6441 Archanděl Gabriel: Cykly toku života Shanta Gabriel

[ Ezoterika ] 2024-04-30

Kdo z vás může jedinou myšlenkou zastavit mohutný tok řeky? Posvátná přítomnost v hybné síle vašeho života pokračuje, ať už s tím souhlasíte, nebo ne. Když odoláváte proudu, když bojujete, nebo pochybujete, když se usilovně snažíte následovat svůj plán, i když nefunguje, jste v nerovnováze s životním rytmem. Když jste v harmonii, následujete směr Řeky všeho Stvoření, cítíte se klidnější, máte zájem o život a jste inspirováni k novým tvůrčím směrům. Když ctíte roční období a měsíce, pracujete s přirozeným rytmem života. Můžete rozpoznat, že v přírodě existují cykly, které vás podporují, když jste si jich vědomi. V těchto cyklech dochází k přílivu a odlivu, který vám pomáhá ukázat, jak řídit energii ve vašem životě. Jsou chvíle pohybu a také chvíle, kdy se zdá, že nastává pauza. I když je to někdy frustrující, toto zpomalení je příležitostí. Jste vedeni k tomu, abyste se ztišili, šli dovnitř, meditovali, psali si deník a užívali si čas o samotě. Jedná se o dárek, takže se můžete také spojit se svými blízkými, projít se v přírodě a užít si více zábavy.

To vše jsou způsoby, jak naplňujete svou posvátnou nádobu láskou, duchem, uvědoměním a novými perspektivami. Je to, jako byste surfovali na vlnách života a věnovali pozornost cyklům. Na pláž na oběd je to dlouhá cesta, pokud vynaložíte energii pádlováním v chaosu pobřežní vlny. S trochou trpělivosti můžete sedět v klidné vodě mezi vlnami, užívat si pocit prostornosti a možná si dokonce najít nového přítele se surfařem po vašem boku. Hluboko uvnitř víte, že brzy přijde další vlna, takže se musíte připravit na to, že zachytíte vlnobití právě ve chvíli, kdy se začne kroutit. Nyní můžete vstát a jezdit, nadšení, vzrušení a v dokonalém načasování.

Námořníci vědí, že vítr umírá a bez ohledu na to, jak silně foukají na plachtu, loď se nepohne. Surfaři vědí, že vlny jsou klidné. Raftaři řek vědí, že se mají vyhýbat kroužícím vírům a užívat si klidné vody, než se vydají do peřejí. Proč si myslíte, že musíte být neustále produktivní? Proč si myslíte, že je něco špatně, když jste v odlivu a čekáte, až řeka teče? Bez ohledu na to, jak důležitý je váš cíl, dosáhnete ho rychleji, když dokážete zpomalit a nadechnout se zpět do rovnováhy. Tento čas je darem, který vám umožní integrovat to, kde jste byli, s tím, kam jste vedeni. Dovolte Světlu Míru a Vyrovnanosti, aby požehnalo novému životnímu cyklu, který vám přichází do cesty, a vězte, že vše je v pořádku. A tak to je.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/30/archangel-gabriel-cycles-of-lifes-flow-3/

Zpět