6357 Yazhi o nových aktualizacích od Mari Cosmic agency

[ UFO ] 2024-04-12

Tento rozhovor se týká nejnovějších zpráv z vesmíru, jak je poskytla Mari Swaruu na svém kanálu Swaruu Oficial. Podívejte se prosím na video z 11.4.24, abyste pochopili počáteční kontext.

Gosia: Jaký je obecný účel tohoto možného projektu kosmické lodi Alcyone pro vstup na internet?

Yazhi: Cílem je zaplavit média mimozemšťany. S tím vedete vnímání reality a kolektivního nevědomí, které ovlivňuje hvězdná semínka. Pozvedá planetu. Je to, jako by do inkarnace vstoupilo mnohem více hvězdných semínek. Ale ne inkarnovaní a najednou jako dospělí. Pusťte se do práce. Výsev nápadů.

Robert: Jaké nápady?

Yazhi: Všechny pozitivní myšlenky, které má každý pokročilý člověk s hvězdným semínkem, všechno, o čem jsme mluvili roky. Koncepty, jak se lépe vztahovat a jak zničit Matrix jeho transformací. Zpátečníci posílají své temné entity skrze své portály, takže my, jakkoli můžeme, působíme proti nim.

Gosia: Jak ten nápad vznikl?

Yazhi: Z Vysoké rady, ve spolupráci s Alenym, Athénou a Mari. A se mnou.

Robert: Taygeťané mají nějakou přípravu?

Yazhi: Nemají žádnou, to je první problém. Jsou velmi nezkušení. Ještě nejsou připraveni. To je něco, co se ukáže za pochodu, teď je to všechno "na papíře", je to plán a ne něco, co se má stát příští týden. Tuto sobotu by mohla přiletět kosmická loď Asterope, ale její mise je jiná, i když by se mohla zapojit i později.

Robert: Mohla bys říct, že je to něco jako druhý projekt "Prvního kontaktu"?, nebo je to něco úplně jiného?

Yazhi: Nemělo by se to tak nazývat, protože to tak není. Projekt "První kontakt" byl oficiální operací Galaktické federace. To je něco jednostranného, protože to pochází pouze z Taygety.
Je to snaha o zvýšení pozitivního vlivu bez porušení pravidel Galaktické federace, tj. musí být respektována Primární směrnice. Znamená to využít všech právních zdrojů k tomu, abychom pokročili v tom, co děláme.

Ale o jakémkoliv "setkání s mimozemšťany" uslyšíte od lidí, kteří vyjdou ven jako houby po dešti, NE. Kdokoliv to řekne, bude podvodník. Aby bylo jasno. Dá se ověřit jenom z této skupiny.

Gosia: Dobře. A nebylo lepší nic neříkat, prostě to udělat? Protože teď budou lidé hledat mimozemšťany v každém komentáři online, haha.

Yazhi: Diskutovali jsme o tom a ne. Bylo rozhodnuto, že je lepší to říct, protože lidé budou vnímavější a přítomnější. A dokonce i ti falešní, kteří vyjdou, protože vyjdou, budou jen pomáhat propagovat nás všechny, tebe a Mari, protože my jsme jádro.

Gosia: A proč se Alenym najednou tolik změnila, aby byla otevřená novým lidem? Svou bublinu si udržovala dlouho, až doteď. Proč ta změna z pouhých 30 na tolik, kromě této iniciativy?

Yazhi: Alenym také mění svůj pohled z pasivní na aktivnější, jak je vidět i na příjezdu nových stíhacích lodí před několika měsíci, pak torpédoborce a nyní s ne méně než dvěma bitevními loděmi třídy Alcyone, které se sem připravují. Více síly po celou dobu. V Tolece nás bude ještě 30, jádro. Pokud dorazí Alcyone a Asterope, bude nás mezi nimi téměř 1 000. Nepočítám 100 ze Sasky 1, která je stále tady, přilepená k Tolece.

Gosia: Proč jich najednou tolik? Co jiného existuje kromě toho, že chcete zaplavit web?

Robert: Ano, vaří se tu něco?

Yazhi: Budete-li všímaví, uvidíte, že existuje. Od příchodu Atoranů se Šedými. Síly se polarizují i mimo planetu, i když je to komplikované. Není to jen o dobří hoši proti zlým hochům. Z Orionu přichází více vlivu, takže nyní přichází více vlivu z Plejád. A nikdo si nebude chtít zahrávat se 2 bitevními loděmi třídy Alcyone.

Gosia: Páni, ano! A co si myslíte, že by se v důsledku toho všeho mohlo stát? Co vidíte?

Yazhi: No, když se na to chcete dívat takhle, vědomí populace se stává více odděleným. Jak říkávala Dolores Cannon.

Gosia: Hvězdné vědomí taky?

Yazhi: Ano. Všude. Vnucování papáji proti nedávnému imaginárnímu globálnímu zdravotnímu problému jen posloužilo k další polarizaci vědomí planety. Zdá se, že Matrixu je více. Ale jsou to jen ti, kteří jsou zřejmější a zdají se být organizovaní, a také jsou. Ale pouze z materiální stránky. Hvězdná semínka a probuzení se zdají být oddělení, ale uvnitř, z éteru, jsou silnější. Je potřeba méně. Síly jsou tedy docela vyrovnané, ale to špatné je vždy viditelnější.

Gosia: A co dělají Engané? Kdo další přiveze své lodě?

Yazhi: Nejsou zde, nemusí, protože zástupce Plejád je již zde a není potřeba žádná vojenská přítomnost kromě toho, co Alenym může vytvořit a dát. Engani jsou určeni k tomu, aby střežili perimetr Plejád M45. Urmah jsou zde s námi, letí ve formaci s našimi loděmi. Jsme v tom společně.

Gosia: A ještě jedna věc. Mezi těmi novými lidmi, kteří by mohli vstoupit na sociální média, jsou lidé, kteří se zúčastnili programu First Contact? Myslím, že by měli nějaké zkušenosti.

Yazhi: Ne, protože mají špatné návyky. Jsou to všechno noví lidé. Proto se vše musí dělat postupně. Je to loď Alcyone a ta druhá je Asterope, která sem možná dorazí jako první, ale zatím to nevíme.
Alcyone potřebuje mnohem více příprav než Asterope, kvůli své roli a poslání zde. Posádku je třeba velmi pečlivě vybrat a vysvětlit jim, o co jde. Tento úkol je na Alenym, na dálku.
Co se týče Asterope, je přímější a už má posádku, ale jeho úlohou je hlídat, ne komunikovat s lidmi.

Gosia: Kolik lidí by bylo na Asterope a kolik na Alcyone?

Yazhi: Asi 500 lidí, něco kolem 475 na loď. Velmi usilovně pracujeme na tom, abychom získali jednu, nebo obě z nich, ale ještě se musí stát spousta věcí. Asterope by mohla dorazit v sobotu, pozítří, ale to zatím nevíme.

Gosia: Na čem to závisí? Na rozhodnutí je jen několik dní.

Yazhi: Alcyone, na hledání správné posádky pro tuto složitou misi. Asterope je mechanicky připravena, protože její posádka je připravena. Asterope je v závěrečné fázi revize, a proto to může trvat déle, pokud zjistí, že je něco špatně. Protože v hlubokém vesmíru, tady, bude operovat nejméně rok.
Alcyone je mechanicky připravena, ale potřebuje pro svou misi nabrat posádku, což je obtížné a pracné. Nemůžete jen tak někoho přivést. Posádka Asterope připravena, ale v mechanické opravě, závěrečné fáze. Poslední zpráva, vše v pořádku.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/chat-with-yazhi-about-new-updates-from-mari-extraterrestrial-communication

Zpět