6373 Vyšší já: Výhled Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2024-04-27

Zmatky na Zemi pokračují bez zjevného konce, máte tu změny klimatu a Země, změny ročních období a extrémní povětrnostní podmínky, které způsobují potíže všem formám života. To vše je součástí očisty Země, která byla po mnoho let zneužívána a zanedbávána. Musí být obnovena do svého nejlepšího stavu a je nešťastné, že jsou postiženy všechny formy života i ve vašich mořích.

Vyhlídkám nepomáhají ani hrozby války, které se vznášejí na obzoru, ale buďte si jisti, že vše, co se děje, pečlivě sledujeme. Jsme přítomni na setkáních, kde se diskutuje o budoucnosti Země, která určí, zda a kdy zasáhneme. Zajistíme, aby byly dodržovány námi stanovené hranice, protože vám nemůžeme dovolit naprostou svobodu dělat si, co chcete. Jsme si vědomi všeho, co se děje, takže si můžete být jisti, že jsme připraveni zasáhnout, pokud se věci vymknou kontrole a ohrozí vaši existenci.

Chráníme vás i Matku Zemi, protože vaše budoucnost již byla naplánována a bude vám velmi vyhovovat. Temní jsou původci své vlastní budoucnosti a vytvářejí si svou vlastní samostatnou linii života a dostanou to, co jim náleží z jejich vlastního rozhodnutí. Buďte si jisti, že scénář budoucnosti již byl napsán a konec časů přijde bez ohledu na jejich činy nebo přání. Proto se nebojte, ať se mezitím stane cokoli, protože očista planety musí proběhnout.

Když jste plánovali inkarnaci v této době, byli jste si vědomi pravděpodobného výsledku, takže v hloubi duše byste měli cítit jistotu, že to bude velmi uspokojivé. To, co jsme vám předali, je nástin nadcházejících událostí a ani my přesně nevíme, jak budete reagovat, ale byli jste vybráni, abyste byli přítomni, protože máte znalosti a zkušenosti z minulosti.

Víme, že to zvládnete, protože jste prokázali, že jste schopni se vypořádat s jakýmikoliv výzvami, které vám zkříží cestu. Naprosto věříme ve vaše schopnosti a zkušenosti, že obstojíte bez ohledu na to, jaké výzvy vám přijdou do cesty. Brzy můžete očekávat kontakt se svými ET přáteli, kteří váš pokrok sledují již dlouho. Těší se na další setkání s vámi, protože nejste cizí a mnohokrát jste se setkali, když jste byli mimo tělo během stavu spánku. Jak byste mohli říci ˝jsou rodina˝ a v nepříliš vzdálené budoucnosti se otevřeně setkáte. Mnohé je zařízeno s vaším souhlasem v takových chvílích, kdy je vám poskytnuto vedení, abyste měli uspokojivé zážitky. Jak si dokážete představit, jste se svými mimozemskými přáteli velmi spjati a v blízké budoucnosti se opět setkáte, ale na Zemi.

Můžete si užívat života a mít odpočinková období, protože vše nemá být tvrdá práce, ale jste "na telefonu", pokud se objeví něco, co potřebuje vaše zkušenosti. Je jasné, že někteří z vás mají mnohem více zkušeností, které mohou v případě nutnosti využít. Několikrát jsme se zmínili o tom, jak jste zkušený a dokážete díky tomu zvládnout opravdu náročné situace. Přirozeně jste vybaveni kontakty, které potřebujete k výkonu své práce, a možná jste si všimli, jak výhodně mohou věci fungovat. Vše je předem naplánováno a my se staráme o to, aby vše probíhalo podle plánu.

Země je krásná planeta s tolika krásami a rozmanitostí, ale v poslední době byla bezohledně využívána pro zisk jakýmikoliv prostředky s malou péčí o životní prostředí. Naštěstí existují duše, které ji chápou jako živou Zemi a snaží se lidem přiblížit jejich odpovědnost za péči o ni. Utrpěla však tolik škod, že je možné je plně napravit pouze zásadními změnami, k nimž nyní dochází. Je to smutná záležitost, ale může být obnovena, pokud jí bude dán čas.

Měli bychom zmínit, že existují i jiné verze Země na různých časových liniích, a v současné době vidíme, kam vede ta vaše, ale pokud byste dostatečně zvýšili vibrace, mohli byste se ocitnout na snazší cestě do vyšších úrovní. Zatím se soustředíme na tu vaši současnou, ale jsme vždy připraveni na změnu. Pokud si vzpomenete na jednotlivé duše, které toho dosáhly, automaticky se ocitnou na pro ně vhodné úrovni.

Opravdu se musíte naučit tolik pravdy o svém bytí, ale vše má svůj čas, a to až ve chvíli, kdy na to budete připraveni. Mnoho byste nedosáhli, kdybyste se mohli povznést nad svou vlastní úroveň. Duchovní růst je někdy pomalý, ale není třeba nic uspěchat. Jak zvyšujete své vibrace, automaticky stoupáte vzhůru. Máte se tedy na co těšit a záleží jen na vás, jak se vám bude dařit.

Samozřejmě můžete také klesnout ve vibracích, ale to je velmi nepravděpodobné, jakmile dosáhnete vyšší úrovně. Naší úlohou ve vašem životě je zajistit, abyste si udrželi pokrok, kterého jste dosáhli, a ještě lépe vám pomoci vzestupovat. Většina duchovně uvědomělých duší "cítí", když je k něčemu vedena, a vaši Průvodci jsou tu proto, aby vám pomohli vyhnout se možné katastrofě.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/27/mike-quinseys-higher-self-outlook/

Zpět