6354 Hashmallim - Plejádské vojenské speciální jednotky - Archandělé v akci Cosmic agency

[ UFO ] 2024-04-11

Gosia: Co znamenají tato jména - Shinonim a Hashmallim?
Anéeka: To jsou jednotky speciálních sil. Na Zemi jsou to ekvivalentní názvy jako "Navy Seals", nebo "Delta Force".

Gosia: Odkud pochází slovo "Hashmallim"? Ve Wikipedii se píše, že Hashmallim jsou v judaismu andělské entity. A pomyslet na to, že jsou z masa a kostí, lidé ze speciálních jednotek, wow!
Robert: Je to z Taygetštiny?

Anéeka: Základní původ slova pochází z Taygetštiny, jako Hash´Mall, neboli "ti, kteří září". Odtud se dostal do hebrejštiny/judaismu. Jsou to archandělé. Ano.
Dhor Káal´el: Střídají se, ne vždy odpovídají archandělům, kteří jsou vyobrazeni v Bibli a jinde. Některé chybí a jiné ještě nebyly zahrnuty, protože jsou novější. Stejné bytosti, jiná těla.
Na rozdíl od toho, co říká Bible, byly mezi Hašmallimy nejméně dvě ženy. Ve skutečnosti to byly dívky Shinonim, nebo D´Jedi, které mezi nimi dočasně pracovaly, jako kooperace během mise.

Gosia: A liší se Hašmallim od tamních "normálních" lidí? Kromě svých úkolů.

Anéeka: Ne. "Archanděl" je zde vojenská hodnost, která se někomu uděluje za jeho schopnosti. Modlit se k archandělovi je pro lidi na Zemi stejně absurdní, jako když se modlíte k seržantovi.

Gosia: Haha. Není to tedy někdo s vyšším vědomím? Mnozí je zde považují za strážce.

Anéeka: Nejsou více povznesení. Jsou prostě vojenský. Jsou vycvičeni, VELMI vycvičeni. To je jako chtít podplukovníka "Toma Smithe", aby na vás v noci dohlížel. Ale stráže, to jsou taky. Například Shinonim jsou královskou stráží královské rodiny Taygeta. V tomto případě Jeho královská Výsost Alenym z Temmeru.

Gosia: Ale já si představuji, že v jiných hustotách za 5D budou nějaké entity, které by byly jako duchovní strážci/průvodci, ne?

Anéeka: Ano, ale to by znamenalo vnutit atribut, nebo jméno bytosti z vyšší hustoty. Dobře, ale základ konceptu "archanděla" v judaismu pochází výhradně z jednotek Taygeta.
Tihle chlápci dali v sázku všechno pro lidi v průběhu věků, umírali tam několikrát, mnohokrát strašlivě. A přesto bojují dál! Je to velmi zvláštní plemeno!

Gosia: Ale všichni Hashmallim jsou archandělé?
Dhor Káal´el: Je to vojenská čestná hodnost, nebo hodnost. Ale k tomu, abyste se stali Hashmallim, potřebujete takovou hodnost, takže všichni Hashmallim jsou archandělé, protože jsou elitními jednotkami, ne regulérní taygetskou armádou.

Všimněte si našich přátel, všichni už byli na Zemi. Delta Force Army Rangers, Navy Seal, Spetsnaz Russian Special Forces a tak dále. Hashmallim působí na Zemi již tisíce let. Na tom není nic nového. Ale už nenosí zlatou zbroj, červené pláště, štíty a sandály, jako zbraň nemají kopí a meč. Dnes se přizpůsobují době a oblékají armádní digitální kamufláž ACUPAT, kompletní postroj a pozemskou vojenskou výstroj, přičemž primárními zbraněmi jsou M16 a AK47U, a ne kopí. Ale meč jim stále zůstává. Někteří zde však nosí pláštěnky. Je symbolem vysokého postavení a moci.

Každý konflikt v dějinách lidstva byl zasažen Hashmallimem. Infiltrace, převzetí kontroly zevnitř, práce samostatně, nebo ve spojení s jinými rasami. Obrat k lepšímu konci. Ochrana civilistů, slabých. Odklonění průběhu konfliktu, nebo zabránění škodám na civilním obyvatelstvu. Působí proti negativním činitelům. Legie, jak je popsána v Bibli. Jsou tam a všechno to zneškodní.

Gosia: Za starých časů, používali ještě technologie?
Dhor Káal´el: Skrytá technologie nemusí být zjevná. Například štít je ve skutečnosti silové pole. Vytváří toroidní silové pole obklopující válečníka, díky čemuž vypadá neporazitelně.

Gosia: Nemyslela jsem si, že by se špičková technologie používala v přestrojení. Myslela jsem, že tam v podstatě šli úplně syrově, haha.
Dhor Káal´el: Pořád, stále. A kolem vás.

Gosia: Kolem mě?
Dhor Káal´el: Například, některá letadla nejsou "úplně" letadla, jak víte. Ponorky také nejsou všechny ponorky, a tím myslím ty lidské.

Gosia: A co dělají, když nejsou v provozu?
Dhor Káal´el: Trénink. Spousta běhání a střílení na statické a pohyblivé cíle, imerzní programy i teoretické scénáře, z nichž jen málo se vynoří živých, pokud vůbec nějaké. Cítí potřebu být neustále špičkoví. I když jsou již vysoce trénovaní, stále trénují.
Yazhi: Hashmallim šel dolů pro zásoby a přinesl stroj, ze kterého jsme všichni šíleli. Všichni jsme se tomu zasmáli, už jen proto, že podle Hashmallim je to "umění". Přinesli automat na kolu, jeden z těch červených, a postavili ho do salonku na ozdobu. Jen proto, že můžou. Líbilo se jim to a je to tady za "umění". Ale jak zde bylo řečeno, ze všech věcí na Zemi to museli přinést...?

Gosia: Matias se ptá, jestli byla uvnitř Coca Cola.

Yazhi: Jo, jistě, ale nikdo to pít nebude, je to jen suvenýr, umění. Kdybyste viděli, jak moc jsme se tomu tady všichni smáli. Raději si to nechte pro sebe. Ale je to jen tak... To jsou nápady těch kluků. A kdybyste viděli, jak je to snadné, říkají. Nesli to mezi sebou. Naložili to na jednu z dodávek, která pak jela k čekající lodi, která je sem přivezla.

Robert: Ale proč sem tyto elitní skupiny nechodí dělat svou práci v jiných bio-oblecích?, nebo s těly vytvořenými Matrixem?

Anéeka: Dělají to, ale ne tito, ti jsou přímí, fungují jako Delta Force, nebo jako Navy Seals. Vysoce vyškolené malé skupiny.

Robert: Ale není to příliš riskantní?

Anéeka: Oni to vidí obráceně, bio-oblek pro ně znamená spoustu bolesti v krku, ponorné kapsle, nebo reinkarnace a tak dále, zatímco když se stanou plnohodnotnými Taygeťany, mohou používat high-tech obrněné obleky a vychytávky, které by nemohli použít, kdyby byli jen lidé. Ty obleky odpuzují kulky. S lidským bio-oblekem by nemohli používat tyto high-tech obleky. Ani by nemohli používat přístroje, které jim dávají výhodu, jako například to, že se z oběžné dráhy dívá tato loď, 110cm drony, útočná plavidla a tak dále. Raději jdou dolů touto cestou, s vybavením.

Navíc mají rádi ten pocit adrenalinu a toho, že něco dělají. Dělají toho více a cítí se bezpečněji. Považují za praktičtější a mají větší kontrolu nad tím, když si prostě obléknou high-tech oblek a nasednou do útočného plavidla. Slezou dolů, udělají svou práci, a zase vypadnou.
Khila: Kdyby někdo viděl můj outfit, můj tým, byli bychom to poslední, co by jako New Age považovali za Plejáďany. Všechny drsné, vojenské, boty a zápach! (Řečnická figura). Vypadají spíše jako vojenská elitní úderná jednotka.

Na Zemi armáda mísí chlapce a dívky. Myslíme si, že je to součást programů vymírání. Dívky a chlapci, když jsou v týmu, kde je třeba dělat fyzickou práci, spolu nespolupracují dobře. Protože jsme odlišní s různými hodnotami kapacity a síly/vytrvalosti. Dobře se nám spolupracuje jako piloti i za jiných okolností. Ne pobíhat s 20kg batohem, dvěma zbraněmi, v džungli zamořené komáry v noci a v dešti s nepřátelskými vojáky v patách. Dívky mají tendenci chlapce zpomalovat a jsou vůči nim přehnaně ochranitelští, také je nutí ztrácet pozornost. Je to nebezpečné. Tihle kluci nejsou zelenáči. Jsou to veteráni, vědí, co dělají a vědí, jak musí pracovat. Na Zemi i jinde.

Poslední operace - Venezuela. Před několika měsíci boty na zemi. Pronásledování příslušníky Navy Seals a agenty CIA: Odtajněný incident. Úder proti elektrárně.

Gosia: Věděli tamní lidé, že jste z Taygety?

Khila: Nikdy nevěděli, že tam jsme, nebo kdo jsme, o to jde.

Gosia: Dobře. A jak jste se tam dostali? Chci říct, byli jste součástí pozemské vojenské skupiny?

Khila: Ne. Klesáme v lodi, skáčeme jako ostatní z helikoptéry. Helikoptéry používáme, protože sestupujeme a potřebujeme fungovat jako lidé. Tak to bylo vždycky. A jsou v bezpečí. Pak nás naberei loď. Extrahování.

Gosia: Další příklad toho, co tady děláte pro Zemi, když se vás někdo zeptá: proč nepomáháte?

Khila: Nikdo neví, že jsme to my.

Gosia: Ale jak ospravedlňujete svou přítomnost? Jako jaká pozemská jednotka?

Khila: Žádná pozemská jednotka, i když dva z nás zde byli infiltrováni do pozemských jednotek. Delta Force a Spetsnaz. Obecně ne. Jsme jednotka. Pracujeme sami. A skutečnost, že jsme někdy na Zemi, nás nečiní méně hvězdnými, použijeme-li vaše termíny, které jsou vám známé.

Gosia: A vy jste dostal nápad přijet sem do Taygety?

Khila: Když jste členem dokonalé společnosti, kde je vám všechno dáno, všechny vaše potřeby jsou uspokojeny a jste chlap plný testosteronu, máte tendenci se nudit. A pak narukujete. Každý z nich má svůj vlastní důvod, proč tu je, chlapci i holky.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/hashmallim-taygetan-pleiadian-military-special-units-archangels-in-action

Zpět