6349 Tajné akce Reiner Fuellmich

[ Ezoterika ] 2024-04-05

V USA vede senátor Rand Paul kongresové vyšetřování plandemie.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-13289213/rand-paul-covid-virus-wuhan-lab-cover-up.html

Lékař v bílém klobouku CIA to komentuje následovně:
"Rand Paul ví, kam vede stopa Covidu. Už se vypiloval v CIA. Vyšetřování Kongresu však tuto práci nedokončí. To jsou mezinárodní zločiny proti lidskosti. Zodpovědnost za Covid bude vyžadovat norimberské zúčtování. Bude to vyžadovat koalici mezi světovými supervelmocemi. Nejsme jediní, kdo má nárok na hlavy těch, kteří jsou za covid zodpovědní. Američané nejsou jediní, kdo trpěl a umíral. Mezinárodní vojenský tribunál WH by byl vhodným subjektem pro stíhání takových zločinů, ale OSN také zrovna nefunguje. Jedná se o bezprecedentní situaci, která vyžaduje bezprecedentní řešení."

Japonci jsou také na válečné stezce ohledně Covidu. Na této frontě profesor Masayasu Inoue uspořádal tiskovou konferenci v Ženevě ve Švýcarsku, kde hodil velké bomby pravdy na WHO a celý farmaceutický průmysl. Inoue říká, že pandemie Covid byla uměle vytvořená mystifikace, jejímž cílem bylo "vtěsnat očkování" do těl miliard lidí po celém světě. "Falešnou" pandemii zorganizovala WHO spolu s dalšími globalistickými organizacemi a globálními vládami. Výsledná globální očkovací agenda byla podvodným použitím "experimentální genové terapie", která byla vnucena "zdravým lidem".

Varoval také, že první japonský závod na výrobu mRNA vakcín byl otevřen v únoru 2023 a na dalších se pracuje. "Existuje vysoké riziko, že vakcíny vyrobené v Japonsku budou vyváženy pod rouškou falešné důvěry," říká.
https://sp.nicovideo.jp/watch/so43640769

Japonská populace utrpěla více než 400 000 nadměrných úmrtí bezprostředně poté, co bylo veřejnosti vnuceno první očkování, podle Japonců a údajů ministerstva sociálních věcí to vyvolalo masivní demonstrace proti pandemické smlouvě, které korporátní média ignorují. Japonská armáda se nyní také brání. KM pozvala minulý týden japonského premiéra Fumia Kišidu do Washingtonu DC s plánem dostat japonskou armádu pod kontrolu amerického generála. Vydali toto prohlášení: "Spojené státy znovu potvrzují své odhodlání chránit Japonsko, včetně použití jaderných zbraní."

Přeloženo: Použili jaderné vydírání proti Japonsku, aby se pokusili donutit ho podrobit svou armádu KM a kontrole a předat mu více peněz. Naše japonské vojenské zdroje potvrzují, že KM použila proti Japonsku zemětřesení a hrozby jadernými zbraněmi. Japonci odpověděli, že až budou příště napadeni tímto způsobem, použijí své vlastní zbraně na ostrově La Palma v Atlantiku, aby způsobili 100metrovou tsunami, která zasáhne východní pobřeží USA a jižní pobřeží Anglie.

V důsledku tohoto postoje zůstává japonská armáda nezávislá a nový císař nyní de facto vládne Japonsku. Tato nová skupina informovala americkou armádu, že bude spolupracovat s bílými klobouky na znárodnění Bank of Japan a bojovat proti KM. Japonci také spolupracují s asijskými tajnými společnostmi, aby vzkřísili Sféru společné prosperity Velké východní Asie, za jejíž vytvoření bojovali během druhé světové války. Asijský královský zdroj nám řekl, že "všechny oči jsou nyní upřeny na Izrael, ale v Číně se nyní děje něco velmi velkého, aniž by o tom média informovala". Jiné zdroje nám říkají, že komunistická vláda v Číně končí.

KM mezitím stále pokračují ve svých dystopických plánech. Můžete sledovat Klause Schwaba Rothschilda, jak zastřeně vyhrožuje, že vytvoří několik událostí černé labutě. Předběžné zprávy naznačují, že Schwab mohl být převezen do nemocnice kvůli blíže nespecifikované naléhavé situaci. Uvidíme. Mezitím jeho přisluhovači plní rozkazy, aby uskutečnili jeho ďábelské plány.

Ve Velké Británii plánují zakázat hovězí a jehněčí maso a zavřít všechna letiště do roku 2029 jako součást svého podvodu s "klimatickou změnou". Chtějí vás omezovat a kontrolovat vaše zásoby jídla.
https://expose-news.com/2024/04/08/all-uk-airports-will-close-by-2029-climate-scam/

Mezitím polská vláda pod vedením agenta KM Donalda Tuska představila zákon o cenzuře, který požaduje trest 3 let vězení za pravdy, které jsou nepohodlné pro genderové ideology a LGBT aktivisty. Podle tohoto zákona budou lidé posíláni do vězení za to, že říkají takové věci jako:
"Jsou dvě pohlaví."
"Pohlaví je biologický fakt, ne otázka volby."
"Pohlaví je zapsáno v genech a nelze jej změnit."
"Transsexualismus je porucha pohlavní identity."
"Uřezávání prsou a genitálií teenagerům je nevratné zmrzačení jejich těl."
"Homosexuální akty jsou hříšné."
"Muži, kteří se identifikují jako ženy, by neměli soutěžit v ženských sportech."

Zdroj: https://truthcomestolight.com/dr-reiner-fuellmich-april-5-2024-re-his-court-case-incarceration-recently-revealed-dossier-detailing-secret-actions-of-his-accusers/

Zpět