63 VENUŠE -život na ostatních planetách - inteligentní život ve vesmíru Cosmic agency

[ UFO ] 2019-12-30

To, co lidé vidí se svými přístroji ze Země, je pouze filtrovanou částí většího energetického spektra Venuše. Vidí jen velmi malou část. Vidí Venuši jako místo plné kyselin, mraků metanu a strašlivě vysokých teplot. To je 3D část Venuše. Ne vše je ve 3D.

Vše, co je mimo Zemi, je 5D. Jak jsme řekli, máte přístup k 3, 2 a 1, ale nevidíte 4 a 5D komponenty Venuše. Venuše není "pekelná" planeta. Venuše je planeta tropického ráje, srovnatelná s Temmerem. Většinou mořská, s velkými ostrovy, které bují životem, zejména mořským. Klima je mírné až teplé, s průměrnou teplotou asi 30 ° C. Je plná palem a stromů. Venuše je nejpřátelštější planetou pro život, jak ji známe, z celé sluneční soustavy. Není to Země, je to Venuše.

Kdo ji obývá? Venušané jsou velmi lidští, přesně jako ti na Zemi. Nebyli tak pokročilí, jak řekl Adamsky.

Venuše je jako Temmer, vodní planeta, tropický ráj. Země je jako Erra, většinou zalesněná, ale spíše jako před potopou, protože nyní má Země více vody než Erra. Na Venuši je lepší kyslík než na Zemi. Venuše je nejlepší planetou pro lidský život. Populace Venuše nebyla tolik technologicky rozvinutá. Spíše duchovní, málo technologická. Lidstvo jako rasa neexistuje. 3D lidstvo je kompendium, nebo směs nesčetných mimozemských ras, které používají v podstatě stejný bio-oblek. Venušané neví o existenci populace na Zemi. Země je pro ně místem s toxickými plyny a velmi chladná, protože je dále od Slunce, nazývají ji odpadem.

Anéeka - Venušané jsou rasou, ale ne jako u lidí na Zemi, kde existuje mnoho barev a variant, protože jsou uměle pozměněné, i když ne tak, jak se píše v sumerských deskách. Mezi Venušany a lidmi není velký rozdíl. To, co vidíte z pohledu Země jako Venuši, je z našeho a hvězdného pohledu velmi vzdálené a podivné. Máte k sobě velmi blízko. 80% rostlin a živočišných druhů máte stejné, nejste od sebe vzdáleni. Vše je o vnímání. Pro Faetonu, nebo planetu Alfra z Alfa Centaury A1, se Venuše téměř rovná Zemi. S velmi rozšířenou čočkou vidíte, že tento roh galaxie je velmi propojený z pohledu druhů a evoluce. Jste si velmi blízcí jak planetách, tak samotných sluncích. Venku v Galaxii jsou velmi zvláštní věci, které se naprosto liší od toho, co je na Zemi považováno za normální. Existuje všechno, podobné i odlišné, ale pro odlišné se musíte pohnout trochu dále a podívat se dovnitř planet a na odlehlá místa. Nemusíte ani opustit Zemi. Podívejte se na podivná místa jako hluboko v Amazonii, belgickém Kongu, pod oceány, nebo v hlubokých jeskyních.

Robert - Pokud máte pravdu, umím si představit, že se během velké expanze dostali Lyřané současně na Venuši, i na Zemi.

Anéeka - Ano, kosmicky řečeno, dorazili ve stejnou dobu. Po jejich příjezdu je regresivní plazi lovili téměř až k vyhynutí, jak vysvětlila Swaruu. Celá genetika Země je založena pouze na osmi lyřanských ženách, což můžete zjistit podle genealogie molekulární DNA, mitochondriální i jaderné. Předpokládá se, že těchto osm žen bylo ženami z lodní posádky.

Robert Carbonell, epilog Musíme říci, že přibližně před 12 500 lety došlo k dalšímu uspořádání planet. To znamená, že planety nebyly umístěny stejným způsobem, jak je známe nyní. Zničení planety Tiamat způsobilo reorganizaci celé Sluneční soustavy. Například jste ze Země mohli velmi dobře vidět Saturn.

Všechny planety, dokonce i plynné planety, jako například Saturn a Jupiter, mají toroidní tvar. U plynných planet je ještě výraznější. Znamená to, že všechny planety mají dvě dutiny, dutinu na severu a další na jihu, všechny. Není to tak, že ve středu těchto planet je žhavé železné nebo ocelové jádro. To je falešné, stejně jako u Slunce, které není termonukleární koulí. Slunce je výstupem černé díry. Při zničení Tiamatu se velká část vody dostala na Zemi, a také na Venuši.

Proč nemají Venušané tak vyvinutou technologii? Zvolili si to. Jsou rozvinutější duchovně, než technologicky. Život na planetě Venuše a na Zemi je velmi podobný.

Mars je po těchto 12 500 letech stále v procesu zotavování. Tiamat se rozpadl a velká část povrchu Tiamatu dorazila na Zemi ve formě ledu. Pásy asteroidů jsou led, docela špinavý. Také pás Saturnu se v zásadě skládá z kusů Tiamatu. Vše, co je mimo Van Allenova pásu, je 5D. Jediná planeta v této sluneční soustavě a mnoha dalších systémech, která má Van Allenovy pásy, a která je umělé udržována ve 3D, byla planeta Země, nikoli Venuše.

Zdroj: https://www.youtube.com/channel/UC2MMhSGDuf9kKXPvXfgOr9w/videos

Zpět