6185 Pavel Benátčan: Přírodní vyzařování (Zůstat mladý) Aurelia A.

[ Ezoterika ] 2024-03-26

Přemýšlejte, než promluvíte, jednejte a cíťte: Pokud si uděláte čas na přemýšlení, než promluvíte, jednáte a cítíte, umožní to prvkům vašeho těla vrátit se ke své původní kráse, harmonii a míru. Jakmile je tlak nesouladu vědomě kontrolován, božský plán dokonalosti se začne obnovovat, protože vaše Vyšší Mentální Tělo (nebo Svaté Kristovo Já) vrací elektrony na jejich přirozené oběžné dráhy a frekvence. Ti, kteří dospějí do stavu mistrovství a míru, dosáhnou velké krásy.

Stáří a rozpad: Vzhled vašeho fyzického těla je určen množstvím Světla použitého ve čtyřech nižších vozidlech - mentálním, emocionálním, éterickém a fyzickém těle. Přirozené vyzařování Světla skrze tato těla tvoří ochrannou zeď vašeho aurického pole, známou jako Trubice Světla. Když se elektrony pohybují pomaleji ve svém konkrétním orgánu a buňkách, čerpají méně světla z Vyššího mentálního těla a přirozená odolnost jedince slábne. To iniciuje to, čemu říkáte "stárnutí".

Když se vy, jako jednotlivec, a zbytek lidské rasy naučíte zůstat vždy harmoničtí a energie uvolňované skrze vaše různá těla budou vždy harmonické a radostné, nebude existovat nic takového jako stáří, nebo nemoc. Takto ve velmi blízké budoucnosti začnete vytvářet svůj přírůstek nesmrtelnosti po přírůstku.

Když se naučíte pozvednout své vibrace na vysokou úroveň lásky a harmonie a budete schopni tuto frekvenci udržet, jako způsob života, ve vašem životním proudu se vyjádří stav velké krásy a harmonie. Těla vzestoupených mistrů, andělských zástupů a dalších kosmických bytostí jsou stále jemnější a krásnější, protože energie proudící elektrony je stále více nabitá světlem, láskou a rovnováhou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/26/paul-the-venetian-natural-emanationstaying-young/

Zpět