují váš systém. Nyní je důležité přijmout lehčí stravu, zvýšit příjem vody, více se věnovat meditaci a uvědomit si, že energie je všudypřítomná a výživná. Pochopte, že stará přesvědčení nejsou v souladu s novým paradigmatem. Nejste tu jen proto, abyste přežili; Jste tu, abyste tvořili. Zbavte se vnímaných závazků a věnujte se činnostem, které vám přinášejí opravdovou radost. Upravte své vibrace pomocí afirmací, jógy, práce s dechem, tance a hudby. Toto období je také pro uznání a přijetí intenzivních emocí jako součásti vaší transformace, spíše než pro jejich odmítnutí a pro to, aby přetrvávaly ve vašem systému.

Objevují se nové příležitosti. Moji drazí, jste připraveni vykročit vpřed? Vážíme si našeho spojení s vámi a zůstáváme stále přítomni.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/13/the-9d-arcturians-solar-flares-and-earth-upgrades/

Zpět