6425 Jeshua: Vnitřní fungování Aurelia A.

[ Ezoterika ] 2024-05-27

Rádi bychom vám dali několik vysvětlení o vnitřním fungování "JÁ JSEM Přítomnosti", abyste mohli získat větší porozumění v přístupu k ní. Ve třetí dimenzi jste zažili mnoho dobrodružství a zkušeností v odloučení. Nashromáždili jste pochybnosti, strachy, zmatek, nedorozumění a ne vždy víte, jaká rozhodnutí učinit, nebo kdy je učinit. Ne vždy znáte svůj účel, svůj osud, nebo svůj další krok. Ve vašem vědomí je vždy místo, kde o sobě pochybujete a nevíte o mnoha věcech ve svém životě. Často se ocitáte ve fyzickém těle na pobuřující rovině existence bez plánu, bez směru, nebo instrukcí. Pro většinu z vás nemáte ani plán "A", natož plán "B". Být v přítomném okamžiku je jistě dobrý plán, zvláště pokud nemáte plné vědomí. V poslední době si všímáte, že jste stále více v přítomném okamžiku s tím, co děláte. Když žijete v přítomném okamžiku, vstupujete do vědomí Boha "JÁ JSEM" ve vás. Je to ta vaše část, která nese agendu vašeho božského plánu pro celou věčnost a také pro tento život. Když si vytváříte plány z mysli, nebo ega, zjistíte, že ne vždy vyjdou a ne vždy jste schopni je dotáhnout do konce.

Chystáme se odhalit něco z toho, co bylo ve vás tajemné, abyste mohli přijmout velké tajemství, kterým jste. Nejprve vám řekneme, že "JÁ JSEM Přítomnost" je rezonance a vibrace "uvnitř vás", zevnitř srdce a duše. Velmi silně ji pocítíte v blízkosti srdce a krku. Také ucítíte, jak otáčí všemi čakrami současně, když je aktivován a otevřen. To, co aktivuéje "JÁ JSEM Přítomnost", jsou volby, které činíte. Když používáte svou sílu a své touhy k tomu, aby volba byla jasná a jednoduchá, je do toho zapojeno "JÁ JSEM". Když nejsou žádné pochybnosti, strach, nebo váhání ohledně této volby, nevznikají žádné problémy, které by bránily tomu, aby se volba zrodila, a vy máte zcela čistou energii. Když se rozhodnete naprosto jasně a není přítomna žádná oddělenost, "JÁ JSEM" je aktivováno a může se zcela svobodně vyjádřit.

Pravdou je, že existuje jen několik otázek, které musíte vyřešit, abyste si uvědomili své mistrovství. Není to zajímavé? Co když vám řekneme, že tyto problémy můžete spočítat na prstech jedné ruky! Většina z vás již ví a věří, že v tomto životě přinesete mistrovství a Vzestup. Ještě nevíte jak, ještě neznáte všechny kroky a nebudete informováni, protože kroky k mistrovství jsou zázraky, které se odhalují v přesných okamžicích a mají urychlit váš pokrok. Vždy to budou okamžiky úžasných překvapení a expanze. Mají být "tajemstvím" až do okamžiku odhalení. To, kým jste, není jen Bůh, který zobrazuje "bytí", ale vy jako Stvořitel.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/27/jeshua-inner-workings/

Zpět