6199 Národní garda nasazena během Velkého amerického zatmění 8. dubna? Michael Snyder

[ Ezoterika ] 2024-03-23

Národní garda má být nasazena pouze v nouzových situacích. Jenže v dnešní době je Národní garda využívána k nejrůznějším věcem. Například stovky vojáků Národní gardyse používají ke kontrole zavazadel těch, kteří cestují metrem v New Yorku. To vytváří velmi alarmující precedens a nechápu, proč to více lidí nevzrušuje. A nyní jsme se dozvěděli, že jednotky Národní gardy budou nasazeny během Velkého amerického zatmění 8. dubna. Proboha, co očekávají, že se stane během tohoto zatmění?

Bezpochyby to bude historická událost.
Jak jsem již zmínil dříve, předpokládá se, že to bude nejsledovanější astronomická událost v celé historii naší země. Prakticky každý v Severní Americe bude moci vidět alespoň částečné zatmění. Téměř každý na kontinentu uvidí alespoň kousek zatmění. Čím dále jste od cesty, tím méně zatmění uvidíte. Dokonce i na místech, jako je Seattle a Portland v Oregonu, která jsou daleko od cesty, bude asi třetina slunce skryta.

8. dubna budou miliony Američanů cestovat do míst, kde budou v cestě úplnému zatmění Slunce. Oklahoma je zmíněna jako jeden z nejlepších států, kde Oklahomská národní garda "poskytne záchranářům i jednotkám schopnost reagovat na nebezpečné látky".

Oklahomská Národní garda bude nasazena na nadcházející úplné zatmění Slunce, kdy se očekává, že jeden okres navštíví až 100 000 lidí. V úterním prohlášení stráž uvedla, že pomůže krizovému managementu, aby se vypořádal s "bezprecedentním počtem turistů" 8. dubna v okrese McCurtain na jihovýchodě státu. Stráž poskytne záchranářům i jednotkám schopnost reakce na nebezpečné látky v případě incidentu, jako je průmyslový požár. Chápu, že cítí potřebu být připraveni. Ale přivést Národní gardu je přehnané, nemyslíte?

Obyvatelé Oklahomy jsou vyzýváni, aby se před zatměním "zásobili benzínem a potravinami", a také jsou instruováni, aby měli "více forem komunikace kromě mobilní". V rámci příprav na zatmění stát předložil několik tipů, jak plánovat dopředu. Obyvatelé Oklahomy by si měli naplánovat pochůzky a schůzky několik dní předem před zatměním, a také se zásobit benzínem a potravinami. Stát také doporučuje mít více forem komunikace kromě mobilní, být opatrný na silnici a být informován o povětrnostních podmínkách. Vážně?

Chtějí, aby to všechno lidé dělali kvůli zatmění, které bude trvat jen několik minut?
Ve skutečnosti Oklahoma není jediným státem, který vydává taková varování. Podle článku v Newsweeku s názvem "Mapa ukazuje varování pro lidi, aby se zásobili potravinami před zatměním Slunce", nejméně čtyři státy nyní varovaly své občany, aby se zásobili potravinami. Nejméně čtyři státy v pásu totality vyzvaly obyvatele, aby se před zatměním zásobili potravinami. Někteří úředníci již před událostí vydali prohlášení o katastrofě a některé školy se rozhodly zavřít s odkazem na bezpečnost studentů. Texaské úřady vydaly řadu varování, včetně toho, že lidé žijící v pásu totality by se měli zásobit potravinami a benzínem a vyřídit si všechny pochůzky - jako je vyplňování receptů - ve dnech před zatměním. Jeden z úředníků také vyzval majitele domácích mazlíčků, aby se předzásobili zásobami pro svá zvířata. Uvědomuji si, že oblasti, které jsou v přímé dráze úplného zatmění, očekávají velké množství návštěvníků, ale mám pocit, že úřady to opravdu přehánějí.

Jen se podívejte, co úředníci v Hays County v Texasu doporučují svým obyvatelům, aby dělali.
Problémy s parkováním - nedostatek parkovacích míst, poplatky za parkování, nutnost zaparkovat a dojít do cíle pěšky (parkujte prosím pouze na vyhrazených místech, a ne na soukromém pozemku, nebo v oblastech, které způsobují bezpečnostní problémy)
Dopravní zpoždění a uzavírky silnic
Delší čekací doby v restauracích (zvažte místo toho vaření "doma", nebo si vezměte malý chladicí box s hotovým jídlem) - Větší dopravní zácpy (chodci a vozidla) - Zpožděná tísňová linka/reakce na linku 911 - Přerušení mobilních služeb/nedostatečná služba - Vyšší než normální úroveň stresu a vznětlivost. Automaty na kreditní karty nebudou fungovat (přineste si hotovost)
Proč by automaty na kreditní karty nefungovaly? A proč by měla být přerušena telefonní služba?
Nerozumím.
V Arkansasu dokonce uspořádali "cvičení", které simulovalo nouzové situace, které by se mohly stát během zatmění.

Do Velkého amerického zatmění Slunce zbývá méně než měsíc a Arkansaská divize krizového řízení (ADEM) učinila významný krok tím, že provedla cvičení naživo. Toto cvičení bylo navrženo tak, aby otestovalo reakci ADEM na problémy, které mohou nastat, když se návštěvníci nahrnou do Arkansasu, aby byli svědky této události. Záchranáři ADEM a další státní agentury se zabývali možnými scénáři, jako je nepříznivé počasí, doprava, lékařské pohotovosti a komunikační problémy.

Cvičení se zúčastnili krajští krizoví manažeři a zástupci Národní meteorologické služby. Arkansaské národní gardy, sboru inženýrů, Arkansaské asociace nemocnic, Arkansaské bezdrátové informační sítě a arkansaských ministerstev zdravotnictví, dopravy, energetiky a životního prostředí a sociálních služeb.

Osobně v den zatmění neočekávám žádnou velkou katastrofu, nebo mimořádnou událost. Ale člověk nikdy neví, může se mýlit. A je jistě nevyhnutelné, že v průběhu letošního roku dojde k mnohem většímu počtu "překvapení". Ve skutečnosti během svého nedávného rozhovoru s Tuckerem Carlsonem bývalý americký poslanec Ron Paul výslovně varoval před tímto potenciálem pro akci Černé labutě. Ron Paul, uznávaný pro své konzistentní zásady a předvídavost v ekonomické a zahraniční politice, využil platformu k vyjádření svých obav z neočekávaných významných událostí, které by mohly svět zaskočit.

"Myslím, že se dostáváme do bodu, kdy se stane něco náhlého. Věřím v teorii černé labutě. Ano, objeví se to a nebude to kontrolovatelné," řekl Paul. Nemyslím si, že 8. dubna bude černá labuť. Ale toto zatmění bude velmi velká věc.

Obří "X" nad Amerikou, které započalo jako Velké americké zatmění v roce 2017, bude dokončeno Velkým americkým zatměním v roce 2024. Slunce, Měsíc a dalších sedm planet v naší sluneční soustavě budou všichni seřazeni na obloze.

Celá naše sluneční soustava doslova křičí, že tento den je důležitý. Člověk by myslel, že více lidí bude mluvit o obrovském "X", které má být dokončeno přímo nad zlomovou zónou Nového Madridu.

Je smutné, že většina populace na toto zatmění rychle zapomene, jakmile pomine, a to je velmi nešťastné.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/23/why-is-the-national-guard-being-deployed-during-the-great-american-eclipse-on-april-8th/

Zpět