6379 Andromeďané: Jak vidíme vaši mysl Krista Energeticleigh

[ Ezoterika ] 2024-04-20

Cesta k tomu, abyste si užívali svobody svého života, musí začínat ve vaší mysli. Každý z vás si musí ujasnit, co chce. Chcete snadné, nebo chcete těžké. Pokud řeknete: "miluji výzvy," dostanete výzvu. Řeknete-li: "má stezka je přímá," dostanete snadnou odpověď. Všechno to začíná ve vaší mysli. Nedovolte ostatním, aby vás soudili. Zatemňuje to váš vlastní úsudek. Pokud řeknou: "ach, nenávidím ten seriál," pak najdete způsoby, jak ten seriál nenávidět. Vaše mysl ovládá vše. Neděje se vám nic, co byste nevytvářeli. Jaký příběh vyprávíte?

Dnes jsou vysoké ceny plynu, vysoké ceny potravin. Co si to říkáte v duchu? "člověče, ceny jsou každým dnem vyšší a vyšší." vytváříte svou realitu právě zde. Zkuste to jinak, řekněte: "budu hledat nejlepší nabídky, podívejte se, jak jsem našel nízkou cenu." vynoří se před vámi nižší ceny. Řekněte: "vím, že přijde sleva, jsem tak nadšený." určitě najdete položky za akční ceny. Lidé kontrolují ceny, ale vy kontrolujete, pokud to musíte akceptovat. Musíte jít do stejného obchodu, kam jste chodili vždycky? Porozhlédněte se, nechte se příjemně překvapit, existuje více než jeden způsob, jak něco udělat. Pokud zůstanete ve správném prostoru hlavy, budete mít jiný výsledek. Čemu se budete vyhýbat, co ovlivňuje masy. To, že váš soused zaplatil dvojnásobek, neznamená, že vy budete platit dvojnásobek. Ovládejte své myšlenky, abyste zůstali na pozitivní straně. Nechceme slyšet o ekonomice, nebo o tom či onom člověku. Chceme, abyste řekli: "hledám lepší řešení, která budou fungovat pro mě." chceme, abyste si řekli: "v této hře vyhrávám." vnímejte, co chcete, a vězte, jak vesmír funguje. Vesmír vám dá to, co očekáváte.

Dalším poučením, o které se s vámi chceme podělit, je lítost. Lituji toho, co jsem řekl, lituji toho, co jsem udělal. Cítíme všechnu lítost, kterou jste vypustili do vesmíru. Proč toho litujete, myslíte si, že jste něco udělali špatně? Věřte, že vaše činy jsou na místě. Pokud zapomenete jméno, nebijte se, neočekává se od vás, že si budete pamatovat všechno. Neciťte se trapně, pokud si nemůžete vzpomenout na nějaké setkání. Vaše mysl v současné době zpracovává více informací, než kdy v předchozích letech. Všude jsou vlivy a vy se je snažíte všechny vstřebat, ale v určitém okamžiku to bude zdrcující a můžete udělat malou chybu. Neudělali jste chybu, jste jen přetížení. Váš mozek dokáže zpracovat jen určité množství najednou a v dnešním marketingu a reklamě se na vás věci valí všemi směry. Říkáme vám to, protože vidíme zapomnětlivost. Není to zapomnětlivost, je to únava. Tak přijměte svou lítost a podívejte se na to z tohoto úhlu. Moje mysl zpracovává více než v kterékoliv jiné generaci a já to zpracovávám, jak nejlépe umím. Pokrčte rameny nad tou lítostí.

Dalším tématem, které chceme zmínit, je televize. Pokud jsme vám to ještě neřekli, říkáme vám to znovu. Konzumace televize vám nedává možnost myslet sami za sebe. Reklama sílí. Máte-li unavenou mysl, nebudete analyzovat, co sledujete. Jde jedním uchem a zůstane tam. Můžete mít reakci na reklamu, ale nyní je váš úsudek zamlžený. Najděte si jiné zdroje zábavy. Televize je pro každého nejčastěji první volbou, ale byla by na konci našeho seznamu. Obrací mysl na kaši. Váš mozek je příliš plný, dejte mu prostor tím, že půjdete ven, užijete si umění a fyzické cvičení.

Naše rady k vyčištění mysli vám pomohou ve vaší schopnosti zpracovávat své myšlenky a zůstat pozitivní v dnešním světě. Hrajete hru - dáváme vám strategie, jak vyhrát. Všichni se stanete mistry, jakmile budete schopni ovládat svou vlastní mysl.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/20/the-andromedans-how-we-see-your-mind/

Zpět