6228 Intuitivní astrologie: Zatmění Slunce Beran duben 2024 Tanaaz

[ Ezoterika ] 2024-04-02

8. dubna 2024 nastane úplné zatmění Slunce ve znamení Berana. Jedná se o jednu z nejmocnějších kosmických událostí roku a bude utvářet cestu, po které jsme předurčeni kráčet v příštích 18 měsících. Zatmění jsou vždy vysoce transformační období a toto zatmění, které je úplným zatměním Slunce, je na své maximální úrovni síly. Zatmění Slunce vždy připadá na novoluní, takže si to můžete představit jako supernabitý, super aktivovaný, super intenzivní novoluní.

Zatmění Slunce při novoluní
Novoluní představuje začátek nového cyklu, takže toto zatmění Slunce tuto energii zvětšuje, otevírá dveře, čistí cesty a přiměje nás, abychom se posunuli novým směrem. Skutečnost, že toto zatmění Slunce spadá do Berana, to jen umocňuje, protože Beran je znamením nových začátků.
Očekávejte nějaké nové informace, nový způsob bytí, nebo novou cestu, která se vám otevře během tohoto zatmění. Vzhledem k tomu, že toto zatmění je tak silné, může být tato nová příležitost, nebo začátek spatřen ještě měsíc poté, co toto zatmění dosáhne svého vrcholu.
Může se také stát, že toto zatmění Slunce podnítí nový způsob bytí, který pak změní směr, nebo směr vašeho života. Zpočátku se to může zdát nenápadné, ale když se ohlédnete zpět na tuto dobu, uvidíte, jak moc se toho během tohoto měsíce v roce posunulo a proměnilo.

Zatímco energie zatmění mohou být jemné, jindy mohou být hlasité. Během tohoto zatmění nás může přivítat překvapivá příležitost, nebo otevření dveří, které nás zavedou na nečekanou cestu.
Říká se, že zatmění přináší osudové události, které nás posouvají do vyššího stavu vědomí, takže důvěřujte tomu, co se odehrává, a snažte se nechat vést, spíše než se snažit ovládat.

Zatmění novoluní a záměry nastavení
Zatímco zatmění Slunce má tendenci vyvolávat osudové události a přivádět nás tam, kde potřebujeme být, můžeme tuto energii využít ke stanovení záměrů a uplatnění našich spolutvůrčích schopností. Jsme spolutvůrci tohoto vesmíru, takže sepsání seznamu záměrů a zveřejnění toho, co si přejeme přitáhnout, může být mocným cvičením, které můžeme dělat pod těmito energiemi Zatmění. Toto zatmění Slunce v Beranu je také zatměním Severního uzlu, což znamená, že jeho energie je zakořeněna v budoucnosti. Je to zatmění pro pohled dopředu a přijetí měnících se časů. Není čas ohlížet se zpět, nebo se ohlížet do minulosti, je čas dívat se dopředu a vidět potenciál nové kapitoly. To bude stát za to mít na paměti, pokud jde o vytváření vašich záměrů. Snažte se, aby byly svěží a nové. Snažte se nežádat o stejné věci, ale najděte nový způsob, jak přistupovat k tomu, po čem toužíte. Vystupte ze své komfortní zóny a sněte ve velkém! Vzhledem k tomu, že energie kolem tohoto zatmění Slunce je tak silná, budete mít spoustu času na to, abyste si stanovili své záměry a můžete s touto energií pracovat ještě několik týdnů poté, co pomine. Ve skutečnosti je někdy lepší počkat a zjistit, co se "stáhne", než si stanovíte své záměry.

Zatmění Slunce a Chiron v Beranu
V době tohoto zatmění máme Slunce a Měsíc, stejně jako Venuši, Chiron, Eris a retrográdní Merkur ve znamení Berana. To vytváří silné silové pole energie Berana, které nás povzbudí k tomu, abychom vystoupili, našli své vůdčí schopnosti a aktivovali silného bojovníka uvnitř. Pokud se ocitneme tváří v tvář situacím, které jsou obtížné, nebo náročné, tato energie nám dodá motivaci a sebedůvěru, která nám pomůže projít touto cestou. Ze všech planet vznášejících se v Beranu v době tohoto zatmění vyniká Chiron jako jedna z nejdominantnějších díky své blízkosti k Novému Měsíci. Chiron je asteroid známý jako raněný léčitel. Představuje naše traumata a rány, které jsme zdědili z našich předchozích a současných časových linií. Tyto rány se zařezávají tak hluboko, že mají tendenci nás formovat a formovat do toho, kým jsme. Tyto rány nás nikdy skutečně neopustí, ale místo toho s námi zůstanou. Chiron nás učí, že ze svých zranění můžeme čerpat sílu, moudrost a uzdravení. Jeho energie nás povzbuzuje, abychom se dívali na svá zranění jako na portály síly a učení, které vede a pomáhá sobě i ostatním. V mýtu o Cheirónovi to bylo jeho vlastní zranění, že byl opuštěn při narození, které mu umožnilo najít svou roli učitele, jasnovidce a léčitele. Skrze své rány nacházel své dary. Jsem si jistý, že se všichni můžeme ztotožnit s prvky Chironova příběhu a během tohoto zatmění Slunce to můžeme cítit, nebo si více uvědomovat, jak se tato energie rozvíjí v našich vlastních životech. Pokud jste byli na cestě k uzdravení, nebo jste se setkávali tváří v tvář se svými vlastními zraněními, toto zatmění Slunce bude mocným časem k překonání a posunu do další kapitoly vaší cesty k uzdravení. Během tohoto zatmění Slunce mohou na povrch vyplout zranění, nebo můžeme zjistit, že čerpáme sílu a moudrost z traumat, která nás kdysi držela dole, nebo nás držela zpátky. Pod tímto zatměním je silná posilující energie, kterou můžeme použít k tomu, abychom se posunuli vpřed a co nejlépe využili čas, který nám byl dán.

Dráha zatmění Slunce
Dráha zatmění začíná v jižním Tichém oceánu a prochází Severní a Střední Amerikou. Zatmění budou moci spatřit i některé části Jižní Ameriky. Říká se, že když je v určité zemi viditelné zatmění, stane se tato země silným středem pozornosti pro nadcházející měsíce.

V tradiční astrologii se říkalo, že zatmění Slunce ovlivnilo krále a královny a vládce země. Takže toto zatmění by mohlo přinést některé důležité zprávy, nebo informace světovým vůdcům, zejména v zemích, které vidí zatmění v jeho celistvosti.

Shrnutí energií úplného zatmění Slunce v Beranu
- Nové začátky, nové cesty a nové způsoby vidění věcí
- Nová příležitost, která vás nasměruje jiným směrem
- Něco, o čem jste snili, nebo na čem jste pracovali, se stane skutečností
- Mocná léčivá energie nám umožňuje čerpat moudrost z našich zranění
- Globálně se můžeme dočkat zpráv o světových vůdcích

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/02/intuitive-astrology-aries-solar-eclipse-april-2024/

Zpět