6335 Andělé: Těšte se z dočasné nádhery života Ann Albers

[ Ezoterika ] 2024-04-14

Moji drazí přátelé, máme vás moc rádi,
Před několika týdny jsme mluvili o vaší věčné přirozenosti. Žijete věčně. Stejně tak všechny bytosti. Lidstvo, zvířata, duch rostlin, stromů a samotná Země jsou součástí nádherného energetického pole, které nemůže a nikdy nepřestane existovat. Společně se svým stvořitelem se na chvíli ponoříte do tohoto 3D světa, a když z něj odejdete, rozšíříte se zpět do lásky - své pravé podstaty.

Když znovu přecházíte k duchu, máte tělo, které je projekcí vašeho vědomí, ale není to husté tělo, ve kterém žijete, když jste ve svém fyzickém světě. Je to tělo vyrobené ze světla. I když se můžete v nebesích objímat, jíst a dělat, co chcete, je zde uvědomění si sebe sama jako energie a uvědomění si Jediné lásky, která žije ve všem.

Na Zemi se ponoříte do úžasných biologických těl. Jsou to velkolepé zázraky. Každá buňka je vědomá bytost, velmi podobná malému zvířátku, vždy chce milovat, vždy se chce odevzdat stálému proudu vedení, informací a léčení ze Zdroje. To je důvod, proč vás snažně prosíme, abyste milovali svá těla, své buňky a znovu je ujišťovali, že věříte v jejich schopnost rekalibrovat se na svůj původní design. Když žijete ve strachu, odštípnete proud světla. Když žijete v hněvu, děláte to samé. Když najdete něco, co milujete, oceňujete, nebo si jen užíváte chvilku uvolněné spokojenosti, znovu se otevíráte tomuto proudu a umožňujete svým malým buňkám, aby znovu přijímaly své pokyny přímo ze Zdroje.

To znamená, že když je čas expandovat zpět do nebes, vaše buňky, které vykonaly svou práci, také odstoupí ze svých 3D forem a znovu splynou s vyšším vědomím, kterým jste.

Ve světě forem není nic, co by trvalo věčně, zatímco vše ve světě ducha bude trvat věčně.

To vás nemá vyděsit, ale spíše vás to inspirovat k tomu, abyste se těšili z této krásné a dočasné reality, ve které prozatím cestujete. Užijte si ten nádherný pocit, když se můžete dotknout svých vlastních rukou ve fyzickém světě, obejmout sebe, nebo druhého. Užijte si zázrak vlastní kůže. Vychutnejte si chladivý pocit šplouchající vody na obličej, nebo doušek čaje. Užijte si své smysly. Jsou jedinečné na vaší planetě Zemi a určitě je to zážitek, který si nesmíte nechat ujít.

Také vás povzbuzujeme, abyste si pravidelně udělali čas na to, abyste překročili hranice smyslového světa a napojili se na své věčné bytí. Spojení se Zdrojem vám může pomoci skutečně si užívat svou fyzickou realitu, protože častěji cítíte a znáte lásku, která se za ní skrývá. Po meditacích, nebo modlitbách si užijte svou 3D realitu! Vneste do něj plně svého ducha tím, že budete žít v přítomném okamžiku s co největší láskou a uznáním. Nedělejte to "svatému". Nedělejte to proto, abyste něčeho dosáhli. Dělejte to proto, že lidský život je nádherná zkušenost, kterou nelze uspěchat, ale spíše si ji vychutnat.

Na nebesích budete mít smysly, které přesahují vaše nejdivočejší sny, ale je něco nádherného na tom, když jste ponořeni do své fyzické, smyslové reality, co nelze považovat za samozřejmost. Je pro nás dokonce těžké to vyjádřit slovy. Na nebesích je láska, o které se vám ani nesnilo. Ve vzduchu je cítit hudba a barvy přesahují vaše fyzické spektrum. Všechno, zabarvené láskou, je krásnější, než lze slovy vyjádřit. A přesto je na vaší 3D, fyzické, smyslové realitě něco tak vzácného, čeho si budete cenit, jakmile přijdete na druhou stranu, protože je to zkušenost, která je jedinečná, drahocenná a krásná a tak hmatatelná způsobem, který je těžké popsat, dokud se nerozšíříte zpět do světla.

Právě teď si na své Zemi můžete nasadit brýle a navštívit jakékoli místo na Zemi způsobem, který se zdá být velmi reálný. Můžete vidět, slyšet a téměř se dotknout prostor, kterých jste svědky ze svého vlastního domova. Váš počítač by mohl zajistit, aby tato místa vypadala dokonale, a naplnit je veškerou myslitelnou krásou. Oč zajímavější a zábavnější je sundat si brýle a použít vlastní oči a smysly k prožití nedokonalé "skutečné" 3D reality, kterou musíte řídit, létat, nebo chodit, abyste ji viděli, kterou očekáváte a kterou přijímáte se smyslem pro dobrodružství. Jak krásné je vnímat svět svými fyzickými smysly. Tato analogie má své limity, ale my vás jednoduše povzbuzujeme, abyste si užívali svůj fyzický svět, když jste v něm, samozřejmě s vědomím, že za tím je mnohem víc, co nevidíte.

Vaši drazí, kteří prošli tranzicí, jsou s vámi a často kráčejí přímo po vašem boku. Vaše zvířata v duchu radostně pobíhají kolem a navštěvují jak příbuzné v nebi, tak ty, které milují na Zemi. Když rozbijete sklenici, duch lásky, který ji držel pohromadě, se jednoduše znovu uvolní do éteru, připraven vzít na sebe formu, když ji nasměrujete.

Takže když se přistihnete, že se bojíte ztráty čehokoli, nebo kohokoliv, dýchejte. Když se bojíte, že přijdete o peníze, o práci, nebo o finance, dýchejte. Připomeňte si, že všechny 3D věci jsou dočasné, ale duch lásky, který v nich žije, žije věčně. Pokud ztratíte někoho blízkého, žije dál. Pokud ztratíte práci, dobré části této práce žijí dál a ještě lépe a vy najdete "ducha" lepší práce v nové. Pokud ztratíte trochu peněz, bankovní účet může být dočasně o něco nižší, ale duch hojnosti žije uvnitř vás a čeká jen na to, až se zaměří zpět do formy, abyste si ho mohli užít s ještě větším oceněním.

Moji drazí, važte si svých pozemských životů. Jsou cennou zkušeností, i když jsou často výzvou. Neexistuje okamžik vašeho života, který by se vám zdál promarněný, až ho jednoho dne uvidíte z nebes. Mezitím si užívejte trávu pod nohama, teplo slunečního svitu na tváři, vůni večeře a dotek milované osoby, protože váš čas na Zemi, ať už je jakkoli dlouhý, je zkušenost, které je třeba si vážit. Nespěchejte do cíle. Užívejte si to, co máte právě tady a teď, a v této blaženosti okamžiku zůstáváte vy a vaše buňky otevřené pohodě, radosti, hojnosti a lásce, která je součástí vašeho věčného proudu.

Bůh ti žehnej! Máme vás moc rádi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/14/the-angels-enjoy-the-temporary-exquisite-nature-of-life/

Zpět