6312 Matthew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2024-04-05

S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Genocida v Gaze vedená Netanjahuem, iluminátem, který řídil útok Hamásu na Izrael, láme tomuto tajnému společenství hřbet. Začíná být známo, že založili a financovali všechny teroristické skupiny a jejich cílem je zabít šest miliard lidí.

Občané protestují proti politice vlád ovládaných ilumináty, představitelé dalších států odmítají hospodářskou a obchodní spolupráci a rostoucí vibrace a "bílé klobouky" zabrání ďábelským plánům v uskutečnění. Nepociťujte prosím strach z jakýchkoli děsivých předpovědí, které jste mohli slyšet v souvislosti se zatměním Slunce 8. dubna.

Mezi vyznavači New Age je očekávání, že bude trvat sto let nebo déle, než bude pozemská civilizace žít v páté hustotě, a řada dobrovolníků si nemyslí, že Arnoldův časový rámec 35 až 40 let je realizovatelný. Požádali jsme Arnolda, zda by o tom nechtěl promluvit, a on svou odpověď předal mé matce poté, co se vrátila z radostného rodinného setkání v Panamě.

Obtížně se smiřuje s tím, co nazývá "špatný řád života". Loni v červenci se ve svých 90 letech zotavila z masivního infarktu a před dvěma týdny mu podlehl můj milovaný bratr Michael, nejmladší z nás čtyř sourozenců. Je to smutné období pro celou mou rodinu na Zemi.

width=
Nyní Arnoldova odpověď.
ARNOLD: Suzy, zdravím tě a děkuji, že jsi přijala můj vzkaz. Matthew, děkuji, že jsi mi nabídli příležitost změnit nízké vibrace pochybností ohledně načasování na vysoké vibrace důvěry a nadšení. Časový rámec je stanoven, ale jak víte, dobré vibrace usnadňují přechodové procesy. I když můj přehled bude vykreslen širokým štětcem, lidé budou obecně vědět, co mohou očekávat, a budou vědět, že konečné výsledky budou úžasné.

Pokračování: http://galacticchannelings.com/cesky/index.php


Zdroj: http://galacticchannelings.com/cesky/

Zpět