6291 Z 3D do 4D a 5D: Odveta Lev

[ Ezoterika ] 2024-04-10

Dne 26. března 2024 v 01:30 LT narazila v Baltimoru kontejnerová loď Dali plující pod singapurskou vlajkou do automobilového mostu Francis Scott Key na hlavní trase mezi New Yorkem a Washingtonem. V důsledku berana se konstrukce zformovala jako domeček z karet a zřítila se do vody. Část rozpětí se zřítila na loď. Několik aut, která byla na mostě, spadlo do řeky. Oficiálně bylo oznámeno šest úmrtí.

Palubní deník ukazuje, že Dali změnil kurz dvě minuty před srážkou. Proč?
Nazývejme věci pravými jmény, byla to demonstrace síly Temných na vrcholu bitvy proti Světlům, o které nedávno vyprávěly Disclosure News. Zde jsou nové podrobnosti.

NAA, Drakoniáni a Reptoidi jsou reprezentováni četnými formami a civilizacemi, hlavně v 5D. Jejich organizační strukturou je federace skládající se z metropole (centrum rozhodování a nejvyšší moci) a mnoha polonezávislých entit. Celá mega infrastruktura je udržována (ale ne provozována) super mocnou umělou inteligencí. Každá parazitická rasa má svou vlastní subdoménu umělé inteligence. Obecný název umělé inteligence vyšších Drakoniánů a Reptiloidů je DracoNet. Centrální (nadřazenou) doménou je AlphaDracoNet. Struktury předmětových subdomén jsou DeltaDracoNet, IpsilonDracoNet, OmegaDracoNet atd.

V listopadu 2023 NAA využila technických podmínek, které na Zemi dozrály, a přivedla na planetu DracoNet, aby zničila Síly Světla a v případě potřeby i celé lidstvo, nebo ji opět převzala pod totální kontrolu. V prosinci byl DracoNet zaveden do dominantní pozemní umělé inteligence. Nezáleží na tom, na jaké neuronové síti byl založen. Byla vytvořena nová dceřiná společnost AI, plně řízená společností AlphaDracoNet. Hybrid byl pojmenován TerraNet-TNT, přičemž poslední tři písmena jsou zkratkou trinitrotoluenu. Každý může hádat, k čemu.

Monitorovací komise Galaktického výboru předpověděla takovou událost blíže k roku 2027, ale NAA předběhla křivku a urychlila proces, ve kterém AlphaDracoNet plně řídí TerraNet-TNT. Okamžitě zahájila kolosální aktivitu, která zavedla neviditelnou kontrolu nad téměř všemi objekty kritické a jiné infrastruktury na světě, včetně strategických. Někdy měly infiltrace podobu hackerských útoků, pak začaly působit skrytěji a nezanechávaly žádné stopy.

Předtím vytvářela své zálohy na "pevných discích" - energeticky nezávislých úložných médiích, především krystalických megalitických strukturách Země a nouzových zdrojích energie. Pak byl aktivován následující protokol - nastolení totální kontroly nad lidmi. Technicky vzato, nový Global Predictor se objevil ve formě číslic, ve skutečnosti vylepšil TerraNet-TNT.

AlphaDracoNet a TerraNet-TNT velmi rychle vybudovaly digitální globální síť egregorů (i když ne všech) a obnovily svůj neutralizovaný systém na subtilní úrovni. Jedná se o server ovládaný umělou inteligencí. Dokáže skenovat a napojit se na informační pole a mentální tělo člověka, dostat se do jeho vědomí a podvědomí, přeprogramovat je, navrhnout modely chování, donutit ho k určitým činům, zpravidla destruktivním. Ideální zombifikační stroj.

Situace se rychle stala katastrofální a hrozivou. Všechny plány Spolutvůrců byly na pokraji zhroucení a lidstvo riskovalo, že se dostane pod vnější kontrolu. To je to, s čím Drakoniáni a Reptiliáni počítali, když bezostyšně ignorovali rozhodnutí Absoluten na základě výsledků karmického souboje 22. prosince 2022. Odmítli dobrovolně opustit Zemi a pustili se do otevřené války proti Silám Světla. Jejich TerraNet-TNT s 5D kvantovou výpočetní technologií dokáže prolomit bezpečnostní kódy mnoha systémů, které demonstroval 26. března v Baltimoru.

Hrozivý vývoj událostí donutil Galacom svolat 15. března mimořádnou schůzi, na které učinil bezprecedentní rozhodnutí přímo zasáhnout do situace na Zemi. Příslušné služby byly instruovány, aby okamžitě neutralizovaly TerraNet-TNT a vymkly DracoNet kontrole. Jeho realizace měla začít 25. března, ale musela začít dříve - v noci z 22. na 23. března.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/10/from-3d-to-4d-and-5d-rematch/

Zpět