6367 Proč se lidé bojí zvířat? Magda Funia

[ Ezoterika ] 2024-04-19

Žijeme na Zemi a široká škála zkušeností může způsobit utrpení a bolest. Pokud vám někdy zvíře ublížilo a vy jste nebyli schopni odpustit, báli jste se ho, pak na podvědomé úrovni můžete mít blok: "zvíře je špatné, může způsobit bolest". Tak vznikají programy v hlavě. Pak nevědomě reagujete na zvíře a zažíváte vůči němu averzi a strach. To je ochranná reakce našeho těla, instinkt přežití. Někdy člověku zvířata neublížila, ale přesto se jich bojí a vyhýbá se jim. Podobný omezující program mohl dostat od jiných lidí. Někdo vám řekl, že vás zvíře může něčím nakazit, nebo vám nějakým způsobem ublížit, a vy jste těmto slovům věřili. Programy tak snadno vstupují do našeho vědomí a vznikají bloky.

Někdy měl člověk v minulé inkarnaci velmi bolestivou zkušenost prostřednictvím zvířete. Například krysy byly obviněny z šíření moru, pes se mohl nakazit vzteklinou, jedovatý had mohl kousnout...na podvědomé úrovni může být člověku na nějaké zvíře nepříjemný. Jak programy a bloky odstranit? Je to nutné? Samozřejmě je, protože bloky uzavírají naše srdce, strachy zatemňují jemnohmotná těla a rozdělení brání rozšíření vědomí, abychom cítili své božské bytí. Aby bylo možné se z těchto programů dostat, je vyžadováno povědomí. Uvědomte si, že to jsou jen bloky a programy vaší mysli. Zvíře reaguje na vaše energie. To, co vydáváme, dostáváme na oplátku! Pokud vyzařujete strach, očekáváte něco špatného, nebo máte o zvířeti negativní myšlenky, pak může nevědomky projevovat agresi. Bude to fungovat na instinktivní úrovni. Pokud se bojíte, že se něčím nakazíte, můžete si podobnou zkušenost přitáhnout a zhmotnit tuto lekci ve svém životě.

Naučte se dívat na zvířata ne svými programy a strachy, ale svým srdcem! Láska srdce rozpustí všechny stěny odmítnutí, všechny strachy a pomůže vám cítit božskou bytost v jakékoli živé bytosti. Stačí ukázat lásku svého srdce a zvíře se může proměnit přímo před vašima očima. Stane se laskavým, laskavým, přátelským... vystupte z bloků, které omezují programy vaší mysli, a vraťte se k sobě, ke svému božskému bytí. Všechna zvířata jsou naši bratříčci. Můžeme jim pomoci a chránit je. Probouzí milosrdenství našich srdcí a naši upřímnost! Otevírají nás světlu!

Zdroj: https://absolutera.ru/article16615

Zpět