6319 Espavo 18 Skupina: Probuzení stvořitelé Espavo

[ Ezoterika ] 2024-04-18

Připojujeme se k vám dnes z dálky a sledujeme magickou hru, která se odehrává na vaší planetě. Je to nádherný čas být zde a sejít se, abychom oslavili jednotu. Vidíme vás úplně jinak, než vy sami sebe. Jste bytosti stvořitelů, aniž byste si uvědomovali, že jste bytosti stvořitelů. A s tím se dějí fascinující věci.

Erisin ženský otisk
Vraťme se o několik měsíců zpět a připomeňme si pozoruhodné setkání Země s planetou Eris. Toto setkání znamenalo významnou křižovatku v naší kosmické časové ose a ukázalo rychlou evoluci Eris a její podstatnou rovnováhu. Planeta Eris se dost změnila a Země se nyní pokouší o stejné posuny. I když nebyla s těmito změnami tak úspěšná jako Eris, Země má stále energii z křížení časové linie. Téměř došlo k uvolnění energie, která vše držela na svém místě, což umožnilo pokrok jít ještě dál.
Ženská energie je také jasně na Zemi a je zde, aby vám pomohla mnoha různými způsoby. Ale kvůli vašim zvykům a způsobům, jakými jste vytvořili svůj svět, je ukotvení této ženské energie tou nejtěžší částí. Vzhledem k tomu, že Eris vytvořila energii v opačném směru, můžete vidět, kolik z těchto atributů se tam různými způsoby prolnulo. Dynamika Eris nabízí zajímavý kontrast, zejména v tom, jak je ženskost vyjádřena prostřednictvím aktu porodu. Tento fyzický aspekt, který je vlastní přírodě a zvláště výrazný v říších charakterizovaných dualitou, podtrhuje hlubokou schopnost tvoření. Když se spojíte a zaměříte se na něco v partnerství, vytváří to kouzlo.

Rovnováha ega
Je tu nová energie, která táhne lidi do vyšších pozic. Jste stvořitelské bytosti, jste bůh. Ale výzva, se kterou se musíte vypořádat, je ego, které vám říká: "Ach, nejsi tak dobrý jako ostatní.", nebo jindy vám řekne: "Ve srovnání s nimi jsi mnohem lepší." Je to náročné balancování, se kterým se musí vypořádat každý pozemšťan, a není to snadné. Nikdo neřekl, že tento život bude snadný. Ale řekli jsme vám, že se vám to bude líbit a že přímo před vámi jsou příležitosti, jak se spojit a propojit.

Překonání rozdělení
Máte také mnoho věcí, které se vás snaží rozdělit. Politika je pro nás naprosto úžasná, když ji sledujeme na této straně závoje. Lidé jsou tak úspěšní v tom, že vás rozdělují a nutí vás myslet si, že jste na opačných stranách. Ale když se na to podíváte s odstupem a zamyslíte se nad širším pohledem, všichni chcete to samé a jednoduše se snažíte přijít na nejjednodušší způsob, jak to udělat. Ano, z naší perspektivy je to fascinující pohled na rozdělení a šílenství, které se odehrává. Když se spojíte a na něco se zaměříte, tehdy se uvolní univerzální magie. A v tu chvíli je odeslán do více směrů současně.

Bytosti Stvořitelé
Nadechněte se. Na čem se můžete všichni shodnout a na co se na chvíli soustředit? Lidé to udělali s nedávným zatměním Slunce, které bylo světlým bodem ve vaší časové linii. Lidstvo se spojilo na mnoha úrovních a sdílelo společnou kosmickou událost v míru. Bez potřeby konspirací, nebo mocenských bojů lidé sdíleli a oslavovali to, co je společné. A když se to stane, vyvede vás to z vašeho rozdělení. Jste tvořivé bytosti, takže pokud očekáváte zázrak, vytvoříte ho. Vše, co dokážete vyvážit mezi hlavou a srdcem, se před vámi zhmotní. Byla to dokonalá příležitost dát lidstvo zpět k sobě a jednoduše se soustředit na krásu, která se před vámi odehrávala. Byl to světlý bod ve vibračních liniích lidstva a udával tón tomu, co přijde.

Empatický stres
Nadechněte se, a ukotvěte toto světlo. Krásné. Mnozí z vás jsou tak empatičtí, že cítíte všechny ostatní kolem sebe. Sbíráte energii od jiných lidí, věcí a událostí, které si přejete vyvážit, protože je vaší přirozeností věci vyrovnávat. Ale pokud to nejste schopni nějakým způsobem vyvážit, pak to ve vašem těle přistane jako stres. Kdekoli uložíte stres ve svém fyzickém těle, později to může mít za následek nemoc, nebo nemoc. Cílem je začít se učit způsoby, jak se tohoto stresu zbavit, a část z toho má co do činění s uspokojováním vlastních potřeb.

Vy jste na prvním místě, ale to je pro empatické bytosti velmi těžké pochopit. Je čas naučit se rozvíjet zdravé energetické hranice ve svém životě, protože to pomůže vyrovnat stres. Protože věříte v polaritu a všechny ostatní iluze planety Země, cítíte, že když někomu něco vezmete - i když je to vaše vlastní energie - ve skutečnosti to ztratí. Ve skutečnosti, když si vyměňujete energii, vytváří to ještě více energie. Stanovení hranic neznamená, že se lidem uzavřete. Znamená to, že máte hranice, které vám umožňují rozhodnout se, že pustíte lidi dovnitř. Je tak důležité, abyste si hranice zvolili vy, spíše než to, s kým pracujete. Máte schopnosti, které přesahují vaše chápání, a my vás žádáme, abyste se v každém ohledu postavili na první místo.

Sobecké já na prvním místě
Keeper (používaný k identifikaci Steva) létal po celém světě po mnoho let a stále létá. A když nastoupí do letadla, letušky procházejí rutinou, kdy mluví o výstupních bodech a bezpečnostních informacích. V jednu chvíli vám řeknou, že pokud kabina ztratí tlak, kyslíková maska spadne. A pak vždy hned poté řeknou: "Pokud cestujete s malým dítětem, nebo s kýmkoli jiným, kdo potřebuje pomoc, nasaďte si nejprve kyslíkovou masku." To je zajímavý koncept. Pravdou je, že většina rodičů se nejprve zaměří na své děti, zejména na empatické lidi. Realita je však taková, že dítě přežije bez vzduchu mnohem déle než dospělý. Existuje důvod, proč vám to říkají, ale ve skutečnosti musíte dát sebe na první místo, dokonce i před své děti.

Musíte se také postavit před svého partnera, prostě musíte být na prvním místě. Pro empatika, který se potýká s vyrovnaným egem, není snadné vědět, že musí stát v první linii. Proč? Protože mají pocit, že jsou sobečtí, nebo že tím nechávají všechny ostatní chvíli čekat. Ve skutečnosti plníte svůj košík, abyste se mohli otočit a dát více ostatním lidem za vámi. Podělíme se s vámi o krátkou verzi. Je to prostě o tom, že jste schopni říci "ne". A dělejte to s láskou v srdci a úsměvem na tváři, přímo z autentického já a svého ducha. Protože se zabýváte svými potřebami, zabýváte se nejprve každým aspektem toho, kým jste v tomto okamžiku.

Vy jste kouzelníci herního plánu, je to velmi jednoduché. Věříte na magii? My ano. A tady zase hrajete hru. Mnozí z vás jsou poslední, ale zde pevně investujete svá srdce do planety Země, abyste v této hře postoupili na další úroveň existence. To je důvod, proč jste se vrátili právě teď. A všechny tyto další světelné bytosti, které to nyní sledují, cestovaly 300 let zpět z budoucnosti, aby byly zde přesně v tomto okamžiku, na této křižovatce časoprostoru. Výborně, zvládli jste to.

Hranice zdravé energie
Naplňte své potřeby a vězte, že nejste sobečtí, když jste autentičtí. Váš duch hraje hru uvnitř fyzického těla. Vaše fyzické tělo má potřeby a vy je většinu času řešíte. Ale vaše emocionální tělo má také své potřeby. Někdy se prostě chcete naštvat, ale nevíte, jestli to ostatní přijmou, takže často tyto emoce zadržujete. Prosím, dovolte si rozzlobit se a být člověkem v každém ohledu. Hrajte hru a hrajte ji dobře. Jste kouzelníci herního plánu a my se nemůžeme dočkat, až uvidíme, co uděláte příště. Bude to vzrušující jízda! Skutečnost je taková, že to, co zde děláte v příštích několika měsících, nastaví energii na dalších 50 let na planetě Zemi. To je důvod, proč jste tu chtěli být teď, tak se svezte na vlně, protože jste přišli včas.

Užijte si tuto cestu. Udělejte z toho něco velmi zvláštního a jedinečného, nechte svého ducha ožít. Je to kosmické mrknutí z vesmíru, které vám dá vědět, že jste ve správný čas na správném místě. Takže vezměte tuto energii a kráčejte pevně v důvěře v to, kým jste jako naplněná bytost, a dejte sebe na první místo. To je otisk, který vše uvede do pohybu. Výborně. Energie se spojují a my se nemůžeme dočkat, až budeme sledovat, co se bude dít dál. Vytvořili jste tento magický čas, ale také víte, že kouzlo je uvnitř vás. Jsme tu, abychom vás odráželi, abychom před vámi nastavili zrcadlo, abyste mohli znovu pocítit svou magii a to, kým skutečně jste. Každým okamžikem se probouzíte ze snu a je pro nás tak vzrušující to sledovat.

Vítejte doma. Jsme Skupina devíti. Jsme kompletní a vy také. Vězte, že každý krok, který na Zemi uděláte, za sebou zanechává světelnou stopu, protože jste učitelé a léčitelé té největší velikosti. Chovejte se k sobě s respektem, pečujte o sebe navzájem a hrajte spolu dobře, když postoupíte do další úrovně.

Espavo. Děkuji ti, že jsi přijal svou sílu.
Skupina devíti

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/18/the-group-awaken-creators/

Zpět