6371 Odkud se parazité v těle berou? Tatiana Rjazanova

[ Ezoterika ] 2024-04-15

Zamoření parazity je mnohem větší problém, než si mnoho lidí myslí. Mnoho odborníků si je vědomo, že tato infekce je jako rozsáhlá epidemie, ale naše medicína ji nerozpozná a ignoruje. Nedávno se naši předkové čistili jednoduchým ricinovým olejem. Sedavý způsob života a špatná výživa vede ke stagnaci vnitřních orgánů těla a dále vede k množení parazitů v něm. Stagnující energie je v tom či onom orgánu zablokována a začíná být špatně zásobován krví. Oslabený orgán je napadán bakteriemi, viry a helminty. Paraziti jsou obzvláště aktivní při vysávání energie z nás. To může vést k různým onemocněním. Primárně je postižen žaludek, játra, slinivka, dvanácterník a dále gastrointestinální trakt. Pak se nemoci projevují ve formě škrábání, kožních vyrážek, svědění a dále se projevují onemocněními kloubů, zápachem z úst a nádory. Jejich sezónní přechod se provádí v kruhu. Kladou vajíčka například do plic, kde je vlhko, teplo a jsou vytvořeny všechny podmínky pro kladení vajíček a na jaře vstupují do trávicího traktu, rostou a rozmnožují se, na podzim pak znovu kladou vajíčka, pokud nejsou odstraněni z těla. Paraziti jako první přijímají živiny a svými odpady znečišťují krev. Tito odporní tvorové žijí nejlépe v kyselém prostředí a jsou aktivní ve dnech novu a úplňku. Nachází se v těle v jakékoli části těla, dokonce i v očích, mozku a zubech.

V poslední době naše těla kolonizují nové, dříve neznámé bakterie, viry a helminty. Může za to rozsáhlejší cestování po světě, nový jídelníček včetně pro naše tělo neznámého ovoce, zhoršení imunity v důsledku poklesu elektromagnetické inverze, špatné dýchání a sedavý způsob života. Útočníci na náš vnitřní stav chtějí víc. Zánětlivé procesy, perforace, píštěle se dnes nachází doslova u každého člověka. Rakovina trávicího traktu je proto téměř na prvním místě po kardiovaskulárních onemocněních. Naše bakterie, se kterými lidé žijí několik tisíc let, jsou v depresivním stavu. Nová bakteriální flóra miluje cukry a fruktózu, které lidé začali konzumovat v obrovském množství. Cukrovka se začala objevovat i u malých dětí. Tuto situaci v naší době nemůžeme ignorovat. Mnoho lidí však nechápe, že vše začíná na jemnohmotné rovině a poté přechází do fyzického těla. Nejprve je narušeno emoční pozadí, dochází k nesprávnému naprogramování výživy a léčby, éterické tělo poškozuje sedavý způsob života a všelijaké fitness aktivity, které nejsou ničím podložené. Moderní lidé čtou méně, vzdělání je špatné, lidé od raného dětství tráví spoustu času na gadgetech. Vytrácí se nápadité myšlení, každý spoléhá na logiku a konzum. Při stolování v kavárnách a restauracích lidé nechápou, jaké jídlo jedí. Připravují ho lidé v neznámé náladě, na jaké úrovni hygieny svých myšlenek a fyzického těla existují.

Vliv psychického stavu na somatiku člověka je pozorován již dlouhou dobu. Dnes se v medicíně léčí pouze symptomy, ale ne příčina, která zůstává neznámá. Neustálá produkce stresových hormonů snižuje energetický potenciál organismu. Chronický psychický stres v těle způsobuje bolesti a různé záněty v kterékoli části těla. Někdy člověk zažívá fantomovou bolest, která se objevuje na pozadí běžných testů a onemocnění neznámého původu. To se děje na jemné úrovni vnímání. Ale přesto by nemoc neměla být považována za trest, ale za nové příležitosti v jejím rozvoji. V kyselém prostředí našeho trávicího traktu se dobře snášejí nové bakterie, viry a helminti, o kterých jsme donedávna nic nevěděli. V prostředí nízké elektromagnetické atmosféry těla se dobře vyskytují. Dříve bylo tělo chráněno přírodními prostředky a jinou výživou, která správně tvořila acidobazické prostředí těla. Člověk žil blíže přírodě, měl dobrou pomoc v podobě přírodních produktů a bylin. Málokdo dnes ví, že křen je nejcennější zeleninou našich zahrádek. Na rozdíl od jiných národů dnes číňané pěstují divoké rostliny, jako je lopuch a mnoho druhů zelí, které jedí. Na naší půdě roste mnoho bylinek, kterými se naši předkové čistili. Jsou to hřebíček, pelyněk, fenykl, skořápky černých ořechů, dýňová semínka, čerstvý česnek, pálivý pepř, zelené skořápky ořechů. Všechny vytváří zásadité prostředí, ve kterém parazité nežijí. Konzumujte tato jídla pravidelně a budete osvobozeni od tohoto zlého ducha. Některá elektronická zařízení dokážou parazity také účinně zabíjet.

Lidé se nakazí i temnými tvory: larvami, démony, kteří také vysávají naši energii. V duchovním smyslu jsou paraziti spojováni s popíráním vlastního těla. Pokud své tělo nemilujeme a popíráme ho, v duchovní rovině opouštíme své tělo a uvolňujeme místo různým mimozemšťanům. Kde je prázdné, je místo obsazeno jinými entitami. Přírodní bylinné přípravky jsou příspěvkem přírody k léčení našeho těla ve všech časových řetězcích. Proto je život na venkově mnohem zdravější. Čistý vzduch, čistá voda, tráva, les, pořádné jídlo - to vše přispívá k lepším životním podmínkám. Jistá citlivost by ale měla lidi odvést od geopatogenních zón. To mate naše subtilní pole. Je velmi nebezpečné žít v blízkosti vysokonapěťových přenosových vedení, nebo silových kabelů. V důsledku toho se neprovádí ochrana fyzického těla, protože jemná světelná pole jsou vychylována, ohýbána a poškozována a fyzické tělo pak onemocní.

Věže 5G, AI a další elektronická zařízení a technologie odebírají energii z těla, potlačují myšlení a programují člověka na nízké frekvence. Vědci prokázali, že elementární elektromagnetická pole v městských bytech lidí jsou snížena, což také ovlivňuje jejich stav. Stres v dnešní době zažívá téměř každý. Ne náhodou má dnes mnoho dětí vši, přestože žijí v normálních podmínkách. Události, které se dnes v Zemi dějí, a to, co ukazují média, staví lidi do negativity, strnulosti, strachu a lidé vidí bezútěšnou budoucnost. Normalizujte svou situaci, nejprve klidem, harmonií, vnitřní dobrou vůlí, otevřete svá srdce a nasměrujte lásku a světlo do svého okolí. Radujte se z toho, co máte, neprahněte po tom, co patří druhým, nezáviďte a odpouštějte, pak se vám bude žít déle a snadněji, mít všeho hojnost. Přesuňte svou energii prostřednictvím kanálů svého těla. Vaše zdraví je ve vašich rukou. Pamatujte, že vás nikdo neuzdraví, pokud sami nechcete být zdraví. Nebuďte líní, pracujte na sobě, pročistěte si tělo, aby vám nikdo nemohl diktovat svou vůli a životní styl. Buďte zdraví nejprve ve své hlavě, ve svých emocích a poté na fyzické úrovni

Zdroj: https://absolutera.ru/article16603

Zpět