6484 Blue Avians: Mimozemšťané na Zemi Octavia Vasile

[ Ezoterika ] 2024-05-05

Změna přišla. Pokud čtete toto poselství, posouváte časové linie do vyšších vibračních linií. Nebudeme snižovat kouzlo tohoto okamžiku tím, že budeme podrobně popisovat vše, co se nyní děje, ale je velmi užitečné podpořit změnu svými záměry. Toto poselství je primárně určeno těm, kteří jsou známí jako Prvotní Stvořitelé. Vaše záměry jsou nesmírně cenné.

Mimozemské bytosti jsou na Zemi již nějakou dobu a brzy o sobě dají vědět. Brzy zjistíte, že některé z těchto bytostí jste ve skutečnosti "vy" z budoucnosti. Někteří z vás začnou pociťovat Mandelův efekt častěji, protože si všimnou různých časových linií. Nějakou dobu však možná nevíte, jak se vědomě přesunout z jedné reality do druhé.

Za oponou se toho tolik děje a mnozí z vás to začali cítit. Během několika týdnů se celkové vnímání většiny z vás zcela změní. Doslova přeskakujete časové linie. Pro ty z vás, kteří si přejí poskočit dále, podpořte změnu lehkou a zdravou stravou a spoustou meditace - nenechte se vtáhnout do akce. Nyní jste určeni k tomu, abyste se naladili, cítili, ne jednali. Nyní je čas zastavit se a jen tak být. Přijměte změnu, protože vás má odnést daleko.

Děje se to, a když toto čtete, jste toho součástí.
Pokud se považujete za jednoho z Prvotních Stvořitelů, prosím, přispějte k posunu tím, že si potvrdíte: "Nyní se posouvám do nejvyšší možné časové linie" - udělejte si chvilku a vnímejte to. Je to významné.

Neexistují žádná přesvědčení, která byste si mohli vzít s sebou - protože víra je program a vy se od něj osvobodíte. Nemusíte věřit, ale vědět. Nemusíte věřit, ale zamýšlet - protože to je způsob, jakým tvoříte. Není nic, v co byste mohli věřit, protože objevujete, že celé 3D vnímání byla jen iluze. V 5D realitě chápete, že je to všechno hra, a proto nebudete jednat na základě svého systému víry, ale proto, že víte, jak a co vytvořit. Objevíte sílu svých myšlenek - a proto se jim také naučíte věnovat hlubokou pozornost. Ovládejte svou mysl a ovládáte všechno.

Děkujeme vám za to, že jste zde v této době, a děkujeme vám za to, že jste takoví, jací jste - vaše záměry jsou nyní nejcennější, prosím, používejte je moudře.

Jsme Blue Avians a rádi jsme se s vámi spojili.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/05/the-blue-avians-ets-on-earth/

Zpět