6310 Vesmírné novinky Cosmic agency

[ Ufo ] 2024-04-10

Doufám, že se vám zatmění líbilo, ať už jste ho mohli vidět, nebo být na jeho přímé cestě, abyste ho prožili se vší jeho mocí. Nižší i vyšší astrální existenciální Říše byly v té době nejblíže světu živých, v dobrém i ve zlém, v závislosti na myšlenkách, které každý člověk měl, v závislosti na jeho vibracích. Co bylo slučitelné s dobrými a špatnými věcmi, nebem nebo Peklem,závisí pouze na tom, co si každý z nás dokáže představit, a na vibracích, které dokážeme udržet z toho, co si vizualizujeme, protože myšlenky jsou vibrace a vibrace jsou věci a situace.

Také jsne sledovali zatmění na nízké oběžné dráze Země. Úplně dole v přední části lodě je pozorovací místnost, má průhledné stěny a podlahu, podobně jako loď nebo jachta se skleněným dnem. Byla navržena tak, aby sledovala, co se děje pod lodí, například na planetě, kterou obíhá. Tentokrát jsme ji nemohli použít, protože loď obíhá Zemi bokem. Levobok lodi je otočen k Zemi, ne dno. Hvězdná loď Sasca 1 je ukotvena na této straně, takže blokuje výhled na Zemi přesně ve směru, který jsme potřebovali, abychom odtud mohli pozorovat zatmění. Sledovali jsme to z červené místnosti Saloon, kde je umístěn klavír a kde slavíme narozeninové oslavy, protože i když nemá skleněnou podlahu, je na levoboku lodi.

Byl to úžasný pohled shora, protože jsme mohli vidět měsíční stín pohybující se přes planetu. Viděli jsme ji jako velmi tmavý disk pohybující se po zemi a s méně temnou stínovou aurou kolem něj, která se rozptýlila do oblastí planety s plným denním světlem. Byli jsme ohromeni stíny Měsíce, které se promítaly na různé úrovně mraků pod nimi, a jak se stín pohyboval skrz ně, mohli jsme také zahlédnout některá světla města, která se krátce rozsvítila, když Stín přešel nad městem. Dívali jsme se z nadhledu na oblast jihovýchodní Kanady, kde lodě proplouvala. Celá tato podívaná nám trvala jen asi 12 minut, protože rychlost oběhu Toleky a Sasca 1 - zhruba 7,7 km/s, nás donutila vzdálit se nad Severní Amerikou, kde zatmění probíhalo velmi rychle, a po 180 minutách plného oběhu, když jsme znovu procházeli, bylo po všem.

width=
Mohli jsme také pozorovat zatmění přímo odtud při pohledu na Měsíc, ale mohli jsme ho vidět pouze jako srpek Slunce, kvůli naší fyzické poloze. Když zatmění procházelo, našimi senzory a systémy na informační palubě CIC jsme detekovali nespočet přepětí přicházejících ze Země, zejména ze Severní Ameriky. Všechny přicházely z umělých portálů, které byly v té době zapnuty, včetně toho velkého ve Švýcarsku, jehož jméno zde již nesmím sděšlit, ale vy víte. Poté, co zatmění přešlo, jsme si všimli mnoha videí na sociálních sítích a YouTube s obrázky nevysvětlitelných jevů a neidentifikovaných létajících objektů. Musím vás varovat, jsou to většinou padělky nebo digitální závady, jak mi vysvětlil tým CIC. Některé z nich jsou skutečné, ale nemohu se s vámi podělit o to, které z nich, kvůli problémům s autorskými právy a proto, že pokud se jeden nebo druhý neprávem zdiskredituje, ublížilo by to dalším bylo právě odtajněným. Ne všechno bylo odsud v té době hezké, protože tato loď Bridge obdržela nouzové volání od Vieira Space Traffic, které nás informovalo, že stíhací letoun Centaurů Black Knight byl nezvěstný. Naposledy byl viděn nad oblastí Arlingtonu v Texasu během zatmění. Zmizel jižně od hranic v mexické oblasti známé jako tichá zóna. Právě teď se šíří video, které můžete vyhledat jako Arlingtonské texaské UFO. Je snadné najít objekt, který je tam vidět. Je to s největší pravděpodobností centaurské černé noční plavidlo ztrácející výšku, ale nemohu to potvrdit. Jednoduše se shoduje s umístěním a víceméně trajektorií plavidla zde hlášeného, ale stále by to mohlo být něco jiného, včetně podvodu. I když to, co lze vidět na tomto videu, je tmavý pruh pohybující se mezi mraky, jeho tvar není průkazný, protože nepřipomíná černého rytíře. Skutečný tvar plavidla mohl být zkreslen jeho rychlostí a světelnými podmínkami, takže kdo ví. Stále je docela možné, že tomu tak je. Je velmi obtížné, ne-li nemožné, ztratit pokročilou kosmickou loď na planetě, jako je Země, protože plavidlo samo vysílá signál podobný transpondéru svému řízení provozu, stejně jako jakékoli pozemské letadlo. I když jsou tyto systémy vypnuté, bylo by snadné jej lokalizovat podle motorů, a má magnetickou energetickou signaturu.

V době, kdy píši tato slova, ráno 10. dubna 2024, mého času, jsem byla informována, že plavidlo již bylo nalezeno poté, co se zřítilo na zem v severním Mexiku, myslíme si, že nad ním bylo umístěno nějaké maskovací zařízení nebo frekvenční rušička, takže nebylo zjistitelné kolegy a vesmírným provozem Vieiry, ale jen spekulujeme, protože o tom zatím neexistují žádná tvrdá data. Plavidlo bylo nalezeno centurskými silami, které jej rychle odstranily z místa, údajně předtím, než padlo do špatných rukou, ale z našeho pohledu to není příliš dobré, protože jim to trvalo nejméně 36 hodin, což je více než dost na to, aby tam dorazil jako první někdo jiný, a odvezl to. Informace o tom, že bylo nalezeno plavidlo, přišlo od centurianů přímo na můstek Toleky, není to oficiální oznámení Vieira Space Traffic, takže by to mohlo být k odvedení pozornosti. Možná padlo do špatných rukou. Pokud jde o pilota a druhého pilota, katapultovací modul lodi byl vystřelen před havárií a byl nalezen asi míli odtud prázdný. I kdyby plavidlo nepadlo do nesprávných rukou, centuriané se bojí o pilota a druhého pilota, kteří ještě nebyli lokalizováni. V době, kdy píšu tato slova, se říká, že se zatoulali do pouště, aby se vyhnuli zajetí někoho, kdo by šel po jejich plavidle. Opět můžeme jen spekulovat. Přes Vieru jsme dostali žádost o pomoc ostatních hvězdných ras, které operují na Zemi a v její blízkosti, aby pomohly najít a lokalizovat dva pohřešované piloty Black Knighta.

Královna Alanm vyslala tým vysoce vycvičených speciálních sil Hashmalim, aby pomohl s lokalizací pilota a kopilota. Informace o operaci, která probíhá, by obvykle byly drženy v přísném utajení, ale tentokrát mi bylo dovoleno o tom informovat v médiích jen proto, že mě CIC informovala, že vlády na Zemi, zejména mexické a americké vlády, jsou si dobře vědomy přítomnost sil Taygeťanů a jiných ras v této oblasti, která je pro normální populaci stejně nepřístupná. Není tedy na škodu říci tato slova, podle vrchního velení Taygety.

Galaktická federace kontroluje všechny tyto vlády a vydala rozkaz o nezasahování, aby řekly svým silám, aby se držely dál od kompromitované oblasti, a podle toho, co jsem byla informována, obě vlády to dodržují. Problém je v tom, že existuje několik vládních frakcí a úrovní, protože vše je rozškatulkováno, takže i když nejhlubší úroveň je poslušná příkazů Galaktické federace, jiné, agresivnější povrchové oblasti nejsou nebo být nemusí. Vždy existuje velké nebezpečí, protože můžete očekávat, že se za tímto Černým rytířem děje něco podezřelého a velkého, protože je to jejich třetí incident.

Prvním incidentem bylo vážné selhání motoru a několik systémových selhání, které málem způsobilo, že se Černý rytíř zřítil nad jižní částí Španělska. O několik dní později se zřítila nebo byla sestřelena další loď Černého rytíře nad oblastí Miguelin přímo v jižní Argentině, jen pár mil od místa, kde pozemské vlády plánují vybudovat speciální stanici, která bude soustředit veškerý provoz a veškeré cestování do oblastí Antarktidy. To samo o sobě zvedá obočí, protože je to vysoce podezřelé.

Vypadá to jako kampaň proti stíhačkám Black Knight Centurianů, což jsou hlavní plavidla Federace, která prosazují bezletovou zónu a blokádu izolující Zemi. Určitě to vypadá, jako by se někdo nejmenovaný chtěl něčemu vyhnout a uniknout blokádě galaktické federace. O této situaci vás budu informovat v dalších zprávách.

Opravy na palubě Toleky jsou téměř dokončeny, což znamená, že Sasca 1 se v příštích několika dnech vrátí do svého hvězdného přístavu, protože její servisní turné zde končí. V posledních vesmírných zprávách jsem informovala o možném příletu hvězdné lodě Alcyon, který by zahájil invazi do médií na Zemi. Musím zdůraznit, že je to pouze ve fázi plánování, protože se musí stát mnoho věcí před příchodem lodi v příštích několika týdnech, pokud vše půjde podle plánu. Musíte si být vědomi toho, že se nebudou otevřeně připojovat k sociálním médiím, alespoň zpočátku, protože většina operátorů členů posádky jsou netrénovaní Taygeťané, takže se musí hodně naučit o lidské společnosti, než vůbec začnou uvažovat o tom, že se pustí do sociálních médií, pokud vůbec bude takový podnik někdy plně autorizován. Jak jsem řekla v předchozím videu. Měli by vystupovat jen jako hvězdná semínka a otevřeně neříkat, kdo jsou, takže si prosím dejte pozor na padělky a pozéry, kteří by mohli chtít v médiích imitovat, že jsou Taygeťané. Nevěřte nikomu, kdo to otevřeně říká, pokud je neověřím zde na svém kanálu YouTube.

Alcyone je stále na Taygetě na oběžné dráze Tema a datum jeho příletu ještě není naplánován, ani znám. Podle dalších zpráv možná již příští sobotu 13. dubna 2024 dorazí hvězdná loď Asterope třídy Alcyone verze 2, ale zatím to není 100% jistá věc. Asterope zde nahradí Sasca 1, která se vrátí ke své hlavní roli zásobovací lodi, čímž také zvýrazní Taygetskou přítomnost v této oblasti vesmíru. Asterope je loď třídy Alcyone 2, což je zmenšená verze většího bitevníku. Asterope má stejný tvar jako Alcyone 1, ale je zhruba o 30% menší. Je dlouhá 2 500 m, asi o 800 m větší než samotná Toleka, což je vlajková loď flotily Taygety. Bude zde provádět několik úkolů, ale její hlavní úlohou bude obrana flotily spolu s menším Vigilant Eagle.

, to bude vše pro dnešek vám děkuji za zhlédnutí mého videa a za to, že se vám líbí, sdílíte a přihlašujete se k odběru dalších a doufám, že vás tu příště uvidíme

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=rUcqQzmT0Wk

Zpět