6272 Rada 9D Arkturiánů: Proč mimozemšťané přicházejí na Zemi Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-04-04

Pozorujeme vás tak dlouho a cítíme se s vámi velmi propojeni. Všímáme si, když více otevíráte svá srdce jeden druhému, a můžeme říci, že je tomu tak i v této době. V mnoha případech vám pukla srdce velmi negativní zprávy, které jsou ve světě. Dnes máte mnohem více soucitu se svými bližními v jiných zemích na jiných kontinentech, než jste kdy měli, a to je způsobeno vaším technologickým, informačním věkem. A tak to znamená, že se spojujete jako světové společenství více než kdy předtím, a to je to, co vás tolik otevírá plnému a otevřenému mimozemskému kontaktu.

Být schopen vidět někoho, kdo žije daleko od vás, jako váš protějšek, jako vašeho spolutvůrce, vašeho přítele, to vás velmi reálným způsobem spojuje a dává vám to ochutnat vědomí jednoty, které každý z nás hledá, ať už si to uvědomujeme, nebo ne. Proto nesmíte klesnout kvůli žádnému z konfliktů, které se právě teď na planetě odehrávají, a nesmíte dovolit, aby vás odradila žádná ze špatných zpráv, které vám přijdou do cesty, nebo vás svedla na cestu negativity, která říká, že lidstvo očividně směřuje špatným směrem.

Musíte dovolit soucitu a otevřenému srdci, aby se projevily, protože se tak stane. Jste mikrokosmem lidstva, a proto se na sebe můžete dívat jako na ukazatel toho, jak daleko je lidstvo, a můžete si všimnout svého duchovního vývoje. Můžete uznat sami sebe jako jednotlivce a můžete si uvědomit, že jste se duchovně nevyvíjeli ve vzduchoprázdnu. Duchovně jste se vyvinuli, když jste součástí lidského kolektivu, a přispíváte k tomuto lidskému kolektivu všemi svými modlitbami, dobrými myšlenkami, dobrými úmysly a meditací.

To, že ve svém srdci držíte soucit s utrpením druhých, je známkou vašeho duchovního vývoje a je to znamením evoluce vědomí lidstva a můžete si být jisti, že mimozemšťané v těch lodích na obloze si toho všímají. Oni jsou a my jsme a vy máte tolik milosti díky tomuto soucitu, díky těmto dobrým úmyslům a modlitbám.

Jako kolektiv se vám dostává tolik pomoci kvůli chaosu a kataklyzmatickým událostem. Proto se vy jako Probuzený kolektiv musíte otevřít a přijmout veškerou pomoc, všechnu dobrou vůli, veškerou pozitivní energii, která přichází, a ukotvit ji ve svém kolektivu. A to je způsob, jakým podporujete věc plného a otevřeného mimozemského kontaktu, a my jsme velmi hrdí na každého z vás, že to vidíme, jak to děláte.

Jsme Arkturiánská rada a rádi se s vámi spojujeme.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/04/the-9d-arcturian-council-why-the-e-t-s-are-coming-to-earth/

Zpět