6261 Vesmírné zprávy 18 Cosmic agency

[ UFO ] 2024-04-07

Zatmění, Lodě, Setkání, Yazhi a další novinky
Pro začátek je dnešní zprávou potvrzení, že velký prstenec ve Švýcarsku, který rád velmi rychle přesouvá malé kousky hmoty, bude aktivován během zatmění. Začne to znovu testovat přesně v tu chvíli a to není v žádném případě náhoda, protože jak jsem vysvětlila ve svém předchozím videu, astrál bude během zatmění Slunce blíže k hmotnému světu. Umělé portály vysvětlím v příštím videu. Rozhodně plánují něco podobného jako otevření brány pro další temné entity, aby vstoupily do hmotného světa Země, do říše živých. Mám také potvrzení, že vesmírné agentury pošlou minimálně tři rakety do vesmíru také v té době, ale jen v suborbitálních výškách. Zajímavé je, že prý budou vysílat sondy do stínu, který bude Měsíc vyrábět, aby sledovaly atmosférické poruchy podél své trajektorie. Pro mě je to stín a nic víc. Jediná věc, kterou mohou zkoumat, by byly změny teploty a změny ionosférických frekvenčních vibrací, které přímo souvisí se ztenčováním a sbližováním mezi astrálním světem a hmotným.

Satelitní sondy jsou zcela jistě propojeny s umělým prstencovým magnetickým portálem ve Švýcarsku. Komu jinému by satelity poskytovaly údaje o frekvenci a vibracích než pro operátory a počítačové algoritmy, které řídí portály, které se ten den otevřou. Pamatujte, že jsou to vaše vibrace, které určují co zažíváte, tak se nebojte. Vy, pozitivní hvězdná semínka, jste neutralizátory negativního portálu, takže zůstaňte silní, šťastní a meditativní. To vše vidím jako zoufalý pokus snížit existenciální vibraci planety.

Na internetovém Dark webu vychází stále více dat, které naznačují, že strašlivé požáry po celé planetě, zejména na Havaji a Kanárských ostrovech, byly zahájeny a řízeny pomocí energetických zbraní. I když to pro nikoho z nás není nic nového, nové je rozšíření informací do té míry, že současné mocnosti vše svádí na čínské satelity, jako bychom nevěděli, že ovládají obě strany. Jen další z jejich triků, ale dobrá věc je, že stále více lidí si uvědomuje, že je to všechno plánované a umělé.

width=
Velký oddíl Atoranů včera dorazil na biosférickou loď Viera, aby se setkal se svými společníky, kteří tam již byli, a s místními zástupci Galaktické federace. Nyní je oficiálně známo, že uspořádají sérii schůzek v Antarktidě se zemskými úředníky a zástupci v těchto dnech a o víkendu těsně před zatměním 8. dubna. Načasování je zajímavé, a přestože nesvolávají mimořádné schůzky, náhlá přítomnost Atoranů zde určitě tak působí. Ptali jsme se, jaká byla témata těchto schůzek, a jejich oficiální odpovědí bylo, že musí monitorovat a omezit nebo raději zastavit hrozné rituály, které se budou během toho data provádět, protože jejich přítomnost tam bude mít silný odstrašující účinek. Už víme, že máme důvody věřit opaku, ale doufám, že jsou upřímní.

Ari od Urmahů si pochvaluje velikost nové klávesnice, i když i tu museli překrýt, aby ji příliš rychle nepoškrábali. Velikost klávesnice je obrovské zlepšení oproti standardním lidským klávesnicím, které jsou příliš malé pro jejich kočičí tlapky. Mladý leopard doufá, že bude mít brzy nový rozhovor. Ari vám všem posílá Velké objetí Stále mám mnoho vašich otázek s Ariho odpověďmi na minimálně dvě další videa, ale odkládám je, protože hlasy se obtížně dělají a vyžadují spoustu času. Potřebuji hodně trpělivosti a klidnou mysl, abych tato videa vytvořila, ale zveřejním je co nejdříve.

Malá Sofía je v pořádku a plně se zotavila ze svého posledního špatného pádu, když při běhání v ponožkách uklouzla s talířem čokoládových sušenek, které popadla v kuchyni, aniž by se na ni někdo podíval. Většinu času tráví hraním se svým legem, protože říká, že zaměstnává její tělo tím, že s nimi něco vyrábí, zatímco její mysl dělá vyšší věci v astrální rovině. Když se jí zeptali, jaké vyšší věci dělá odpověděla jen pochybnými odpověďmi. Musím ji pak omlouvat u každého, komu odmítá poskytnout další vysvětlení. Další z jejích her je ta, kdy létá s komerčními aerolinkami jako na Zemi. Existuje nejméně 11 komerčních letadel vyrobených z lepenky a kusů kovu a plastu, z nichž některé měří více než metr na délku, skoro jako ona, a střecha se otevírá, aby se dovnitř vešly její malé panenky. Letadla jsou velmi detailní a každé z nich je vyrobeno podle podoby, které existují v leteckých flotilách celé Země. Dokonce Mají malá světla a jejich kola se zatahují do podběhů jako ta skutečná. Vyrobila je sama ve svém pokoji, zatím jich je 11 a nyní pracuje na dalším velmi velkém airbusu 380. Naplní je svými panenkami a pak s nimi létá podle letového plánu přesně jako skuteční. Na vzdáleném místě uvnitř Toleky také vyrobila několik přistávacích pásů pro hračky. Zajímavé je, že na rozdíl od kluků nezpůsobuje nehody. Vždy chce doletět včas a s dokonalou přesností, pohodlně pro své malé panenky sedící uvnitř.

Snaží se co nejvíce přiblížit realitě, dokonce mluví mezi piloty a řídicí věží, jak to piloti dělají v reálném životě, se skutečnou terminologií a přesnými detaily, například letové koridory a přesná výška, použití přístrojových přistávacích systémů atd. Přesná komunikace jako při přistání. Její letadla ve skutečnosti nelétají, chodí s nimi. Proč se rozhodla hrát si s lidskými letadly a ne s vesmírnými loděmi, zůstává záhadou. Vím, že Sofia je zvláštní i ve svých hrách.

Objevilo několik zpráv o velkém světelném objektu, který letěl z Francie na jih Španělska. Oficiálně se říká, že je to meteorit nebo to, co zbylo z umělé lidské družice, která spadla Zemi. Konzultovala jsem to s řízením kosmického letu na Vieře. Řekli, že to byla stíhací loď třídy Alfron 1 s vážným selháním motorů, ale kontrola nad lodí prý byla před dopadem obnovena, ale ne bez vážného poškození trupu. To je oficiální verze Viery, ale ne vždy plně věřím jejich zprávám. Toto je druhý incident týkající se centaurské lodi za méně než týden, protože před několika dny se Atena Swaruu dobrovolně přihlásila, aby poskytla letecké krytí pro záchrannou misi týkající se jiné lodi alfran třídy L, která havarovala na odlehlém místě v jižním cípu Jižní Ameriky poblíž místa zvaného Punta Arenas poblíž Magellanského průlivu. Když tam Athena dorazila na své Susy 2 , Alfrané byli už na místě havárie a zachraňovali své piloty a to, co z lodi zbylo. Takže tam neměla nic na práci, kromě zajištění vzdušného krytí. Přestože tento incident vyústil ve ztrátu stíhačky třídy L, jejich dva piloti přežili havárii jen s lehkým zraněním. Bitevní lodě Centauru třídy alfron 1 jsou běžně známé jako černí rytíři a jsou hlavním typem hvězdných lodí používaných Centaury a Galaktickou federací k blokáděy kolem Země.

Čtyři motory Toleky byly úspěšně vyměněny a otestovány a zdá se, že vše normálně funguje. Po několika dnech usilovné práce prováděné především externími lešenářskými jeřáby a servisními vozidly vybavenými mechanickými rameny, které jsou součástí výbavy servisní hvězdné lodě Sasca 1. Byl to velmi obtížný manévr protože to nebylo nikdy předtím provedeno u tak velké hvězdné lodi v hlubokém vesmíru. Jako poslední servisovala Sasca poničenou menší hvězdnou loď třídy Vigilant Eagle. Byla dovybavena lidským komunikačním zařízením, aby mohla pracovat efektivněji na oběžné dráze Země, protože na palubě Sasca 1 byly pouze systémy Federace a Taygety. Zůstanou zde ještě několik týdnů, než se vrátí domů na oběžnou dráhu do hvězdného přístavu.

Královna Alenym odtajnila, že se k Tolece připojí bitevní loď Alcyon, aby posílila přítomnost rady Alcyone v této oblasti. Hvězdná loď Alcyon patří do největší třídy hvězdných lodí Taygetské flotily a zůstane zde minimálně po dobu jednoho pozemského roku. Místní galaktická federace nevyjádřila žádné znepokojení nad zprávami o příchodu Alcyone a s jeho přítomností naprosto souhlasila a uvítala ji zde. Alcyon je silným odstrašujícím a politickým prvkem. Jeho hlavním úkolem zde bude monitorovat Starseeds. Je to nátlakový prvek a jeho posádka bude dostávat rozkazy přímo od královny Alenym a jejích blízkých důstojníků na palubě této lodi. Prý plánují být na sociálních sítích, ale v tuto chvíli otevřeně neřeknou, kdo jsou, protože by to zasahovalo do práce Toleky, dokud nebudeme dokonale koordinováni. Také se nepovažuje za dobrý nápad v tuto chvíli zaplavovat média zjevnou přítomností Taygeťanů. Tato směrnice se může kdykoli změnit, ale zatím se v médiích otevřeně objeví pouze tato pracovní skupina, o které víte. Noví členové posádky budou muset důkladně trénovat, než budou kvalifikováni pro interakci s lidstvem. Účinky přítomnosti Alcyone by měly být pociťovány v průběhu tohoto roku, ale musím zopakovat, že v tuto chvíli nebudou s nikým otevřeně komunikovat, takže každá osoba v médiích vydávající se za člena posádky by měla být považována za falešnou, pokud není uvedeno jinak přímo mnou a na tomto kanálu. Naše přítomnost v médiích je stále v experimentální fázi a musí splňovat pravidla a předpisy první směrnice Galaktické federace. Budu vás informovat. Alcyon a jeho posádka, stejně jako posádka na Vigilant Eagle, budou záviset na taygetské potravě a dodavatelských řetězcích, což znamená, že to nebude přetěžovat mé úsilí nakrmit a zásobit mou rodinu zde v Taygetě. My tady, kdo jsme nejblíže Zemi a její kultuře jsme na ní závislí, pokud jde o naše jídlo a obživu, ne celá Taygetská posádka a posádky ostatních hvězdných lodí.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=XkSkoeity7o

Zpět