6187 Teroristický útok na Rusko má otisky prstů USA Greg Reese

[ Ezoterika ] 2024-03-26

V pátek bylo v Rusku zavražděno přes sto lidí, včetně žen a dětí. Jedenáct teroristů bylo zajato ruskými úřady, když se pokoušeli překročit hranice na Ukrajinu. Jsou vyslýcháni a všechny cesty vedou k americkému ministerstvu zahraničí, které řídí ukrajinské síly od jejich převratu v roce 2014. K útoku došlo 22. března, tedy 22.03. Číslo 322 používá nechvalně proslulá společnost Skull and Bones na Yaleově univerzitě. Podle oficiální verze je rok 322 symbolem roku 322 př. n. l. s událostí považovanou za zlomový bod, který změnil Athény z demokracie na plutokracii. Plutokracie je společnost, v níž nevládne žádná jiná politická filozofie než finanční elita, která ovládá osudy lidí. Lebka a kosti je vzdělávací akademie pro CIA ( například bývalý ředitel CIA George Bush). 322 je jejich vizitkou.

Během rozhovoru s Tuckerem Carlsonem prezident Putin jasně hovořil k CIA. CIA na to reagovala článkem v New York Times, v němž přiznala, že využívá Ukrajinu jako prostředníka k vedení války proti Rusku. Týdny před útokem se Victoria Nulandová opakovaně chlubila, že Putina čeká nepříjemné překvapení.

7. března vydala americká ambasáda varování před hrozbou teroristických útoků v Moskvě a upřesnila "koncerty". Britské velvyslanectví v Moskvě toto varování zopakovalo. Několik dní před útokem Barack Obama nečekaně navštívil britského premiéra v Downing Street 10. Během několika hodin po útoku a bez jakýchkoli důkazů americká vláda obviňuje z útoku Islámský stát a tvrdí, že Ukrajina do něj zapojena není. Následujícího dne, kdy Rusové truchlili, škodolibě se chlubila hlásná trouba CIA - The Washington Post, že USA o útoku věděly předem. Přesto lidé umírali. Bylo poznamenáno, že teroristé byli buď profesionální zabijáci, nebo vycvičení západními silami. Předváděli totiž výcvikové metody NATO, jako je střelba v malých dávkách, ovládání spouště a správné nabíjení zásobníků. Pro každého, kdo má oči k vidění, je to modus operandi Západu. A

l-Káida byla vytvořena západními zpravodajskými agenturami, aby bojovala proti Rusům v Afghánistánu, a od té doby byla pěstována americkou vládou a používána jako katalyzátor pro nezákonné války a tyranské zákony proti americkým občanům. Šéf ukrajinské špionáže před třemi měsíci řekl, že mají očekávat další útoky hluboko uvnitř Ruska. Dmitrij řekl, že se ho všichni ptají, co má dělat. Odpověděl, že ti, kteří byli chyceni, musí být zabiti. Ale mnohem důležitější je zabít všechny zúčastněné. Každý, kdo zaplatil, kdo soucítil a kdo pomáhal. Zabijte je všechny.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/26/terrorist-attack-on-russia-has-usa-fingerprints-all-over-it/

Zpět