6531 Zažíváme masivní fyzickou transformaci Aluna Joy Yaxkin

[ Ezoterika ] 2024-05-14

Tento další krok v našem procesu začal epickým úplným zatměním Slunce 8. dubna 2024 a od té doby nepolevuje. S prvním květnovým týdnem, spolu se zrychlenou sluneční aktivitou, jsme začali přistávat ve fyzickém světě. Nyní máme boty na zemi.

V průběhu staletí jsme si vytvořili útočiště a bezpečné útočiště v duchovním světě. Zvýšili jsme svou frekvenci, probudili svého ducha a snili, představovali si a udržovali prostor pro pozitivní, sjednocený nový svět. Je čas, abychom kolektivně vnesli své božství do fyzické reality. Začínáme ukotvovat ducha v materiálním světě, zatímco jsme stále ve svém lidském skafandru. Jsme průkopníky tohoto procesu.

Když se začneme ukotvovat, můžeme mít pocit, že se obracíme nebo odbočujeme, což se může zdát jako těžký proces. Mohli bychom znovu zpochybňovat mnoho věcí. Můžeme se cítit křehčí, zranitelnější a nejistější. To je součást přirozeného procesu. Přinášíme to, kým jsme jako věční duchové a ukotvujeme tuto frekvenci do nezmapovaného světa v rámci nového cyklu s novými zákony a přírodními zákony. Je to, jako bychom byli požádáni, abychom se pohnuli vpřed na křídle a modlitbě, a možná také se zavázanýma očima! Jaký bláznivý výlet jsme se všichni rozhodli podniknout společně!

Vše, co projevujeme v tomto hmotném světě, musí být nejprve stvořeno v duchu. Bylo mi řečeno, že všechny nezbytné duchovní základy byly řádně ukotveny. Dobrá práce! To znamená, že VY, kteří právě čtete tuto zprávu. Dejte si trochu kreditu za to, že jste přežili až do konce věkového posunu. Většina této práce byla vykonána v rámci dostatečného počtu duší v kolektivu, aby se začala vychylovat rovnováha směrem k ukotvení vyšších frekvencí a našich inspirací a vizí ve fyzickém světě. Nyní se materiální svět musí dostat do souladu s novým cyklem.

Naše těla jsou posledním krokem v tomto procesu vzestupu a přirozená inteligence těla cítí, že nastal čas na lámání chleba. To je významný bod zvratu, který může trvat měsíce, ale s největší pravděpodobností to bude trvat několik let. Neříkejte: "Nemůžu čekat pár let!" V tomhle jsem s vámi. Tento krok však musíme učinit jemně, abychom udrželi naše lidské skafandry. Poté, co působíme v éterických říších, se to může zdát jako dřina, ale naše tělo se bude mstít, pokud budeme spěchat nebo přeskakovat kroky.

Naše tělo se nezvedá tak rychle jako náš duch. To je důvod, proč náš lidský skafandr, naše lidská těla, jsou poslední, kdo se ukotví v nových frekvencích. Naše těla pocházejí z hustšího hmotného světa. Ale to, že vnímáme hmotný svět jako hustší, není ve skutečnosti pravda. Je to jen naše vnímání, založené na našich éterických zkušenostech, promítnuté do něčeho, co jsme nikdy předtím nezažili. To platí zejména pro hvězdné děti. Vítejte v novém cyklu! Přistání zde pro nás bylo a bude výzvou. Nikdy jsme nevstoupili do nového cyklu času, aniž bychom si udrželi své fyzické tělo. To je velký experiment, který jsme se rozhodli podstoupit.

Tento upgrade přinese některé fascinující poznatky a zvětšené příznaky. Vsadím se, že mnozí z vás již pociťují začátek této fyzické regenerace. Některé věci, které začínáme zažívat, jsou pocit budování očekávání nebo tlaku. Častější noční budení. Všímáme si posunu v našich normálních vzorcích snění, které jsou mnohem jasnější, včetně více z pěti smyslů (jako je chuť, hmat, čich, zvuk atd.), které jsou docela hmatatelné a mísí nebo rozmazávají realitu se snovým stavem. Mohli bychom také zažít náhlé výbuchy jasnosti plné vhledů, díky nimž se budeme cítit více doma sami v sobě.

Naše buňky v našem těle zažívají zrychlenou rychlost výměny, aby udržely krok s naším ukotvujícím se duchovním a světelným tělem. Tělo nahrazuje buňky tak rychle, jak je to jen možné, novými buňkami s vyššími frekvencemi a kódy. Můžeme cítit potřebu pomoci tomuto procesu tím, že budeme provádět JEMNOU detoxikaci. První věc, kterou slyším jasně, je pít hodně vody důsledně. Také musíme exfoliovat naši pokožku při každé koupeli nebo sprchování a nahradit hydrataci věcmi, které neobsahují žádné škodlivé chemikálie. Organický kokosový olej a jojobový olej jsou dobrou volbou.

Paměť předků je uložena v našem kosterním systému. Pokud tedy máme další problémy s kostmi a klouby, může to být přičítáno tomu, že naše tělo nechává odejít minulé vzpomínky, které nám již neslouží. Kosterní systém je to poslední, co se v našem fyzickém těle dostává do souladu.

Nejdůležitější je nestresovat se tímto procesem. Během této doby se přirozeně objeví primární problémy s přežitím, spolu s pochybnostmi a dohady. Nejdůležitější věc, kterou můžeme udělat, je uvědomit si, že naše tělo má zázračnou přirozenou inteligenci a je vždy spojeno se zdrojem. Příroda je zdrojem. Neberte pocit odbočení jako překážku. Není. Jednoduše přistáváte v novém světě. Pouze uzemňujeme všechno naše světlo a božství do tohoto nového cyklu, do kterého jsme vstoupili v roce 2012. Naši předkové nás sem poslali na tuto významnou dobu. Takže kráčejte do tohoto nového světa VYSOCÍ, SILNÍ a STATEČNÍ s tímto vědomím. My jsme architekti této nové budoucnosti. Vracíme se domů.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/14/we-are-experiencing-massive-physical-transformation/

Zpět