622 Hozená energie Jim&Roxane

[ Ezoterika ] 2020-11-13

Před mnoha lety, když jsem poprvé zahájil rozhovory s archanděly a vzestoupenými mistry, řekl mi mistr Kuthumi: "Abyste mohli vzestoupit a zůstat v páté dimenzi, musíte zvládnout každou myšlenku, každou emoci a každou akci. Každou chvíli." Opatrně a s velkým respektem (a bez grimasy nebo převrácení očí) jsem odpověděl: "No, vypadá to, že tak brzy do páté dimenze nevstoupím." Kuthumi se usmál a řekl: Uvidíme.

Tak začala cesta ke zvládnutí mistrovství; cesta k tomu, abychom se ovládli, abychom mohli vzestoupit a zůstat ve vyšších úrovních vědomí.

To, jak reagujete na rychle rostoucí hluk a dramatičnost během této směny, je skvělým a důsledným cvičištěm pro získání mistrovství. Jak reagujete na neočekávanou situaci? Absorbujete to a necháte na vás působit fyzicky nebo emocionálně? Internalizujete to jako stres? Reagujete a stěžujete si? Sarkasmus? Požadavky? Odstřihnete se od osoby na kolenou a odmítnete ji? (Vše jsou trojrozměrné reakce.)

A jak reagujete, když někdo jiný reaguje a nadhodí energii? Odpovídáte jim, klesnete na jejich úroveň a vrátíte zpět? Nebo si dáte pauzu a uvědomíte si, že odhalují svou vlastní bolest? Bolest někdy mluví velmi hlasitě.

Sociální média a výměny emailů mohou být zábavným místem pro sledování vrhané energie a také pro sledování, zda ji hodíte. Příspěvky a emaily jsou poněkud anonymní, a proto se za nimi lze snadno schovat. Na druhé straně tlačítka "odeslat" mohou být skuteční živí lidé s pocity (a v jejich životě se odehrávají intenzivní problémy). Omlouvat se za své mizerné chování může být obtížnější, než to zvládnout. U emailů je složka konceptů z nějakého důvodu. Napiš to jednou, ulož to a přečti si to nahlas později.

Pošlete pět stěžujících si emailů s minutovým odstupem (nejlépe kolem půlnoci), a očekáváte okamžitou odpověď? Není třeba se omlouvat za své chování, když vám to pomůže. Vždyť jste zákazník.

Sražte je na kolena. Pokud nedosáhnete rychlých výsledků, stěžujte si a vyhrožujte, že je "dáte k soudu". Získáte rychlejší pomoc a možná i další dárky.

Sarkasmus. Je velmi snadné vrhnout energii sarkazmu online. Pokud vás příjemce na něj zareaguje, můžete vždy obvinit potíže s digitální komunikací.

Já ubohý. Chovej se jako oběť. "Právě jsem přišel o práci / dům / mysl." Mám rakovinu / malomocenství / pohotovost. Pokud je můžete přimět k tomu, aby vás litovali (není to vaše chyba, že jste v této situaci), můžete získat zvláštní pozornost, stipendia a dárky zdarma.

Schovaný. Když dojde k neočekávané situaci, nedělejte vůbec nic. Pravděpodobně to způsobila vaše chyba / nedorozumění / špatné vibrace. Jděte si dát čokoládu a vypít pivo. Společnost nebo osoba je pravděpodobně příliš zaneprázdněná, než aby se s vámi stejně obtěžovala.

Vlnky na klidném jezeře.

Když člověk hodí energii, vytvoří efekt zvlnění. Je to velmi podobné soustředným kruhům, které se tvoří, když hodíte oblázek do klidného jezera. Vytvářejí se vlny, které se dotýkají a ovlivňují ostatní. Kdybych tě měl udeřit (hodit na tebe negativní energii), mohl by ses obrátit na muže sedícího vedle tebe a udeřit ho. Poté se otočí k ženě sedící vedle něj a urazí ji. Nosí tu energii s sebou, dokud se nedostane domů. Potom křičí na svého syna, který poté kopne do psa atd.

Protože jsem začal toto vlnění tím, že jsem na vás vrhl energii, je mou odpovědností to vyčistit. Není to snadná věc, když do příštího dne moje vlnící se energie zasáhly desítky lidí (nebo více). Všichni jsme vrhali energii na ostatní ve svém životě. Během této doby směny je nyní naléhavě důležité si tento zvyk v sobě uvědomit a změnit ho. Je možné zvládnout každou myšlenku, každou emoci a každou akci.

Každou chvíli.

Vaším úkolem je být velkým a pevným balvanem ve vlnícím se jezeře. Jste balvan, který brání zvlnění, aby se nadále nedotýkalo ostatních. Pán nepředá energii ostatním ani ji neabsorbuje do svého prostoru. Transmutuje vrženou energii a dává ji zpět dárci ve vyšší vibraci laskavosti, pozvednutí a milosti.

Buďte příkladem toho, co chcete zažít více.

Zdroj: http://www.masteringalchemy.com

Zpět