6493 Velká ukrajinská loupež ještě neskončila Ron Paul

[ Realita ] 2024-05-08

Inkoust na podpisu prezidenta Bidena, který převádí dalších 61 miliard dolarů do černé díry zvané Ukrajina, sotva zaschl, když mainstreamová média přinesla zprávu, že to není výstřel na rozloučenou v neúspěšné americké politice. Elity nemají v úmyslu zastavit tento vlak, který přepravuje bohatství od střední a dělnické třídy k bohaté a propojené třídě.

Agentura Reuters hned po schválení zákona o pomoci napsala, že "záchranné lano pro Ukrajinu ve výši 61 miliard dolarů nestačí". Vůdce senátní menšiny Mitch McConnell v nedělních pořadech po schválení zákona řekl, že 61 miliard dolarů "pro nás není moc peněz..." No, to se mu snadno řekne - koneckonců je vždy snazší utratit peníze někoho jiného!

Ukrajinský ministr zahraničí Dmytro Kuleba nebyl ani zdaleka vděčný za 170 miliard dolarů, které jsme dosud poslali do jeho země. V rozhovoru pro časopis Foreign Policy při schvalování balíčku pomoci měl Kuleba tu drzost kritizovat USA za to, že nevyrábějí zbraně dostatečně rychle. "Pokud nedokážete vyrobit dostatek antiraket, abyste pomohli Ukrajině vyhrát válku proti zemi, která chce zničit světový řád, jak potom zvítězíte ve válce proti nepříteli, který je silnější než Rusko?"

Jak je to s "poděkováním"?
Může být pochopitelné, proč jsou Ukrajinci frustrovaní. Většina těchto peněz jim nepomůže v boji proti Rusku. Americká vojenská pomoc Ukrajině vyčerpala naše vlastní zásoby zbraní, takže peníze půjdou na vytvoření nových výrobních linek, které nahradí zbraně, které již byly na Ukrajinu odeslány. Všechno je to o americkém zbrojním průmyslu. Prezident Biden to přiznal, když řekl: "Pomáháme Ukrajině a zároveň investujeme do naší vlastní průmyslové základny."

Administrativa podepíše desetiletou bezpečnostní dohodu, která by zajistila americké financování Ukrajiny pro příští dvě a půl americké administrativy. To by budoucím prezidentům protiústavně svázalo ruce, pokud jde o zahraniční politiku, a Američané by byli ponecháni na holičkách kvůli dalším miliardám dolarů, které by jim byly odebrány a poslány do zbrojního průmyslu a zkorumpované zahraniční vládě.

Americký zbrojní průmysl a jeho roztleskávači ve Washingtonu DC jsou odhodláni udržet tok ukrajinských peněz... dokud nepřijdou na způsob, jak rozpoutat válku s Čínou poté, co prohráli současnou válku s Ruskem. To samozřejmě záleží na tom, jestli z nás něco zbude, až se kouř rozplyne.

Když prezident Biden podepsal zákon ve výši 95 miliard dolarů, který má pokračovat ve válkách na Ukrajině a v Gaze a vyprovokovat budoucí válku s Čínou, označil to za "dobrý den pro světový mír". Ano, a "Válka je mír". Dluh je dobrý. Svoboda je otroctví. Žijeme v postpravdivé společnosti, kde miliardy utracené za nesmyslné války "nejsou moc peněz". Ale dudák bude zaplacen a dluh bude vyrovnán.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/08/ron-paul-the-great-ukraine-robbery-is-not-over-yet/

Zpět