6281 OWS a Shoshanna: Větší plán James McConnell

[ Ezoterika ] 2024-04-04

Q: Právě teď jsme ve Velkém probuzení, je pravděpodobné, že si více lidí uvědomí, že ta nedávná lodní katastrofa v Baltimoru byla práce zevnitř, spíše jako 11. září, nebo se to nestane, když kolem toho zůstane spát více lidí?
OWS: Můžeme vám říci, že to vše je součástí většího probuzení. To, co nazýváte událostí 9-11 a událostí ve Fukušimě a všechny různé události, které se odehrály dříve, a ty, které se dějí nyní, a ty, které teprve přijdou, to vše je součástí většího probuzení lidstva zde na této planetě a v celé sluneční soustavě a galaxii. Takže vše je součástí většího celku, vše je součástí vesmírného plánu. Takže ano, toto je opravdu velké probuzení, toto je doba, kdy mnohem, mnohem více pravd vyjde do popředí z mnoha různých směrů, mnoho různých zdrojů bude přinášet pravdu do popředí. A nepravd, nebo dezinformací bude stále méně a méně, protože dokonce i vaše masmédia provedou alternativní změnu, nebo se budou měnit zde, jak se budeme posouvat kupředu. Ne tak proto, že by okamžitě začali říkat pravdu, ale budou tím směrem posouváni víc a víc, takže jen proto, aby byli schopni přežít, vědí, že nemohou dál používat to samé a myslet si, že jim obyvatelstvo uvěří. To zde nebude dlouho pokračovat a je to již v procesu posunu a bude zde mnoho jiných způsobů vyjádření, aby zde pravda vyšla do popředí. Takže ano, vskutku, toto je Velké probuzení a vy všichni jste jeho součástí a bude pokračovat, jak se budeme pohybovat vpřed.

Shoshanna: Toto je součást Velkého Probuzení, do kterého se probouzejí mnozí, kteří spí, a to jsou vaše sociální média. Vaše sociální sítě jsou plné příběhů o možnostech událostí, které se nedávno staly ve vašem baltimorském přístavu. Stále více a více se na to nalaďuje. Nejprve je to jedna, pak je to 10. Pak je to 100, pak je to 1 000. Pak je to 10 000, pak je to 100 000 a pak je to milion. Všichni se na to naladí a ptají se, kde je pravda? Co se vlastně děje? A to je důvod, proč se sociální média pokoušejí všemi způsoby cenzurovat projevy, cenzurovat příběhy, protože pravda je tam venku. A ti, kteří si všimnou cenzury, jsou ještě více rozzuřeni, že jsou cenzurováni. Přesto se v tom najdou hrdinové. Existují hrdinové jako váš Musk, váš Trump, kteří vedou útok, aby stále více a více lidí mohlo slyšet pravdu. A to je to, co je zde důležité, že zprávy, které bývaly, už nejsou. Kanály sociálních médií převzaly vládu a šíří pravdu jako požár. A to je ta část Velkého Probuzení, která způsobí, že pravda bude odhalena. Namaste.

Q: Ukrajinský deep state, nebo americký, nebo kombinace, protože jsou všichni stejní.
Shoshanna: Řekněme, že to byl vnitřní plán. Ani ne tak o tom, čí, nebo odkud to přichází, ale byl to plán zevnitř. Velmi podobně jako vaše 9 -11. Stále existuje frakce tmavých klobouků a bílých klobouků. Ta frakce stále existuje. Nezáleží na tom, z jaké země pochází. Všude jsou ti zlí. Zjistili jsme, že tato událost byla spoluprací mnoha temných klobouků a jejich snahou vyhrát to, co si myslí, že vyhrávají.

Je to spolupráce. Není to jen o tom, kdo je v USA, kdo je v jiných částech světa, protože všichni jsou černé klobouky. Všemožně se pokouší zničit Velké probuzení. Nezáleží na tom, o jakou zemi se jedná. Záleží na tom, na které straně stojíte. Namaste.

Q: Pokud jde o zatmění Slunce 8. dubna, je to jen stín Měsíce na Zemi, nebo je to něco víc?
OWS: Je to hodně, mnohem víc. Ani ne tak ve smyslu vyvolávání strachu, ke kterému dochází. To je jen jejich strana temných sil, které dělají to, o čem si myslí, že musí udělat, aby zadržely Vzestup.

To je jejich hlavní cíl pro ty, kteří chápou, co je vzestup a vše, co mohou udělat, aby tomu zde zabránili. Ale je toho mnohem víc, co se zde odehrává, pokud jde o větší vesmírný plán a otevření brány, nebo portálu do celých říší vědomí, což umožňuje zvýšení vibrační frekvence kvůli události, jako je tato. Je to událost? Je to sluneční záblesk? Ne, není. Ale je to předzvěst toho, co přichází v časech, které jsou před námi, protože vibrační frekvence se stále zvyšuje kvůli těmto typům událostí, které se dějí. Z hlediska slunečních událostí, z hlediska kosmických událostí, všechny tyto věci vás posouvají kupředu dál a dál do vašeho procesu vzestupu. To vše je součástí celku.

Shoshanna: Všechny nebeské události, které se dějí, mají význam, některé větší, některé menší význam pro celý vesmír a multivesmír. Bytosti, které pozorují tyto události, je budou pozorovat na základě toho, kde jsou na své cestě k pochopení, na své cestě probuzení. V minulosti jsme říkali, že je to o očích, aby viděly, a uších, aby slyšely. Je tedy mnoho těch, kteří budou tuto událost považovat za pouhý stín, bez významu. Nebudou mít užitek z toho, co je za tím, co je pravda. Jaký to má význam? Protože se nedívají. Ti, kteří hledají význam, hledají pravdu, hledají zjevení toho, co to znamená, budou mít lepší porozumění, budou mít úplnější pochopení významu této nebeské události. Ale ještě jednou, kdo nehledá, to nenajde. Namaste.

OWS: Nemluvíme o fyzických očích, protože je pro vás škodlivé, když se na ně díváte přímo fyzickýma očima. Ale vězte, že když se to děje, vnímejte energii, vnímejte intenzivní energii, kterou pravděpodobně v tu chvíli pocítíte, pokud na to budete připraveni. Udělejte to jako experiment pro sebe. Uvědomte si, kdy se to stane, těch pár minut, a v tu chvíli se soustřeďte, zaměřte své vnitřní oko, své třetí oko, chcete-li, na tuto událost a vnímejte to uvnitř sebe a jen sledujte, jak to prožíváte na hlubší úrovni.

Q: Proč jsem geograficky tam, kde jsem. Lidi kolem mě, nikoho to nezajímá. Nechtějí se probudit. Nechtějí to slyšet. Vlastně to začíná přicházet. Trochu jsem se ocitla v mém vztahu, protože jsme v úplně jiných světech. Zvládám věci tak, jak bych měla. Nevím, jestli existuje nějaká skutečná odpověď.
OWS: Za prvé, zde nejsou žádná "měla bych". Není to místo, kde byste měli být. Je to místo, kde cítíte, že v tomto bodě potřebujete být. A je to vaše cesta. Vaše cesta, stejně jako cesta vašeho partnera. Záleží ale na tom, zda je pro vás v tuto chvíli správné v této oblasti pokračovat. Pokud máte pocit, že byste měli v této oblasti pokračovat, pak se snažte být v přítomném okamžiku, v každém okamžiku se pohybovat. Nezaměřujte se na to, co si myslí ostatní kolem vás, ale na to, co cítíte uvnitř sebe. Ale pamatujte si, že vzestup je zde vnitřní práce. Není to o ostatních kolem vás. Soustřeďte se více do svého nitra a dovolte své milující části, aby vystoupila do popředí a naplnila prostor láskou a světlem. Zjistíte, že nezáleží na tom, zda je to správné místo.

Shoshanna: Je to obtížná cesta bdít mezi spícími. Neexistuje jediný člověk, který je probuzený, který by to nezažil na nějaké, nebo vyšší úrovni. Je mnoho těch, kteří žijí v rodinách, které spí, a přejí si, aby se probudily. Ale tady je pravda. Bytosti se probudí, až nastane jejich čas, kdy se mají probudit, když je to jejich cesta, když je jejich chápáním hledat pravdu, probudit se do ní. To se nedá uspěchat. To nemůžete změnit. Můžete to ovlivnit, ale nemůžete to změnit.

Ovlivnit nemůžete ty, kteří nejsou připraveni to slyšet. Není mezi vámi nikdo, kdo by to neprožíval každý den. Nacházíte se v oblasti, kde je masová hypnóza. Přesto existují příběhy. Tady je váš. Máte guvernérku, která byla na obřadu. Bylo to na sociálních sítích všude, protože jsou tací, kteří ji nenávidí. Jsou tací, kteří nenávidí to, co ona představuje. Jsou tam ti, kteří se probouzí ke zlu, které napáchala ve vaší oblasti země. Místo toho, abyste se soustředili na to, co není, co se neděje, soustřeďte se na to, co se děje. Zaměřte se na ty události, které mění tvář strategií tamní vlády. Na ty, které mění ideologii jednotlivců, kteří tam žijí, což se děje právě teď. Zaměřte se na to, co se probouzí, spíše než na to, co se neprobouzí. Mezi vámi není nikdo, kdo by to neprožíval každý den. Přesto musíme postupovat kupředu, protože nám byl dán úkol ukázat cestu, a to je váš úkol. Musíte tuto myšlenku udržet, protože nyní se nemůžete vrátit zpět. Ale abyste i nadále vydrželi úroveň ospalosti, musíte se soustředit na to, co je vzhůru. Namaste.

Q: Existuje osoba, se kterou jsem spojen, a chci se ujistit, že jdu k věci a mám jasno. Takže se stalo zřejmým, že tato osoba, která je pracovníkem světla, byla infiltrována temnotou. A tak, když jsem byl spojen s touto energií, zažíval jsem některé velmi nepříjemné situace a obvinění a byl jsem emocionálně a mentálně napaden. Ptám se tedy, co mohu udělat, abych se ochránil? Dělám všechno, co si myslím, že můžu, volám světlo, medituji a modlím se. A teď jsem dokonce zapojen do 12 kroků a to je také velmi podpůrné. Takže to je moje starost o sebe a o ostatní, kteří mohou být spojeni s tímto jedincem.
OWS: Nebudeme zde tedy mluvit o osobních problémech, ale jako kolektiv. Co dělat, když jste v blízkosti někoho, o kom si myslíte, že útočí, nebo je součástí temných sil, nebo něčeho podobného. Vše, co potřebujete udělat, je být sami ve světle. Jste chráněni. Jste jedním z pracovníků světla a bojovníků světla. Přesto jsou chvíle, kdy jsou tito světelní bojovníci skutečně napadeni temnými silami na hlubší úrovni. Ani ne tak fyzicky, ale psychicky a emocionálně. A když k tomu dojde, mohou se chránit, pokud věří, že jsou chráněni. Každý z vás, kdo jste zde v těchto výzvách, jste součástí větší ochrany Velkého Bílého Bratrstva. Jsme si vědomi každého z vás a děláme, co můžeme, když o to požádáte, abychom tu byli pro vás a obklopili vás světlem. Ale vy sami se můžete obklopit světlem. Můžete se obklopit fialovým plamenem. Můžete dělat všechny tyto věci, které jste se za ta léta naučili, abyste byli těmi, kdo jsou před tím chráněni, a nikdy se o to nestarat. Jsou chvíle, kdy můžete podlehnout různým útokům a podobným věcem, ale vy těm útokům nevěřte. Tak nemáte sklon být napadán - ty to máš v sobě. Vy všichni zde máte tuto ochranu v sobě a kolem sebe. Pokud věříte, že ano. Je důležité, pokud tomu věříte.

Q: Učím se požádat o pomoc. Je to, jako by mě někdo praštil vlakem do hlavy. Moje zkušenost.
Bylo to chvíli poté, co jsem začala poslouchat všechny informace o Abrahamovi, což pro mě bylo ohromné. Ve snu moje sestra-dvojče a já jsme šly na shromáždění v horách. Po obou stranách hory byly kruhové dveře, které se otevíraly. Vstoupili jsme do v horách do tunelu, který procházel horou a vypadal jako prostor. Bylo to setkání s Abrahamem a bylo tam několik dalších. Uprostřed prostoru bylo pódium a židle s řečníkyi. Když krátké shromáždění skončilo, všichni začali odcházet dveřmi, kterými vešli, a já jsem zjistil, že klečím v prostoru. Kruhové dveře, kterými procházeli, se začaly zavírat. Byla jsem vyděšená, když se ty dveře začaly zavírat kvůli tmě. Slyšela jsem poselství, že temnota je nepřítomnost světla. Ve svém strachu jsem začalha opakovat, že pokud je tma nepřítomností světla, pak světlo je nepřítomností tmy / temnoty. A to jsem zopakovala, a dveře se začaly znovu otevírat. A pak jsem klečela v části tohoto prostoru. Moje tělo bylo jako ubrus, nebo prostěradlo, na kterém byl vzor mého těla. Klečela jsem a přede mnou stála vysoká Bytost v dlouhém rouchu. Vzala mě za pravou ruku, dotkla se temene mé hlavy a vytáhla mé vyobrazení na prostěradle nade mnou. Dveřmi vcházel zástup andělských bytostí.

Shoshanna: Hloubka a šíře této zkušenosti je složitá a je mnohem větší než jen odpovědět několika slovy. Skutečný význam snu je složitý. V této fázi svého života zažíváte velké probuzení a zažíváte sílu světla a sílu pravdy. Ten sen vám to odhaloval. Každá část tohoto snu měla svůj význam. Sen měl několik fází, nejméně osm. Prozkoumejte každou fázi v meditaci a získejte více jasnosti. Není naším cílem vám dávat odpovědi. Naším cílem je vést vás k vašemu vlastnímu porozumění.

Meditujte o každé fázi a části tohoto snu, v každé fázi a prozkoumejte, jak vás jedna fáze přivádí do druhé. V duchovním světě tomu říkáme šťavnatý sen. Každá část má vyšší význam ve vašem vlastním vývoji, ve vašem vlastním probuzení. Namaste.
OWS: Každý z vás jste v procesu Vzestupu. Vše se zde pohybuje tempem individuálně i kolektivně, abyste věděli, že je to všechno součástí celku. Víme, že to říkáme mnohokrát, ale je důležité, abyste to věděli, abyste se na to dívali z větší perspektivy, nezaměřovali se na detaily.

Podívejte se na větší vesmírný plán, jehož jste všichni součástí. Shanti, mír s tebou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/04/one-who-serves-and-shoshanna-5/

Zpět