6534 Rada 9D Arkturiánů: Časové linie, budoucnost, předpovědi a vy Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-05-14

Dovolujeme si soustředit se pouze na nejpozitivnější budoucnost lidstva a navrhujeme vám všem, abyste dělali totéž. To, čeho jsme si všimli, když jsme se zaměřili na nejpozitivnější budoucí časové linie pro lidstvo, je to, že se rozšiřují a rostou tak, aby zahrnovaly více pozitivních zkušeností jako my. Uvědomili jsme si, že spoluvytváříme tyto pozitivní budoucnosti s vámi všemi, kteří jste zaměřeni na nejlepší možné časové linie pro lidstvo. Ti z vás, kteří jste se naučili myslet pozitivně a očekávat to nejlepší, spolutvoříte s námi všemi ve vyšších říších a my vidíme ty nejkrásnější, nejkouzelnější a nejúžasnější zážitky vzestupu pro jednotlivce a pro lidstvo jako kolektiv.

Právě teď si vybíráte, se kterou verzí budoucnosti se sladíte, a činíte tak s vibrací, kterou právě teď nabízíte. Budoucnost není jedna a každá budoucnost je tvárná. Každá budoucnost může obsahovat další magické zážitky radosti a blaženosti. Rozšiřují se s vaším zaměřením na ně, aby obsahovaly více těch naprosto ohromujících, srdceryvných zážitků, které všichni chcete zažít.

Mnozí z vás se naučili ignorovat mainstreamová média a nyní musíte dělat totéž s stoupenci New Age, kteří kážou zkázu a chmury o budoucnosti, protože jich je tam venku spousta a vy musíte použít svůj úsudek. Musíte se rozhodnout, zda chcete přidat více energie do negativní časové linie, a jediný způsob, jak to udělat, je naladit se na to, jak se cítíte, když vidíte někoho, kdo předpovídá nedostatek potravin, třetí světovou válku, finanční kolaps a všechno ostatní, o čem jsou někteří lidé přesvědčeni, že se musí stát, aby lidstvo mohlo růst. Můžete růst skrze bolest a utrpení, ale nejsou to předpoklady růstu.

Můžete růst tím, že se zaměříte na své srdce, na lásku, kterou jste, na Bytost Zdrojové Energie, kterou jste vy a kterou jsou všichni ostatní, a to je to, co doporučujeme. Viděli jsme, jak se všichni vezete na vlně expanze, lásky, radosti, svobody, tvořivosti, hojnosti a všeho ostatního, co chcete zažít, a zveme vás, abyste se k nám připojili v tomto pozitivním očekávání, které máme pro vás všechny, kteří víte, jak využít sílu svého soustředění k vytváření realit a k tomu, abyste vložili více energie do toho, co chcete zažít.

My jsme Arkturiánská rada a rádi se s vámi spojujeme.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/14/the-9d-arcturian-council-timelines-futures-predictions-you/

Zpět