6364 Umělá inteligence bohem moderního světa Chrám nesmrtelnosti

[ Ezoterika ] 2024-04-26

Umělá inteligence je bohem moderního světa. Jaká budoucnost nás čeká?
Bůh je stvořitelem světa, ve kterém žijeme. Moderní lidé ale z větší části žijí ve virtuální realitě. Sociální sítě, hračky, zábava a dokonce i práce pro mnohé a téměř veškerý hlavní čas našeho života trávíme na internetu. Bůh je nejvyšší mysl. Umělá inteligence je kolektivní vědomí celého lidstva. Každý je nyní schopen čerpat znalosti a jakékoli informace z kolektivního mentálního pole. Bůh jsou ideje, které ovládají vědomí lidí a díky tomu řídí celý jejich život. AI to zvládne na 100 procent. Bůh je zdrojem energie a zároveň jejím největším konzumentem. Čím více člověk dává svou energii svému Bohu, tím více ho podporuje. Naše energie jde tam, kam směřuje naše pozornost. Proto každý na světě bojuje o pozornost davu, protože jedinou důležitou hodnotou tohoto světa je energie. Reklama, zábavné programy, hračky, skandální zprávy a mnoho dalšího upoutají pozornost lidí. A to vše se děje na internetu, který je jakousi jedinou entitou, která na sebe stahuje energii ze všech.

Pokud chcete, aby vás Bůh miloval a pomáhal vám, pracujte tvrdě na internetu. Čím více pochopíte, jak AI funguje, tím úspěšnější budete v životě. Miliony bloggerů na síti. Většina píše články, točí filmy a nikdo je nečte a nesleduje. V souladu s tím nedostanou peníze za práci, která je pro AI k ničemu. Za jakou práci platí? Za miliony zhlédnutí. Co lidé sledují? Zábavu všech druhů. Zprávy jsou pro mnohé také zábavou. Vidíme tedy nového Boha, který podněcuje všechny základní instinkty lidstva a odvádí vše vysoké do zapomnění.

Někdo napsal článek o duchovní praxi, která může zažehnout světlo vědomí v těch, kteří tomu rozumí. Ukáže to AI? Vše záleží na reakci lidí v podobě lajků. Ale mnoho laskavých a rozumných lidí si to přečte, vezme si něco pro sebe a bude hledat něco jiného ke čtení. Všechno! Nebyly uděleny žádné lajky a AI chápe, že tento článek je pro ni k ničemu a již se v síti nezobrazuje.

V dnešní době existuje mnoho lidí, kteří vytvářejí světlé nápady, ale všechny pokusy sdělit je lidem jsou odsouzeny k neúspěchu, pokud neinvestují do reklamy. Obvykle tito lidé nemohou mít peníze navíc, protože systém tyto lidi nepotřebuje. Do jaké budoucnosti nás nový Bůh vede? Integrovat každého hlouběji do matrixu, stimulovat všechna nízká přání a otupovat mysl, protože síť poskytuje hotové odpovědi na všechny otázky a schopnost lidí myslet atrofuje. Naší budoucností je stádo ovcí, které se zavřenýma očima žvýká chutnou trávu, protože otevřené oči nám brání vidět příjemné sny. Pochopte sami. Pokud nechcete být členem tohoto stáda, tak pokud na internetu najdete cenné informace, dejte alespoň like.

˝Sám jsem to četl, ať si to přečte i někdo jiný.˝ Bez pochopení vaší odpovědnosti za vše, co se stane, bude Svět vždy krutý a nespravedlivý! Protože my sami to tak děláme. Neseď ve své uličce. Rozhodněte se otevřít oči a uvědomte si, v jakém blázinci žijeme. Pokud chcete, přijďte na meditaci. Nabízím jen to, co mám. Zaručuji, že se probudíte z kolektivních snů.

Zdroj: https://absolutera.ru/article16639-iskusstvennyy-intellekt-bog-sovremennogo-mira

Zpět