6487 Vyšší já: Očekávané události Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2024-05-12

Ve světě se toho tolik mění a nepříjemnosti pro lidi, kterých se to týká, jsou nevyhnutelné. Musíme však potvrdit, že všem zúčastněným duším bylo řečeno, co mohou očekávat předtím, než se inkarnovaly. Znali by svůj životní plán a obecně věděli, co dalšího mohou očekávat, aby události, které se odehrávají, nebyly zcela neočekávané.

Situace, ve které se nacházíte, je nevyhnutelná, protože vše musí být řešeno podle změn, které budou provedeny v rámci přípravy na Vzestup. Většina z vás bude připravena, až se tato příležitost naskytne.

Problémy, kterým budete čelit, jsou výsledkem změn, které jsou nezbytné k tomu, abyste se dostali do souladu s tím, co se od vás a pro vás očekává. Jde o to, abyste dostali to, co vám náleží, podle toho, jak dobře jste pokročili.

Pokud jste postupně zvyšovali své vibrace, s největší pravděpodobností dosáhnete úrovně, která zajistí, že vzestoupíte, abyste opustili staré způsoby a těšili se z relativní svobody volby. Zjistíte, že život je úplně jiný, než na co jste byli zvyklí, a hlavním rysem je, že budete mít sílu přivést k životu vše, co potřebujete, silou své myšlenky. V současné době čekáte na vývoj, který vytvoří cestu pro váš pokrok v přípravě na vaši budoucnost. I teď mají vaše myšlenky nějakou sílu, která k vám přitahuje situace, a proto si musíte dávat pozor na to, co si přejete. Chápete nyní, proč po dosažení určité úrovně vědomí máte sílu myšlenky manifestovat cokoli, co si přejete?

Okamžitě se tak stanete svobodným člověkem, který může cestovat, kamkoli vás vaše myšlenky zavedou. V důsledku toho jsou přátelé a rodina od vás vzdáleni jen jednu myšlenku, stejně jako vše, co potřebujete, takže se stáváte velmi nezávislou duší. S mocí a svobodou, kterou budete mít, je to zjevně velká zodpovědnost a důvod, proč musíte nejprve dosáhnout úrovně, která je s ní slučitelná. Ve skutečnosti by bylo nemožné vstoupit na vyšší úrovně, pokud byste na takový život nebyli připraveni.

Jak úžasné je vědět, že život je možný i bez přítomnosti negativních sil. Pokud byste však měli důvod navštěvovat takové úrovně nižších vibrací, jednoduše byste svou úroveň snížili silou svých myšlenek. Některé duše tak činí a poskytují službu těm, kteří se chtějí pozvednout a potřebují k tomu pomoc. Zjišťují, že tak nízké úrovně jsou v temnotě kvůli absenci Světla. Mnohé z toho, co je vám předáváno, je známo již často z přímé zkušenosti z nižších oblastí.

Lidé s vyššími vibracemi mají přirozené nutkání pomáhat pozvednout jiné duše, které uvízly v nižších vibracích a postrádají znalosti o tom, jak se dostat ze své nesnáze. Jakmile obdržíte volání o pomoc, buďte si jisti, že na něj okamžitě odpovíte záchrannou misí. Přístup k těmto duším je takový, že každý stojí za záchranu, protože je vzácné, že člověk odmítne veškerou pomoc. Zjišťujeme, že nastal bod, kdy nakonec i ty nejzatvrzelejší duše začnou věřit, že v životě musí být mnohem víc, než se na první pohled zdá. Jakmile je tohoto bodu dosaženo, můžete si být jisti, že je jim poskytnuta veškerá pomoc, aby mohli růst ve vědomém uvědomění.

Žádná duše nezůstane bez pomoci, jakmile se začne probouzet do větší pravdy. Vy všichni jste na cestě k většímu Světlu, které vás nakonec vede zpět k Bohu, odkud jste přišli. Na každém stupni evoluce je vám pomoženo, abyste se vyvíjeli ještě dále, takže nikdy nejste sami na žádné fázi svého pokroku.

Na Zemi jste do značné míry ponecháni svým vlastním představám o tom, jak žít v nižších dimenzích, ale nakonec pocítíte nutkání hledat svůj původ a smysl svého života. Jakmile budete schopni pochopit, o co jde, otevřeme vaši mysl pravdě krok za krokem tempem, které vám vyhovuje. Naše metody a přístup k osvětě jsou dobře vyzkoušené a udržíme vás na správné cestě, abyste svůj čas využili co nejlépe.

Je tolik informací, které vám můžeme dát a které vám pomohou pochopit pravdu. To vše však v pravý čas, s břemenem rozšíření vaší schopnosti přijímat nové nápady, které posílí vaše představy o tom, co vás čeká v budoucnosti.

Bohužel kvůli činům Temných, kteří zadržovali pravdu o vašem skutečném bytí, máte jen nerealistické chápání skutečné historie a účelu lidstva. Jak jsme již často naznačovali, jste ve skutečnosti velké bytosti, které hrají role, které vám byly dány, aby vám umožnily udělat nějaký pokrok v nerealistické existenci. Vše může být matoucí, ale pravda vám všem bude brzy oznámena. V některých ohledech vás bitvy, které jste museli svádět, abyste se dozvěděli více o pravdě, učinily mnohem silnějšími a odhodlanějšími ji najít. V tomto ohledu jsme se vám snažili otevřít oči a podívat se, co se děje a jak najdete budoucnost, která se vám bude líbit. Fyzický život je do značné míry iluzí ve srovnání s existencí, kterou budete brzy zažívat, kdy se vibrace zvýší natolik, aby se mohl projevit.

Zmiňujeme se o nadcházejících událostech, abychom vás připravili na velké změny, které přijdou v blízké budoucnosti. Může být těžké vidět světlo mezi temnými stíny, které téměř pohlcují planetu, ale je tam a roste natolik, že se stále více duší stává osvícenými. Nejhorší z vašich problémů jsou téměř za námi, ale budoucnost je také ovlivněna těmi, kteří vám v současné době vládnou. Vždy působili otevřeně, ale jejich záměry nebyly vždy chápány, nebo realizovány jako negativní.

Nenechte se ovlivnit vnějšími událostmi, ale zachovejte si víru v ty, kteří dohlíží na vaši budoucnost, a vězte, že je v dobrých rukou. Připomínáme vám, že jste v bezpečí. Nenechte se vyprovokovat k tomu, abyste si mysleli, že se věci zhoršují. Možnost, že se to může zhoršit, existuje, ale nikdy nezapomínejte, že jsme po vašem boku a tam, kde je to možné, vás chráníme před nebezpečím.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/04/mike-quinseys-higher-self-expected-events/

Zpět