635 Trump a volby Per Staffan

[ Ezoterika ] 2020-11-16

Trumpa nenávidí 90% Švédů, kteří podlehli propagandě rodiny Bonnierů, což je židovská iluminátská rodina, která vlastní podstatnou část švédského mediálního trhu a působí v dalších 15 zemích. Zašlo to tak daleko, že mnozí věří, že správné a špatné určuje demokratická strana. Ve skutečnosti v historii běh lidstva měnila menšina, která má za sebou objektivní pravdu. Ortodoxní většina neposune lidstvo kupředu, jen udržuje status quo. Světelní pracovníci se musí připravit, že budou muset dát umělé dýchání asi 90% švédů.

Jen několik příkladů, kdy byli novináři oklamáni: Obama se narodil v Keni, ale kabale se podařilo získat falešný americký rodný list Hillary získala více hlasů, ale neuvědomila si, že musí získat nejvíce států. Feminismus pochází ze CIA jako prostředek k rozbití jádra rodiny po celém světě. FB pochází od FBI, která chtěla systém, kde by o sobě Američané řekli všechno. Uvědomili si, že by to dobrovolně neudělali, kdyby věděli, že je to pro FBI. Využili takzvaného génia Zuckerberga, který z toho sám udělal úspěšný projekt (podle oficiální historie). Zuckerberg obdržel celou infrastrukturu FB zdarma. Šlo o to, přimět lidi sdělit o sobě všechno, cestování, domy, děti. FBI má přístup ke všem těmto informacím po celém světě. Zuckerberg je nelegitimní vnuk Johna D. Rockefellera. Dalším vnukem je Bill Clinton. Iluminátské rodiny rády podporují své pokrevní linie prostřednictvím nemanželských dětí, které nenesou jméno Rockefeller.

Trump se během svého druhého volebního období chystá rozpustit CIA. CIA založil George Bush starší. V zásadě je odpovědná za 90% válek po celém světě, do kterých byly zapojeny Spojené státy, a možná ještě více. George Bush byl spolehlivým iluminátem a nacistou. Jeho otec Prescott Bush otevřeně podporoval nacisty v Německu ve 30. letech minulého století, mimo jiné prostřednictvím IG Farben (se sídlem ve Frankfurtu - budoucí BASF, Bayer, Agfa, Sanofi)

Soudnictví v USA je silně polarizováno. Během vlády Obamy bylo jmenováno mnoho členů Cabal, kteří nedodržují ústavu (i o této bažině mluví Trump). Trump nyní vstupuje do nové fáze a bude postupně předkládat stále tvrdší důkazy. Odhalení budou šokující. Sdělovací prostředky korunovali vítězem Bidena, ale jediný, kdo může vítěze korunovat, je GSA - General Service Administration - obecná správa služeb, což je nezávislá agentura vlády USA. Konečné rozhodnutí mají učinit 14. prosince.

Trumpovo prohlášení, že nebude překážet, pokud se ukáže, že vyhrál Biden berou média jako projev slabosti. Pravdou je, že nechce vyvolat bojovné nálady demokratických nenávistníků. Protože média blokují pravdivé informace o volbách, budou lidé při vyhlášení vítěze považovat Trumpa za diktátora a nebudou ochodni si připustit volební podvody. Rizikem je občanská válka, nebo přinejmenším silné boje. Po propuštění ministra obrany Marka Espera, pracujícího pro demokraty, udělá Trump vše pro to, aby k občanské válce nedošlo. Vysílá vojáky pouze tehdy, když guvernér požádá o federální pomoc.

Navzdory podvodům zvítězil Trump na Aljašce a v Severní Karolíně. Debata pokračuje u dalších 6 států. Arizonu a Georgii může vyhrát i bez soudních sporů. Rozdíl je ale tak malý, že může dojít k přepočtu hlasů - v Georgii již přepočty začaly a měly by být ukončeny ve středu večer. V Pensylvánii, Wisconsinu, Michiganu a Nevadě bylo zahájeno soudní řízení. Pravděpodobně bude nutné se odvolat k nejvyššímu soudu, kde mají republikáni převahu.

6.listopadu
Co je tak špatného na Trumpovi:
Pomohl, aby 5 arabských zemí podepsalo mírové dohody s Izraelem. Odvolal vojska z Afganistánu. Vrátil zpracovatelský průmysl zpět do USA. Mzdy dělníků rostou 2x rychleji, než mzdy střední třídy, které rostou také. V Bílém domě má za sebou portrét Andrewa Jacksona, který vymítil ze Spojených států tehdejší bankovní gangstery. Trump bojuje proti médiím, technologickým korporátům, má za sebou půlku americké populace, armádu a Galaktickou federaci a duchovní mistry. Jsme v kritické fázy války mezi světlem a temnotou. Pravda je zadržována, aby ovládli lidi. Protože pravda nevychází najevo, je relativně snadné podněcovat lidi. Pokud ve Švédsku řeknete, že podporujete Trumpa, bude to mít důsledky na pracovišti i doma. Otevřené a tolerantní Švédsko není tak úplně tolerantní.

Proti mé podpoře Trumpa se ozvali pouze muži. Švédsko je feministická společnost, takže může být Trump hrozbou pro švédský mužský ideál. Švédští muži se jím cítí ohroženi.

Zdroj: http://www.st-germain.se/trump-och-valet-i-usa-av-per-staffan-14-november-2020/

Zpět