6498 Solaniané Cosmic agency

[ UFO ] 2024-05-07

Mari Swaruu
Solatio je velmi stará humanoidní rasa, která žije na třech planetách kolem hvězdy Pleon, známé také jako Tau 28, a její dvojhvězdy zvané Senia nebo Tau 28b v hvězdokupě Plejády M45, asi 450 světelných let od Země. Názvy jejích tří planet jsou Plenia, Galenia a Plesea, přičemž hlavní obyvatelnou planetou je Plenia. Prostřednictvím Rady Alcyone jsou aktivními členy Galaktické federace a mají stálou neoficiální civilní přítomnost na Zemi. Mám na mysli to, že týmy, které obíhají planetu, nemají místního politického zástupce jako takového pro místní Galaktickou federaci, protože jsou zde oficiálně zastoupeny velvyslancem Rady Alcyone, alespoň v době, kdy píšu tento text.

Solaniánům se také říká bílí Plejáďané, protože jsou to humanoidní obyvatelé s nejbělejší kůží a vlasy ze všech obyvatelů Messier 45. Jejich kůže je světle bílá s nádechem růžové. Mají bílé nebo světle blond vlasy, které obvykle nosí dlouhé nebo velmi dlouhé, muži i ženy. Jejich oči jsou bílé nebo bledě modré, jejich rysy obličeje jsou velmi ostré. Mají dlouhé uši, často špičaté jako uši elfů, a jejich typ těla je štíhlý nebo hubený. Obvykle nemají silnou svalovou konstituci, která se často vyskytuje u jiných obyvatel Plejád, jako Sengan nebo Taygeťanů (hlavně u mužů).

Jejich průměrná výška přesahuje 183 cm u žen a 198 cm u mužů, kteří mohou dosáhnout až 2 metry. Přestože mají velmi bílou kůži, neměli by být zaměňováni s vysokou bílou rasou nebo vysokými bílými, známými také jako Malik. Nejsou příbuzní a nemají mezi sebou žádné spojení.

width=
Solaniané se zdají být dokonalým příkladem plejáďanů New Age. Rysy obličeje Solanianů jsou velmi androgynní, což často ztěžuje určení, zda je jedinec muž, nebo žena, zvláště když oba rádi nosí dlouhé vlasy. Jejich oblečení je obvykle velmi uvolněné, volné, světlé barvy. Bílá, světlý základ, nebo světle modrá jsou jejich oblíbené, protože se zdá, že jim chybí chuť nosit výrazné barvy, jako je žlutá, červená nebo zelená, které mají rádi nebo preferují Taygeťané, kteří mají mnohem větší šatník a bohaté využití tunik. Na rozdíl od Země nemají žádnou rasovou rozmanitost, protože jsou všichni bílí, což činí jejich společnost extrémně jednobarevnou a je snadné je identifikovat, když jsou mezi jinými rasami, například během setkání federace.

Solaniané jsou velmi duchovně orientovanou hvězdnou rasou se silným zaujetím k extrémně vyspělé technologii. Jejich města jsou postaven a v oblastech jejich planety, kde mají nejmenší dopad na jejich přírodní prostředí. Upřednostňují ostrovy poblíž pobřeží, kde mají silnou architektonickou tendenci stavět mrakodrapy, aby maximalizovali plochu ostrova, tvar jejich budov a mrakodrapů je jako věže, podobně jako slavný super vysoký mrakodrap Burj Khalifa v Dubaji. Mnoho z nich má nejvyšší budovy uprostřed a postupně se snižují k pobřeží. Zřídka staví na pevnině. Nechávají tyto oblasti pro soukromé domy a přírodu. Jejich města se zdají být vyrobena ze skla, ale jsou vyrobena z průhledných superkovů a kompozitní keramiky a jsou propojena vysokorychlostními magnetickými vlaky nebo maglevy, které městy projíždí a spojují je s dalšími vzdálenými městy.

Kolem celé jejich planety je magnetický vlakový systém téměř celý na povrchu, protože Solaniané podzemní zařízení nemají příliš v lásce, jelikož je spojují s regresivními rasami a považují je za velmi nejisté a klaustrofobické. Magnetické vlaky na dlouhé vzdálenosti projíždí průhlednými tubusy vysokými asi 10 m, a někdy projíždí rozsáhlými oblastmi lesů a džungle. Průhledný tubus plní několik funkcí, které zahrnují vytvoření téměř vakua uvnitř, aby se maximalizovala rychlost vlaků a také aby se zabránilo divoké zvěři, aby se jim dostala do cesty. Mají velmi účinný ultrazvukový čisticí systém, který je udržuje bez nečistot a ptačího trusu. Vlakový systém v průhledném tubusu k uzavření vysokorychlostních magnetických vlaků je široce používán téměř všemi hvězdnými rasami hvězdného systému Plejád, včetně Taygety. Taygeťané kromě svých vysokorychlostních magnetických vlaků používají také tradiční silniční systémy, Solaniané jsou téměř zcela závislí na svých vlacích a létajících vozidlech, takže mají jen krátké, nepropojené cesty a stezky, po kterých se mohou pohybovat mezi domy.

Solaniané většinu života věnují technologickým a duchovním aktivitám, kde se snaží rozvíjet vysoké mentální a telepatické schopnosti, které zahrnují zvládnutí astrálního cestování a projekce duše. Spočívá v tom, že se vědomí libovolně přesune z původního těla, které je ponecháno v meditativním stavu a vstoupí do těla hostitele, např. prázdné lidské NPC na Zemi, nebo dokonce do těla obývaného duší, aby vykonalo určitý úkol. Ovládají tuto techniku projekce duše na krátkou dobu. Často se používá ke vstupu do těla jednoho z jejich hvězdných semínek na Zemi, kde přemůžou mladší duši na několik minut, hodin nebo dní, aby narovnali její život, napravili věci, které se nedaří, než opustí své mladší hvězdné semeno Duše, aby pokračovali ve svém životě.

Tato technika je také neeticky používána mnoha reptiliánskými rasami, zejména na Zemi, kde napadají tělo známé osoby bez jejího souhlasu, například politiků, nebo kdokoli na místě u moci, kdo jim může pomoci prosadit jejich plány. Na rozdíl od Reptiliánů, kteří používají tuto metodu ze sebestředných důvodů, Solaniané ji používají z vysoce etických důvodů, a přinejmenším s předživotním souhlasem jejich Hvězdných semínek. Zajímavým faktem u Solanianů je to, že dávají přednost vstupu do osoby s tmavou pletí, když se inkarnují na Zemi, nebo když vstoupí s imerzní kapslí, i když každý může být jejich hvězdným semínkem, a to až do té míry, že je také známo, že alespoň někteří albíni na Zemi jsou ve skutečnosti jejich hvězdná semínka.

Solaniané jsou jednou z nejvyspělejších hvězdných ras v hvězdném systému M45 Plejád. Jsou velmi pokročilí ve všech směrech, od etiky a spirituality až po super vysoké technologie, které neustále vyvíjí a zdokonalují. Splňují typickou představu New Age Plejáďanů, i když zobecňuji. Solaniané jsou lidé jako vy a já, mají biologické fyzické tělo, které potřebuje jíst a chodit na záchod, ale mají velmi pokročilou telepatickou mentální projekci, která vás často nutí myslet si, že existují pouze jako bytosti světla, včetně každé hvězdné rasy. Pozemšťané mají biologickou složku ve fyzickém světě a duchovní složku, která je v mnoha případech spojena s bytostí světla v závislosti na jejich představách a vibracích, které z nich vyplývají.

Solaniané jsou plejádská rasa, která používá hvězdnou loď ve tvaru disku více než kterákoli jiná. Dokonce i jejich největší mezihvězdné lodě mívají diskoidní, nebo oválný tvar a postrádají mnoho detailů a charakteristik na povrchu svých trupů, které jsou na hvězdných lodích Taygety, nebo Enganů. Jejich hlavní potravou jsou ryby v kombinaci s ovocem a zeleninou, protože jejich planety mají velmi rozsáhlé oceány bohaté na mořský život, včetně mnoha druhů kytovců, které chrání a ctí. Chci toto video věnovat lékaři a chirurgovi této lodě, kterému se zkráceně říká Seni. Je polovičním solaniánem, a je také hlavním poradcem lodi Toleka.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=J8zSr8VT-8w

Zpět