6387 Andromedská rada světla: Co je v této době přítomno na Zemi Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-04-24

Přicházíte do bodu ve vývoji svého vědomí, kdy si začínáte uvědomovat, že nakonec nejste tak odděleni. Nyní si rádi uvědomujete, že nejste odděleni od těch, jako jsme my, kteří jsou vysoko ve hvězdách a ve vyšších dimenzionálních rovinách. A vážíme si toho, že k nám vzhlížíte, k Plejáďanům a Sirianům, Arkturiánům a Lyřanům. Také chceme, abyste si uvědomili, že jste také velmi spojeni s rostlinným životem, zvířecím životem ve vašem světě. Chceme, abyste se cítili spojeni s půdou vaší planety a věděli, že vléváme naše světlo a naši lásku do těchto dalších království na Zemi.

Rostlinná, živočišná a minerální říše jsou velmi vnímavé k energiím vyšších frekvencí a my jim tyto energie neustále nabízíme. Povzbuzujeme vás, abyste vyšli ven a komunikovali s přírodou, protože víme, že pracuje na vyšších vibracích, než je většina z vás po většinu času. Nyní máte schopnost jít velmi vysoko, pokud jde o vaše vibrace a to, na co se můžete napojit v nefyzickém světě, protože máte ty složité mysli, které mají tendenci věci občas komplikovat.

Ale když to všechno odkomplikujete a zaměříte se na přijímání z toho, co je všude kolem vás, nad vámi a uvnitř vás, pak začnete pozorovat, jaké to je být jedním se vším, být ve stavu osvícení. Budeme pokračovat v používání planety, na které cestujete vesmírem, jako prostředku k ukotvení v našich vyšších frekvenčních proudech vědomí, dodávek, které pro vás všechny máme v lidských fyzických tělech.

Víme, že je někdy snazší spojit se s rostlinnou, živočišnou a minerální říší, a to proto, že jsou tak nekomplikované. Rozhodli se inkarnovat s méně složitou myslí, takže jsou schopni tak dobře přijmout to, co je vám všem nabízeno. Také vás vyzýváme, abyste zpomalili a nekomplikovali sebe a své životy, jak nejlépe umíte. Někomu, kdo celý den zírá na obrazovku, může pobyt venku, spojení s květinou, stromem, nebo jelenem připadat mnohem méně vzrušující a mnohem méně zajímavé, ale když se uzemníte ve svých tělech a můžete cítit posuny, které se ve vás objevují, když se spojíte s těmito nádhernými bytostmi, Budete vědět, že vše, co potřebujete, je obsaženo v tom okamžiku, kdy jste přítomni a jste jedním s jiným vědomím, s jinou bytostí, s jiným aspektem Zdrojové Energie, který je zde a sdílí s vámi své světlo.

Nechceme vynechat kameny, půdu a písek. Krystaly také spadají do této kategorie nerostné říše a vy se jimi rádi obklopujete, když jste duchovně probuzeni. Uvědomujete si, že i oni obsahují spoustu energie a vyššího vědomí. Jak se budete posouvat vpřed, budete mít přístup k více a najdete v sobě více míru, lásky a harmonie.

Víme, že jste toho na Zemi tolik schopni, a my vám budeme i nadále posílat naše světlo a naši lásku přímo a uvidíme, jak se nám stále více z vás otevírá, protože víme, že se rádi spojujete s vyšším vědomím a mimozemskými bytostmi. Také chceme, abyste si uvědomili, že jste obklopeni bytostmi tam na Zemi, které se již spojily s vyšším vědomím a mimozemskými bytostmi, a že máte velký prospěch z jejich přítomnosti ve vašich životech.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/24/the-andromedan-council-of-light-what-is-present-on-earth-at-this-time/

Zpět